Hockey

Division 1 - Female

Alexandria Big Ole 15UA '21/'22

Jan 21 - 23, 2022
Alexandria, MN • Sauk Centre, MN
Register
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

Pool A
Team W L T P
GD
GS
GA
Alexandria 15UA 0 0 0 0 0 0 0
Fargo Freeze 15UA (Fargo, ND) 0 0 0 0 0 0 0
Minot Wolves (MINOT, ND) 0 0 0 0 0 0 0
Wayzata U15A 0 0 0 0 0 0 0
Pool B
Team W L T P
GD
GS
GA
Bismarck Capitals 15U A (Bismarck, ND) 0 0 0 0 0 0 0
West Fargo Stampede (West Fargo, North Dakota) 0 0 0 0 0 0 0
Minnetonka 15UA Blue 0 0 0 0 0 0 0
Moorhead 15UA (Moorhead, MN) 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Filter by:

Friday, January 21, 2022
Game Time Location Team Score Team
P1 1:30 PM Runestone Community Center - RCC-Main Rink Alexandria 15UA
Minot Wolves
P2 3:15 PM Runestone Community Center - RCC-Main Rink Fargo Freeze 15UA
Wayzata U15A
P3 6:00 PM Northstar Sports Complex Moorhead 15UA
Minnetonka 15UA Blue
P4 7:45 PM Northstar Sports Complex West Fargo Stampede
Bismarck Capitals 15U A
Saturday, January 22, 2022
Game Time Location Team Score Team
P5 8:00 AM Runestone Community Center - West Rink Minot Wolves
Fargo Freeze 15UA
P6 9:45 AM Runestone Community Center - West Rink Wayzata U15A
Alexandria 15UA
P7 11:30 AM Runestone Community Center - West Rink Minnetonka 15UA Blue
West Fargo Stampede
P8 1:15 PM Runestone Community Center - West Rink Bismarck Capitals 15U A
Moorhead 15UA
P9 3:00 PM Runestone Community Center - West Rink Minot Wolves
Wayzata U15A
P10 4:45 PM Runestone Community Center - West Rink Alexandria 15UA
Fargo Freeze 15UA
P11 6:30 PM Runestone Community Center - West Rink Minnetonka 15UA Blue
Bismarck Capitals 15U A
P12 8:15 PM Runestone Community Center - West Rink West Fargo Stampede
Moorhead 15UA
Sunday, January 23, 2022
Game Time Location Team Score Team
B13 8:00 AM Runestone Community Center - RCC-Main Rink Pool A 4th Place
Pool B 4th Place
B14 9:45 AM Runestone Community Center - RCC-Main Rink Pool A 3rd Place
Pool B 3rd Place
B15 11:30 AM Runestone Community Center - RCC-Main Rink Pool A 1st Place
Pool B 1st Place
B16 1:15 PM Runestone Community Center - West Rink Pool A 2nd Place
Pool B 2nd Place

Bracket

Pool A 1st Place
B15 - Sun 1/23 11:30AM Runestone Community Center - RCC-Main Rink
Pool B 1st Place
Pool A 4th Place
B13 - Sun 1/23 8:00AM Runestone Community Center - RCC-Main Rink
Pool B 4th Place
Pool A 3rd Place
B14 - Sun 1/23 9:45AM Runestone Community Center - RCC-Main Rink
Pool B 3rd Place
Pool A 2nd Place
B16 - Sun 1/23 1:15PM Runestone Community Center - West Rink
Pool B 2nd Place