P19
|
Sat 08/21/21
10:00 AM
|
North Bend Jr. /Sr. High School
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)
|
0
|
12
|
North Bend Tigers (Northwest Division)
|
|
|
P79
|
Sat 08/21/21
10:00 AM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)*
|
0
|
24
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)*
|
|
|
P81
|
Sat 08/21/21
10:00 AM
|
Wahoo Bishop Neumann HS
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)*
|
0
|
24
|
Wahoo Beef (Southwest Division)*
|
|
|
P78
|
Sat 08/21/21
12:00 PM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)*
|
0
|
33
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)*
|
|
|
P50
|
Sun 08/22/21
12:00 PM
|
Norfolk Middle School
|
Logan View Raiders (Northwest Division)
|
26
|
0
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)
|
|
|
P73
|
Sun 08/22/21
12:00 PM
|
Fremont High School
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)*
|
42
|
8
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)*
|
|
|
P80
|
Sun 08/22/21
12:00 PM
|
Creighton Prep HS
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)*
|
28
|
0
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)*
|
|
|
P82
|
Sun 08/22/21
12:00 PM
|
Elkhorn High School
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)*
|
32
|
0
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)*
|
|
|
P71
|
Sun 08/22/21
2:00 PM
|
Lincoln High School
|
Grand Island Grizzlies (West Division)*
|
14
|
20
|
Malone Panthers (Southwest Division)*
|
|
|
P72
|
Sun 08/22/21
2:00 PM
|
Fort Calhoun High School
|
DC West Falcons (South Central Division)*
|
13
|
33
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)*
|
|
|
P74
|
Sun 08/22/21
2:00 PM
|
Fremont High School
|
Arlington Eagles (Northeast Division)*
|
25
|
6
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)*
|
|
|
P75
|
Sun 08/22/21
2:00 PM
|
Sarpy YMCA
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)*
|
28
|
0
|
Monarch Spirit Football (East Division)*
|
|
|
P83
|
Sun 08/22/21
2:00 PM
|
Roncalli High School
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)*
|
6
|
32
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)*
|
|
|
P85
|
Sun 08/22/21
2:00 PM
|
Wahoo High School
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)*
|
14
|
6
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)*
|
|
|
P76
|
Sun 08/22/21
4:00 PM
|
Elkhorn High School
|
Carter Lake Jackets (East Division)*
|
54
|
6
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)*
|
|
|
P77
|
Sun 08/22/21
4:00 PM
|
Daniel J. Gross HS
|
Ralston Jr. Rams (East Division)*
|
44
|
30
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)*
|
|
|
P84
|
Sun 08/22/21
4:00 PM
|
Roncalli High School
|
Norris Prime Time Titans (West Division)*
|
32
|
6
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)*
|
|
|
P52
|
Sat 08/28/21
10:00 AM
|
Logan View Jr./Sr. High
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)
|
0
|
26
|
Logan View Raiders (Northwest Division)
|
|
|
P64
|
Sat 08/28/21
10:00 AM
|
North Bend Jr. /Sr. High School
|
Malone Panthers (Southwest Division)*
|
0
|
28
|
North Bend Tigers (Northwest Division)*
|
|
|
P63
|
Sat 08/28/21
12:00 PM
|
Arlington High School
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)*
|
0
|
27
|
Arlington Eagles (Northeast Division)*
|
|
|
P70
|
Sat 08/28/21
12:00 PM
|
Roncalli High School
|
Carter Lake Jackets (East Division)*
|
40
|
24
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)*
|
|
|
P66
|
Sat 08/28/21
2:00 PM
|
Skutt Catholic HS
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)*
|
52
|
0
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)*
|
|
|
P58
|
Sat 08/28/21
4:00 PM
|
Roncalli High School
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)*
|
18
|
42
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)*
|
|
|
P20
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Norfolk Middle School
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)
|
0
|
7
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)
|
|
|
P29
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Elkhorn High School
|
DC West Falcons (South Central Division)
|
20
|
6
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)
|
|
|
P37
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Conestoga High School
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)
|
18
|
6
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)
|
|
|
P59
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Tekamah-Herman HS
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)*
|
34
|
6
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)*
|
|
|
P61
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Ralston High School
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)*
|
6
|
32
|
Ralston Jr. Rams (East Division)*
|
|
|
P65
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Plattsmouth High School
|
Norris Prime Time Titans (West Division)*
|
16
|
8
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)*
|
|
|
P67
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Grand Island NW High School
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)*
|
20
|
0
|
Grand Island Grizzlies (West Division)*
|
|
|
P69
|
Sun 08/29/21
2:00 PM
|
Wahoo High School
|
Wahoo Beef (Southwest Division)*
|
36
|
0
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)*
|
|
|
P60
|
Sun 08/29/21
4:00 PM
|
Sarpy YMCA
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)*
|
26
|
0
|
Monarch Spirit Football (East Division)*
|
|
|
P62
|
Sun 08/29/21
4:00 PM
|
Elkhorn High School
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)*
|
26
|
12
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)*
|
|
|
P68
|
Sun 08/29/21
4:00 PM
|
Heedum Field
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)*
|
6
|
28
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)*
|
|
|
P3
|
Sat 09/11/21
10:00 AM
|
West Point-Beemer HS
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)
|
0
|
24
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)
|
|
|
P17
|
Sat 09/11/21
10:00 AM
|
Arlington High School
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)
|
26
|
13
|
Arlington Eagles (Northeast Division)
|
|
|
P18
|
Sat 09/11/21
10:00 AM
|
Tekamah-Herman HS
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)
|
55
|
12
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)
|
|
|
P55
|
Sat 09/11/21
10:00 AM
|
DC West High School
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)*
|
32
|
14
|
DC West Falcons (South Central Division)*
|
|
|
P44
|
Sat 09/11/21
12:00 PM
|
Norris High School
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)
|
22
|
16
|
Norris Prime Time Titans (West Division)
|
|
|
P86
|
Sun 09/12/21
10:00 AM
|
Wahoo High School
|
Logan View Raiders (Northwest Division)*
|
12
|
8
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)*
|
|
|
P43
|
Sun 09/12/21
12:00 PM
|
Wahoo High School
|
Grand Island Grizzlies (West Division)
|
0
|
24
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)
|
|
|
P49
|
Sun 09/12/21
12:00 PM
|
Fremont High School
|
North Bend Tigers (Northwest Division)
|
40
|
0
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)
|
|
|
P9
|
Sun 09/12/21
2:00 PM
|
Ralston High School
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)
|
8
|
32
|
Ralston Jr. Rams (East Division)
|
|
|
P10
|
Sun 09/12/21
2:00 PM
|
Sarpy YMCA
|
Carter Lake Jackets (East Division)
|
40
|
0
|
Monarch Spirit Football (East Division)
|
|
|
P30
|
Sun 09/12/21
2:00 PM
|
Heedum Field
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)
|
0
|
34
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)
|
|
|
P39
|
Sun 09/12/21
2:00 PM
|
Waverly High School
|
Wahoo Beef (Southwest Division)
|
44
|
0
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)
|
|
|
P47
|
Sun 09/12/21
2:00 PM
|
Elkhorn High School
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)
|
24
|
8
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)
|
|
|
P48
|
Sun 09/12/21
2:00 PM
|
Fremont High School
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)
|
30
|
0
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)
|
|
|
P38
|
Sun 09/12/21
4:00 PM
|
Plattsmouth High School
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)
|
6
|
0
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)
|
|
|
P40
|
Sun 09/12/21
4:00 PM
|
Wahoo High School
|
Malone Panthers (Southwest Division)
|
27
|
0
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)
|
|
|
P56
|
Sun 09/12/21
4:00 PM
|
Elkhorn High School
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)*
|
24
|
0
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)*
|
|
|
P2
|
Sat 09/18/21
10:00 AM
|
Tekamah-Herman HS
|
Arlington Eagles (Northeast Division)
|
19
|
12
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)
|
|
|
P23
|
Sat 09/18/21
10:00 AM
|
Wahoo Bishop Neumann HS
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)
|
0
|
38
|
Wahoo Beef (Southwest Division)
|
|
|
P42
|
Sat 09/18/21
10:00 AM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
Carter Lake Jackets (East Division)
|
41
|
0
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)
|
|
|
P45
|
Sat 09/18/21
10:00 AM
|
DC West High School
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)
|
30
|
6
|
DC West Falcons (South Central Division)
|
|
|
P28
|
Sat 09/18/21
12:00 PM
|
Norris High School
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)
|
6
|
0
|
Norris Prime Time Titans (West Division)
|
|
|
P41
|
Sat 09/18/21
12:00 PM
|
Ralston High School
|
Monarch Spirit Football (East Division)
|
12
|
50
|
Ralston Jr. Rams (East Division)
|
|
|
P46
|
Sat 09/18/21
1:00 PM
|
Skutt Catholic HS
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)
|
30
|
13
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)
|
|
|
P5
|
Sat 09/18/21
2:00 PM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)
|
24
|
6
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)
|
|
|
P15
|
Sun 09/19/21
12:00 PM
|
Roncalli High School
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)
|
20
|
30
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)
|
|
|
P24
|
Sun 09/19/21
12:00 PM
|
Lincoln High School
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)
|
6
|
0
|
Malone Panthers (Southwest Division)
|
|
|
P36
|
Sun 09/19/21
12:00 PM
|
Fremont High School
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)
|
32
|
6
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)
|
|
|
P1
|
Sun 09/19/21
2:00 PM
|
Roncalli High School
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)
|
0
|
30
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)
|
|
|
P6
|
Sun 09/19/21
2:00 PM
|
Conestoga High School
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)
|
15
|
8
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)
|
|
|
P27
|
Sun 09/19/21
2:00 PM
|
Waverly High School
|
Grand Island Grizzlies (West Division)
|
6
|
32
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)
|
|
|
P35
|
Sun 09/19/21
2:00 PM
|
Logan View Jr./Sr. High
|
North Bend Tigers (Northwest Division)
|
0
|
26
|
Logan View Raiders (Northwest Division)
|
|
|
P54
|
Sun 09/19/21
2:00 PM
|
Wahoo High School
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)*
|
7
|
31
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)*
|
|
|
P16
|
Sun 09/19/21
4:00 PM
|
Fremont High School
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)
|
28
|
8
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)
|
|
|
P53
|
Sat 09/25/21
10:00 AM
|
West Point-Beemer HS
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)*
|
16
|
24
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)*
|
|
|
P25
|
Sat 09/25/21
12:00 PM
|
Ralston High School
|
Carter Lake Jackets (East Division)
|
48
|
24
|
Ralston Jr. Rams (East Division)
|
|
|
P8
|
Sun 09/26/21
10:00 AM
|
Waverly High School
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)
|
12
|
8
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)
|
|
|
P4
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Logan View Jr./Sr. High
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)
|
0
|
26
|
Logan View Raiders (Northwest Division)
|
|
|
P7
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Lincoln High School
|
Wahoo Beef (Southwest Division)
|
32
|
13
|
Malone Panthers (Southwest Division)
|
|
|
P11
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Grand Island NW High School
|
Norris Prime Time Titans (West Division)
|
44
|
30
|
Grand Island Grizzlies (West Division)
|
|
|
P12
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Waverly High School
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)
|
30
|
14
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)
|
|
|
P14
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Heedum Field
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)
|
8
|
34
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)
|
|
|
P21
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Daniel J. Gross HS
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)
|
0
|
16
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)
|
|
|
P22
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Plattsmouth High School
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)
|
0
|
24
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)
|
|
|
P26
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Sarpy YMCA
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)
|
24
|
6
|
Monarch Spirit Football (East Division)
|
|
|
P31
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Roncalli High School
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)
|
0
|
32
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)
|
|
|
P32
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Creighton Prep HS
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)
|
12
|
20
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)
|
|
|
P51
|
Sun 09/26/21
2:00 PM
|
Norfolk Middle School
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)
|
37
|
45
|
North Bend Tigers (Northwest Division)
|
|
|
P13
|
Sun 09/26/21
4:00 PM
|
DC West High School
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)
|
12
|
0
|
DC West Falcons (South Central Division)
|
|
|
P33
|
Sun 09/26/21
4:00 PM
|
Fort Calhoun High School
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)
|
25
|
54
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)
|
|
|
P34
|
Sun 09/26/21
4:00 PM
|
Roncalli High School
|
Arlington Eagles (Northeast Division)
|
0
|
38
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)
|
|
|
B3
|
Sat 10/02/21
10:00 AM
|
Woodrow Wilson Jr. High School
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)
|
16
|
36
|
Carter Lake Jackets (East Division)
|
|
|
B4
|
Sat 10/02/21
10:00 AM
|
Wahoo Bishop Neumann HS
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)
|
0
|
32
|
Wahoo Beef (Southwest Division)
|
|
|
P96
|
Sat 10/02/21
10:00 AM
|
Arlington High School
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)*
|
25
|
34
|
Arlington Eagles (Northeast Division)*
|
|
|
P99
|
Sat 10/02/21
10:00 AM
|
Waverly High School
|
Grand Island Grizzlies (West Division)*
|
6
|
30
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)*
|
|
|
P89
|
Sat 10/02/21
12:00 PM
|
Waverly High School
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)*
|
16
|
14
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)*
|
|
|
P97
|
Sat 10/02/21
12:00 PM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
Malone Panthers (Southwest Division)*
|
24
|
22
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)*
|
|
|
P98
|
Sat 10/02/21
12:00 PM
|
Norris High School
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)*
|
14
|
38
|
Norris Prime Time Titans (West Division)*
|
|
|
P95
|
Sat 10/02/21
2:00 PM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)*
|
0
|
30
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)*
|
|
|
B2
|
Sun 10/03/21
12:00 PM
|
Daniel J. Gross HS
|
Logan View Raiders (Northwest Division)
|
14
|
24
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)
|
|
|
P90
|
Sun 10/03/21
12:00 PM
|
Elkhorn High School
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)*
|
22
|
6
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)*
|
|
|
P87
|
Sun 10/03/21
2:00 PM
|
Fort Calhoun High School
|
Ralston Jr. Rams (East Division)*
|
30
|
19
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)*
|
|
|
P88
|
Sun 10/03/21
2:00 PM
|
North Bend Jr. /Sr. High School
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)*
|
32
|
12
|
North Bend Tigers (Northwest Division)*
|
|
|
P91
|
Sun 10/03/21
2:00 PM
|
Conestoga High School
|
Monarch Spirit Football (East Division)*
|
0
|
38
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)*
|
|
|
P92
|
Sun 10/03/21
2:00 PM
|
Grand Island NW High School
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)*
|
0
|
32
|
Grand Island Grizzlies (West Division)*
|
|
|
P93
|
Sun 10/03/21
2:00 PM
|
Tekamah-Herman HS
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)*
|
20
|
32
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)*
|
|
|
P94
|
Sun 10/03/21
2:00 PM
|
West Point-Beemer HS
|
DC West Falcons (South Central Division)*
|
6
|
14
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)*
|
|
|
B1
|
Sun 10/03/21
4:00 PM
|
Heedum Field
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)
|
16
|
36
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)
|
|
|
B5
|
Sat 10/09/21
10:00 AM
|
Logan View Jr./Sr. High
|
Jr. Pride Crimson (North Central Division)
|
16
|
24
|
Logan View Raiders (Northwest Division)
|
|
|
B8
|
Sat 10/09/21
10:00 AM
|
Wahoo Bishop Neumann HS
|
Gross Jr. Cougars (Southeast Division)
|
24
|
25
|
Wahoo Beef (Southwest Division)
|
|
|
P104
|
Sat 10/09/21
10:00 AM
|
Tekamah-Herman HS
|
Elkhorn Attack Red (North Central Division)*
|
14
|
12
|
Tekamah-Herman Tigers (Northeast Division)*
|
|
|
P111
|
Sat 10/09/21
12:00 PM
|
West Point-Beemer HS
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)*
|
12
|
6
|
West Point Jr. Cadets (Northwest Division)*
|
|
|
B7
|
Sat 10/09/21
2:00 PM
|
Council Bluffs Sports Complex
|
Archbishop Bergan Fighting Knights (South Central Division)
|
46
|
52
|
Carter Lake Jackets (East Division)
|
|
|
P101
|
Sun 10/10/21
12:00 PM
|
Fremont High School
|
Monarch Spirit Football (East Division)*
|
40
|
32
|
Fremont Jr. Tigers Black (North Central Division)*
|
|
|
P105
|
Sun 10/10/21
12:00 PM
|
Wahoo High School
|
Elkhorn Attack Blue (South Central Division)*
|
6
|
14
|
Wahoo Rhinos Silver (Southwest Division)*
|
|
|
P107
|
Sun 10/10/21
12:00 PM
|
Waverly High School
|
Malone Panthers (Southwest Division)*
|
6
|
32
|
Waverly Jr. Vikes Black (West Division)*
|
|
|
B6
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Wahoo High School
|
Jr. Pride Gold (Northeast Division)
|
20
|
28
|
Wahoo Rhinos Black (West Division)
|
|
|
P100
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Norfolk - Veterans Memorial Park
|
Grand Island Grizzlies (West Division)*
|
8
|
26
|
Norfolk Rampage (Northwest Division)*
|
|
|
P102
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Fremont High School
|
St. Wenceslaus/St. Stephen's Knights (South Central Division)*
|
6
|
0
|
Fremont Jr. Tigers Gold (Northwest Division)*
|
|
|
P103
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Conestoga High School
|
Council Bluffs Colts Black (East Division)*
|
24
|
38
|
Conestoga Cougars (Southeast Division)*
|
|
|
P106
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
DC West High School
|
Council Bluffs Colts Blue (Southeast Division)*
|
40
|
14
|
DC West Falcons (South Central Division)*
|
|
|
P108
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Waverly High School
|
Norris Prime Time Titans (West Division)*
|
46
|
16
|
Waverly Jr. Vikes Maroon (Southwest Division)*
|
|
|
P109
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Fort Calhoun High School
|
Creighton Prep Little Jays (North Central Division)*
|
34
|
33
|
Fort Calhoun Pioneers (Northeast Division)*
|
|
|
P110
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
Plattsmouth High School
|
Ralston Jr. Rams (East Division)*
|
28
|
24
|
Plattsmouth Jr. Blue Devils (Southeast Division)*
|
|
|
P112
|
Sun 10/10/21
2:00 PM
|
North Bend Jr. /Sr. High School
|
Arlington Eagles (Northeast Division)*
|
0
|
13
|
North Bend Tigers (Northwest Division)*
|
|
|
B9
|
Sat 10/16/21
12:00 PM
|
Woodrow Wilson Jr. High School
|
Wahoo Beef (Southwest Division)
|
26
|
6
|
Carter Lake Jackets (East Division)
|
|
|