Basketball

3B

Tri-Cities FASTBREAK FRENZY

Feb 28 - Mar 1, 2020
Richland, WA • West Richland, WA
Register
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

Falcon
Team W L
PD
PS
PA
HH PD
Monstars 0 0 0 0 0 0
Hanford Flight (Sanchez) 0 0 0 0 0 0
Robs Lions 0 0 0 0 0 0
Gold
Team W L
PD
PS
PA
HH PD
Hanford Flight (Gomez) 0 0 0 0 0 0
Lil TCB 0 0 0 0 0 0
KBC- Brost 0 0 0 0 0 0
Purple
Team W L
PD
PS
PA
HH PD
Hanford Flight Paulsen 3B 0 0 0 0 0 0
Young Gunz 0 0 0 0 0 0
Dawgs 0 0 0 0 0 0

Schedule

Filter by:

Friday, February 28, 2020
Game Time Location Team Score Team
P2 5:00 PM Hanford High School - Falcon Gym Lil TCB
Hanford Flight (Gomez)
Saturday, February 29, 2020
Game Time Location Team Score Team
P6 8:00 AM Enterprise Middle School - Court 1 Hanford Flight (Sanchez)
Monstars
P8 8:00 AM Hanford High School - Falcon Gym Hanford Flight (Gomez)
KBC- Brost
P7 9:15 AM Enterprise Middle School - Court 1 Hanford Flight Paulsen 3B
Dawgs
P5 11:45 AM Enterprise Middle School - Court 1 KBC- Brost
Lil TCB
P1 1:00 PM Enterprise Middle School - Court 1 Young Gunz
Hanford Flight Paulsen 3B
P9 1:00 PM Enterprise Middle School - Court 2 Robs Lions
Hanford Flight (Sanchez)
P4 3:30 PM Enterprise Middle School - Court 1 Dawgs
Young Gunz
P3 4:45 PM Enterprise Middle School - Court 2 Monstars
Robs Lions
Sunday, March 01, 2020
Game Time Location Team Score Team
B1 8:00 AM Enterprise Middle School - Court 2 Purple 3rd Place
Gold 3rd Place
B3 9:15 AM Enterprise Middle School - Court 1 Falcon 1st Place
Gold 2nd Place
B4 9:15 AM Hanford High School - Falcon Gym Gold 1st Place
Falcon 3rd Place
B5 9:15 AM Enterprise Middle School - Court 2 Falcon 2nd Place
Purple 2nd Place
B2 11:45 AM Enterprise Middle School - Court 1 Purple 1st Place
Bracket Winner
B7 1:00 PM Hanford High School - Falcon Gym Bracket Winner B1
Bracket Winner
B0 2:15 PM Libby Middle School - Court 2 Bracket Winner B3
Bracket Winner B3
B6 2:15 PM Enterprise Middle School - Court 1 Bracket Winner B2
Bracket Winner B3
B10 2:15 PM Enterprise Middle School - Court 2 Bracket Loser B2
Bracket Loser B2
B9 3:30 PM Enterprise Middle School - Court 2 Bracket Loser B1
Bracket Loser B2
B8 4:45 PM Hanford High School - Falcon Gym Bracket Winner
Bracket Winner

Bracket

Bracket Winner
CHAMPION
Bracket Winner B1
B7 - Sun 3/1 1:00PM Hanford High School - Falcon Gym
Bracket Winner
Purple 1st Place
B2 - Sun 3/1 11:45AM Enterprise Middle School - Court 1
Bracket Winner
Gold 1st Place
B4 - Sun 3/1 9:15AM Hanford High School - Falcon Gym
Falcon 3rd Place
Bracket Winner
B8 - Sun 3/1 4:45PM Hanford High School - Falcon Gym
Bracket Winner
Falcon 2nd Place
B5 - Sun 3/1 9:15AM Enterprise Middle School - Court 2
Purple 2nd Place
Bracket Loser B1
B9 - Sun 3/1 3:30PM Enterprise Middle School - Court 2
Bracket Loser B2
Purple 3rd Place
B1 - Sun 3/1 8:00AM Enterprise Middle School - Court 2
Gold 3rd Place
Bracket Winner B2
B6 - Sun 3/1 2:15PM Enterprise Middle School - Court 1
Bracket Winner B3
Falcon 1st Place
B3 - Sun 3/1 9:15AM Enterprise Middle School - Court 1
Gold 2nd Place
Bracket Winner B3
- Sun 3/1 2:15PM Libby Middle School - Court 2
Bracket Winner B3
Bracket Loser B2
B10 - Sun 3/1 2:15PM Enterprise Middle School - Court 2
Bracket Loser B2