P19
|
Fri 03/05/21
5:30 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Bellevue Beast (Schneider)
|
19
|
27
|
Titans
|
|
|
P42
|
Fri 03/05/21
8:30 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 2
|
Bennington Badgers-5th-Gray
|
32
|
42
|
The Tribe
|
|
|
P25
|
Sat 03/06/21
12:00 PM
|
Bellevue West High School - BWN1
|
Jr. Westside Warrior - Red
|
26
|
33
|
The Tribe
|
|
|
P30
|
Sat 03/06/21
12:00 PM
|
Papillion Landing - Court 2
|
JCC Cardinals
|
39
|
36
|
GBA (Gretna) 5th Boys Elite
|
|
|
P4
|
Sat 03/06/21
1:00 PM
|
Abide
|
Titans
|
16
|
27
|
Waukee JAM 5th Orange
|
|
|
P9
|
Sat 03/06/21
2:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Bennington Badgers-5th-Gray
|
21
|
22
|
Jr. Westside Warrior - Red
|
|
|
P46
|
Sat 03/06/21
2:00 PM
|
Papillion Landing - Court 1
|
Norfolk Jr. Panthers
|
32
|
19
|
JCC Cardinals
|
|
|
P36
|
Sat 03/06/21
3:00 PM
|
Papillion Landing - Court 3
|
Boyer Valley Bulldog
|
25
|
36
|
Titans
|
|
|
P12
|
Sat 03/06/21
4:00 PM
|
Nelson Mandela
|
Jr. Westside Warrior - Black
|
37
|
36
|
Team Factory (Franklin)
|
|
|
P15
|
Sat 03/06/21
4:00 PM
|
Papillion Landing - Court 1
|
Team Factory Black (Bennett)
|
30
|
24
|
Norris 5th Grade Blue
|
|
|
P37
|
Sat 03/06/21
4:00 PM
|
Immaculate Conceptions Church
|
Jr. Cougars
|
34
|
24
|
Iowa Battlers 5th White
|
|
|
P39
|
Sat 03/06/21
4:00 PM
|
Papillion Landing - Court 2
|
LBA ( Kohles)
|
31
|
24
|
5th ALBA
|
|
|
P1
|
Sat 03/06/21
5:00 PM
|
Papillion Landing - Court 3
|
SWI Titans
|
35
|
25
|
Underwood eagles blue
|
|
|
P2
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Iowa Wolves
|
59
|
43
|
Crusaders
|
|
|
P3
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Nelson Mandela
|
Boyer Valley Bulldog
|
24
|
19
|
Bellevue Beast (Schneider)
|
|
|
P6
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Papillion Landing - Court 3
|
Elkhorn Attack All Stars (Snyder)
|
15
|
29
|
Jr. Cougars
|
|
|
P7
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Bellevue West High School - BWN2
|
Chieftans
|
32
|
17
|
5th ALBA
|
|
|
P10
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Bellevue West High School - BWS2
|
The Tribe
|
33
|
29
|
Iowa Battlers 5th Yellow
|
|
|
P11
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Mission Middle School
|
Unity Stars
|
36
|
32
|
knights Supreme Black
|
|
|
P29
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Hope Center - Court 1
|
Jr. Westside Warrior - Black
|
25
|
39
|
Team Iowa Blue
|
|
|
P31
|
Sat 03/06/21
6:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Norris 5th Grade Blue
|
21
|
39
|
Iowa Battlers 5th Black
|
|
|
P5
|
Sat 03/06/21
7:00 PM
|
Hope Center - Court 1
|
Bellevue Beast (Fiala)
|
37
|
26
|
Iowa Battlers 5th White
|
|
|
P13
|
Sat 03/06/21
8:00 PM
|
Hope Center - Court 1
|
Norris Red 5th
|
43
|
38
|
Team Iowa Blue
|
|
|
P17
|
Sat 03/06/21
8:00 PM
|
Bellevue East High School - Down Stairs
|
Underwood eagles blue
|
39
|
48
|
Iowa Wolves
|
|
|
P26
|
Sat 03/06/21
8:00 PM
|
Bellevue West High School - BWS2
|
Bennington Badgers-5th-Gray
|
43
|
42
|
Iowa Battlers 5th Yellow
|
|
|
P27
|
Sat 03/06/21
8:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Swede Hoops
|
20
|
24
|
Unity Stars
|
|
|
P35
|
Sat 03/06/21
8:00 PM
|
Immaculate Conceptions Church
|
Waukee JAM 5th Orange
|
49
|
18
|
Bellevue Beast (Schneider)
|
|
|
P40
|
Sat 03/06/21
8:00 PM
|
Mission Middle School
|
Chieftans
|
32
|
20
|
Jr. Monarchs - Sporcic
|
|
|
P18
|
Sat 03/06/21
9:00 PM
|
Bellevue West High School - BWN2
|
SWI Titans
|
32
|
17
|
Crusaders
|
|
|
P22
|
Sat 03/06/21
9:00 PM
|
Bellevue West High School - BWS1
|
Bellevue Beast (Fiala)
|
12
|
15
|
Jr. Cougars
|
|
|
P47
|
Sun 03/07/21
9:00 AM
|
Hope Center - Court 2
|
Glenwood (Stanislav)
|
36
|
39
|
Norris 5th Grade Blue
|
|
|
P28
|
Sun 03/07/21
10:00 AM
|
Hope Center - Court 1
|
Team Factory (Franklin)
|
19
|
41
|
Norris Red 5th
|
|
|
P34
|
Sun 03/07/21
10:00 AM
|
Bellevue East High School - Down Stairs
|
SWI Titans
|
24
|
46
|
Iowa Wolves
|
|
|
P38
|
Sun 03/07/21
10:00 AM
|
Bellevue West High School - BWS1
|
Bellevue Beast (Fiala)
|
29
|
34
|
Elkhorn Attack All Stars (Snyder)
|
|
|
P20
|
Sun 03/07/21
11:00 AM
|
Papillion Landing - Court 2
|
Boyer Valley Bulldog
|
19
|
47
|
Waukee JAM 5th Orange
|
|
|
P23
|
Sun 03/07/21
11:00 AM
|
Papillion Landing - Court 3
|
5th ALBA
|
12
|
32
|
Jr. Monarchs - Sporcic
|
|
|
P43
|
Sun 03/07/21
11:00 AM
|
Papillion Landing - Court 1
|
knights Supreme Black
|
40
|
23
|
Swede Hoops
|
|
|
P48
|
Sun 03/07/21
11:00 AM
|
Bellevue East High School - Down Stairs
|
Team Factory Black (Bennett)
|
32
|
40
|
Iowa Battlers 5th Black
|
|
|
P14
|
Sun 03/07/21
12:00 PM
|
Concordia High School - Court 1
|
GBA (Gretna) 5th Boys Elite
|
24
|
20
|
Norfolk Jr. Panthers
|
|
|
P21
|
Sun 03/07/21
12:00 PM
|
Bellevue West High School - BWS1
|
Iowa Battlers 5th White
|
33
|
36
|
Elkhorn Attack All Stars (Snyder)
|
|
|
P33
|
Sun 03/07/21
12:00 PM
|
Concordia High School - Court 3
|
Crusaders
|
48
|
25
|
Underwood eagles blue
|
|
|
P44
|
Sun 03/07/21
12:00 PM
|
Hope Center - Court 1
|
Team Iowa Blue
|
39
|
36
|
Team Factory (Franklin)
|
|
|
B1
|
Sun 03/07/21
2:00 PM
|
Bellevue West High School - BWS2
|
[3] Swede Hoops
|
27
|
25
|
[3] JCC Cardinals
|
|
|
B2
|
Sun 03/07/21
2:00 PM
|
Concordia High School - Court 1
|
[2] knights Supreme Black
|
44
|
37
|
[2] GBA (Gretna) 5th Boys Elite
|
|
|
B3
|
Sun 03/07/21
2:00 PM
|
Concordia High School - Court 2
|
[1] Unity Stars
|
34
|
23
|
[1] Norfolk Jr. Panthers
|
|
|
P24
|
Sun 03/07/21
2:00 PM
|
Bellevue West High School - BWN1
|
Chieftans
|
30
|
16
|
LBA ( Kohles)
|
|
|
P32
|
Sun 03/07/21
2:00 PM
|
Bellevue West High School - BWS1
|
Team Factory Black (Bennett)
|
31
|
32
|
Glenwood (Stanislav)
|
|
|
P45
|
Sun 03/07/21
2:00 PM
|
Bellevue West High School - BWN2
|
Jr. Westside Warrior - Black
|
25
|
44
|
Norris Red 5th
|
|
|
P41
|
Sun 03/07/21
3:00 PM
|
Hope Center - Court 2
|
Iowa Battlers 5th Yellow
|
20
|
23
|
Jr. Westside Warrior - Red
|
|
|
P8
|
Sun 03/07/21
4:00 PM
|
Bellevue West High School - BWN1
|
Jr. Monarchs - Sporcic
|
37
|
40
|
LBA ( Kohles)
|
|
|
P16
|
Sun 03/07/21
4:00 PM
|
Abide
|
Iowa Battlers 5th Black
|
54
|
25
|
Glenwood (Stanislav)
|
|
|