Hockey

Division 1 - Female

Alexandria Big Ole 15UB '21/'22

Jan 21 - 23, 2022
Alexandria, MN
Register
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

Pool A
Team W L T P
GD
GS
GA
Alexandria 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Bismarck 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Anoka Rogers 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Duluth 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Pool B
Team W L T P
GD
GS
GA
Chaska Chanhassen 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Grand Rapids 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Fargo 15UB 0 0 0 0 0 0 0
Brainerd Little Falls 15UB 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Filter by:

Friday, January 21, 2022
Game Time Location Team Score Team
P1 11:45 AM Runestone Community Center - Main Rink Alexandria 15UB
Bismarck 15UB
P2 1:15 PM Runestone Community Center - West Rink Duluth 15UB
Anoka Rogers 15UB
P3 6:15 PM Runestone Community Center - West Rink Brainerd Little Falls 15UB
Chaska Chanhassen 15UB
P4 8:00 PM Runestone Community Center - West Rink Grand Rapids 15UB
Fargo 15UB
Saturday, January 22, 2022
Game Time Location Team Score Team
P5 8:00 AM Northstar Sports Complex Anoka Rogers 15UB
Alexandria 15UB
P6 9:45 AM Northstar Sports Complex Bismarck 15UB
Duluth 15UB
P7 11:30 AM Northstar Sports Complex Chaska Chanhassen 15UB
Grand Rapids 15UB
P8 1:15 PM Northstar Sports Complex Fargo 15UB
Brainerd Little Falls 15UB
P9 3:15 PM Runestone Community Center - Main Rink Alexandria 15UB
Duluth 15UB
P10 5:00 PM Runestone Community Center - Main Rink Bismarck 15UB
Anoka Rogers 15UB
P11 6:45 PM Runestone Community Center - Main Rink Chaska Chanhassen 15UB
Fargo 15UB
P12 8:30 PM Runestone Community Center - Main Rink Brainerd Little Falls 15UB
Grand Rapids 15UB
Sunday, January 23, 2022
Game Time Location Team Score Team
B13 8:00 AM Runestone Community Center - West Rink Pool A 4th Place
Pool B 4th Place
B14 9:45 AM Runestone Community Center - West Rink Pool A 3rd Place
Pool B 3rd Place
B15 11:30 AM Runestone Community Center - West Rink Pool A 2nd Place
Pool B 2nd Place
B16 1:15 PM Runestone Community Center - Main Rink Pool A 1st Place
Pool B 1st Place

Bracket

Pool A 3rd Place
B14 - Sun 1/23 9:45AM Runestone Community Center - West Rink
Pool B 3rd Place
Pool A 2nd Place
B15 - Sun 1/23 11:30AM Runestone Community Center - West Rink
Pool B 2nd Place
Pool A 1st Place
B16 - Sun 1/23 1:15PM Runestone Community Center - Main Rink
Pool B 1st Place
Pool A 4th Place
B13 - Sun 1/23 8:00AM Runestone Community Center - West Rink
Pool B 4th Place