Basketball

Boys - 5th

Zero Gravity Local Fall Fest

Oct 16 - 18, 2020
NH
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

Pool Standings

Schedule

Filter by:

Friday, October 16, 2020
Game Time Location Team Score Team
P9 6:00 PM The Sports Barn - Court 2 Mass Elite - Polli
32 34 NE Playmakers - Campbell
P10 6:00 PM The Sports Barn - Court 1 NH Elite - Samataro
27 41 Middlesex Magic - McDonald
P24 7:00 PM The Sports Barn - Court 1 NE Playmakers - Campbell
33 15 NH Elite - Samataro
P25 7:00 PM The Sports Barn - Court 2 Mass Elite - Polli
17 36 Middlesex Magic - McDonald
Saturday, October 17, 2020
Game Time Location Team Score Team
P3 7:30 AM The Rim Sportsplex - Court 5 Middlesex Magic - Benevento
40 14 Elevation - Bramanti
P4 7:30 AM The Rim Sportsplex - Court 4 Mass Elite - Constantino
33 37 NSSA Blue - 2028 Burns
P5 7:30 AM The Rim Sportsplex - Court 3 Boston Warriors - Eddie
29 32 Boston Bobcats - Kenny
P18 8:30 AM The Rim Sportsplex - Court 4 Elevation - Bramanti
12 32 Mass Elite - Constantino
P19 8:30 AM The Rim Sportsplex - Court 5 Middlesex Magic - Benevento
37 10 Boston Warriors - Eddie
P20 8:30 AM The Rim Sportsplex - Court 3 NSSA Blue - 2028 Burns
65 33 Boston Bobcats - Kenny
P6 9:40 AM The Rim Sportsplex - Court 3 Supernova - Plant
20 17 NSSA - Cooper/Julie
P7 9:40 AM The Rim Sportsplex - Court 2 Mass Rivals 4th Red - Miguel
28 18 Team Arsenal Green
P8 9:40 AM The Rim Sportsplex - Court 1 MTED - Dell
40 10 NSSA White - Burns
P21 10:40 AM The Rim Sportsplex - Court 3 NSSA - Cooper/Julie
12 32 Mass Rivals 4th Red - Miguel
P22 10:40 AM The Rim Sportsplex - Court 1 Supernova - Plant
19 42 MTED - Dell
P23 10:40 AM The Rim Sportsplex - Court 2 Team Arsenal Green
23 8 NSSA White - Burns
P1 2:00 PM The Rim Sportsplex - Court 4 Mass Rivals Red - Scott
42 14 Team Arsenal Black
P2 2:00 PM The Rim Sportsplex - Court 5 Supernova - Stinchfield
23 38 ASA Select
P14 3:00 PM Concord Christian Academy - Court 1 MPC - Manley
22 27 Middlesex Magic - Carlson
P15 3:00 PM Concord Christian Academy - Court 2 Mass Rivals White - Carlos
53 7 Elevation - Billings
P16 3:00 PM The Rim Sportsplex - Court 4 Team Arsenal Black
18 44 Supernova - Stinchfield
P17 3:00 PM The Rim Sportsplex - Court 5 Mass Rivals Red - Scott
33 38 ASA Select
P29 4:00 PM Concord Christian Academy - Court 2 Middlesex Magic - Carlson
35 34 Mass Rivals White - Carlos
P30 4:00 PM Concord Christian Academy - Court 1 MPC - Manley
44 16 Elevation - Billings
Sunday, October 18, 2020
Game Time Location Team Score Team
P26 7:30 AM Plaistow YMCA - Court 3 NSSA NH 11U - Donovin
26 20 NE Storm - Dorman
P27 7:30 AM Plaistow YMCA - Court 2 Mass Rivals Blue - Miguel
30 18 Mass Elite - Polli Sunday
P11 8:30 AM Plaistow YMCA - Court 3 Mass Rivals Blue - Miguel
31 20 NSSA NH 11U - Donovin
P12 8:30 AM Plaistow YMCA - Court 2 NE Storm - Dorman
24 27 Mass Elite - Polli Sunday

Bracket

No Bracket Games for this Division