Softball

Tournament Note

Aurora Sports Park - July 1 - 3:40pm

We are now out of the lightning delay, Please come up to the complex and your fields. We will resume play at 4:15pm. Please stay off the infield.

Thank you for your patience.



Aurora Sports Park July 1 - 2:50pm
We are currently in a lightning delay. We will update you when you can come back up to the complex. Please stay in your cars in the parking lot.

July 1, 2021 10:05pm: The 18U Power Pool/Supplemental Pools and 16U Power Pool / Supplemental Power Pools teams are now in the Double Eliminations. Thank you for your patience with the weather and with us.

Box Brackets that were not completed due to weather have 2 scenarios.
Scenario 1 (Either 1 or both of the first box bracket games were not played): A coin flip was used to determine the first round of box bracket games and a second coin flip was used to determine the second round of box bracket games to seed teams 1-4 into the double elimination.

Scenario 2 (The first game of the box bracket was played and had a winner decided): Tie breakers were used based upon the first box bracket game to seed teams 1-4 into the double elimination. Tie breakers used are as follows.
A: Run Differential
B: Runs Allowed
C: Runs Scored

16 Power Pool/Supplemental Power Pools

Colorado 4th of July-Power Pools & Supplemental Power Pools

Jun 28 - Jul 4, 2021
CO
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 
Epic 04 Premier Smith

16 Power Pool/Supplemental Power Pools Champion

Mon Jun 28, 2021 - Sun Jul 4, 2021

Final Standings

Team Rank
Ohana Tigers Gold Limardo 16U 1
Prolific Fastpitch - Vaughn 1
Texas Bombers 16u Gold 1
NW Bullets - Duman 2
DeMarini Aces 3
Explosion Hagberg/Schimmel 16u 3
Georgia Impact Gold Caymol 3
Miami Stingrays Gold 3
East Cobb Bullets 05 Bilz 5
Illusions Premier Schrader 5
LK Black Hawaii 5
LTG 2022 Carda/Seva 5
Ohio Bombers Gold- Johnson 5
Texas Bombers Gold National 16U Cuyos 5
Turnin 2 Marra 5
TX Glory 16U Naudin 5
AZ Hotshots Day 9
California Cruisers- Caouette 9
EC Bullets Wiggins 9
Epic 04 Premier Smith 9
Finesse 16u Dreher/Lesko 9
Firecrackers Brashear-Helms 9
Fury Platinum 16U Polk 9
HEARTLAND HAVOC '05 9
Iowa Premier 16U National 9
Nationals CC 16U 9
Oro Valley Suncats-Judge 9
TEXAS DIRT DIVAS 05- NATIONALS 9
Ai Bandits Breer 13
California Cruisers Watson - 16U Premier 13
Finesse Kish 13
I-5 Softball 16u 13
Missouri So Cal Athletics - Heinlein 13
Ohio Outlaws Premier Harbold 16u 13
AASA-Pikas 17
Atlanta Vipers-Palazzo 17
Carolina Elite SC National Genovese/Press 17
Firecrackers Brashear 17
GA Power Tunon 2022/2023 17
LLG Maguire/Corn 16U 17
Tennessee Mojo Blue 2022 17
Top Gun 16 National 17
American Pastime 2023 Velasquez/ Perez 19
Batbusters Gomes Ching 19
Select Fastpitch 15U 19
So Cal Choppers Ashley 16U 19
Turnin2 15u National Maloney 19
TX Glory 16u (Torres) 19
Athletics 16u 05 Premier Madden 25
Atlanta Vipers Hutto 25
Bombers NTX Gold National Owens 25
Colorado Styxx 25
EC Bullets Montgomery 25
Empire State Huskies National 25
Firecrackers Schneider 2023 25
Impact Gold National-Watson 25
Indiana Gators 05/06 Lloyd Premier 25
KC Peppers 16u -Wallace 25
Lady Dukes Lamar/Lynch 25
Midwest Speed 15U National Holt 25
Nationals 25
OH Outlaws 16U Premier - Young 25
Suncats Jimenez 25
TAMPA MUSTANGS RENE 25
USA Athletics Karrer 2023 25
VA Glory Willemssen 25
Virginia Glory Mertz-Bronowicz 25
West Bay Warriors 25
Athletics Mercado-Bonola National 33
Breakers Labs 16u Black - Vega 33
Corona Angels FTS 16U 33
EC Bullets-Mayfield/Biele 33
FC Brashear/Smith RB 33
Firecrackers Medina 33
Fury Platinum Brown 33
Georgia Impact Premier Caymol 33
Lady Dukes National 2022/2023 - Rabitsch 33
Louisville Sluggers 16u Murphy 33
LTG - Henderson/Lively 33
Mississippi Bombers 16 Gold/Knight 33
Nebraska Gold National Groff 33
Oklahoma Angels Yeatts 33
Texas Blaze 16 Gold Robertson 33
Texas Glory Naudin - South 33
American Freedom National 05 16U 37
Finesse Kramer 37
Firecrackers Brashear/Hicks 16u 37
Firecrackers MGV Mata-Garcia 16U 37
Glory Adkins 16U National 37
Illusions Gold National Lampl/Bowen 37
Missouri Stealth KC 05 Gold 37
New Lenox Lightning 16u PT 37
Texas Premier 16U 37
Top Gun Academy Berryman 37
Athletics 16u Premier Madden 49
AZ Hotshots 16u - Captain 49
Birmingham Thunderbolts Premier 2023 - Rocky 49
Explosion - Hilliard 2023 49
Firecrackers Hawaii Hanawahine 49
Firecrackers Holcomb/Robinson 16U 49
Firecrackers Leles - GOLD 49
Glory Adkins Gold 16U 49
Hotshots Platinum 05 49
Illinois Force 16U Moll 49
Illinois Thunderbolts LS 49
Indiana Magic Gold 04 - Boteler 49
Oklahoma Epic 16U Premier Smith/Cronic 49
Pa Choas 16u national team 49
Premier Fastpitch 16u Paulson 49
TN Mojo 04 - Carter 49
AL Firecrackers 05 63
Arizona Storm Beach 63
Batbusters Gomes Brooks 63
EC Bullets CA 16U Gold 63
Firecrackers Brashear - Gollihar 63
GA Impact 2022 Schroyer 63
Impact Gold Jazz 16U 63
Impact Gold National Rodriguez 63
Indiana Bombers Gold - Poeck 63
Lady Lightning Gold Elite Wools 63
OC Batbusters 63
Ohana Tigers Gold Holloway/Contreras 63
OK A's 16u Platinum - Linsenmeyer 63
OK Exclusive 16U National-Hughes 63
Pa Strikers 16u National 63
Rogue FC Kaye/Walding 2023 63
Select Fastpitch 16U 63
SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT 63
So Cal Athletics Wellbaum/Briggs 16U 63
Sorcerer Faulstich 63
TC Colorado 16U 63
Team Long Island 16u Premier 63
Tennessee Mojo 2022 63
Texas Bombers 16u Gold National Peters 63
Texas Sudden Impact 63
Turnin2 Pezz 63
USA Athletics 16u Gold RMG 63

Pool Standings

Pool A
Team W L
Breakers Labs 16u Black - Vega (OCEANSIDE, CA) 0 0
Fury Platinum 16U Polk (Culleoka, TN) 0 0
Iowa Premier 16U National (Des Moines, IA) 0 0
Texas Sudden Impact (Seabrook, TX) 0 0
Pool B
Team W L
Explosion - Hilliard 2023 (Yorba Linda, CA) 0 0
Carolina Elite SC National Genovese/Press (Bluffton, SC) 0 0
Illinois Force 16U Moll (Shelbyville, IL) 0 0
Texas Bombers 16u Gold (Missouri City, TX) 0 0
Pool BA
Team W L
Team Long Island 16u Premier (Williston Park, NY) 3 1
HEARTLAND HAVOC '05 (East Moline, IL) 2 2
American Pastime 2023 Velasquez/ Perez (Corona, CA) 2 2
Batbusters Gomes Ching (San Ramon, CA) 2 2
So Cal Choppers Ashley 16U (moorpark, CA) 2 2
Colorado Styxx (Littleton, CO) 1 3
Pool BB
Team W L
Arizona Storm Beach (Peoria, AZ) 4 0
Firecrackers Brashear/Hicks 16u (Ontario, CA) 3 1
Virginia Glory Mertz-Bronowicz (Lorton, VA) 2 2
Illusions Gold National Lampl/Bowen (Lago Vista, TX) 2 2
Indiana Gators 05/06 Lloyd Premier (Camby, IN) 1 3
Midwest Speed 15U National Holt (Lakeville, MN) 0 4
Pool BC
Team W L
GA Impact 2022 Schroyer (Canton, GA) 3 0
Explosion Hagberg/Schimmel 16u (La Mirada, CA) 2 1
Top Gun Academy Berryman (Kansas City, MO) 2 2
AZ Hotshots Day (CAVE CREEK, AZ) 1 3
Bombers NTX Gold National Owens (Lucas, TX) 1 3
Pool BD
Team W L
Firecrackers Brashear - Gollihar (Murrieta, CA) 3 0
Ai Bandits Breer (Puyallup, WA) 3 1
Missouri So Cal Athletics - Heinlein (Columbia, MO) 2 2
Finesse Kish (Allen Park, MI) 1 2
TX Glory 16u (Torres) (Krum, TX) 0 4
Pool BE
Team W L
Texas Bombers 16u Gold National Peters (Missouri City, TX) 4 0
Turnin 2 Marra (Chesterfield, MI) 3 1
Firecrackers Brashear-Helms (La Mirada, CA) 2 2
NW Bullets - Duman (Tualitin, OR) 1 3
Nationals (Tinley Park, IL) 0 4
Pool BF
Team W L
Hotshots Platinum 05 (Pearland, TX) 3 1
OH Outlaws 16U Premier - Young (Aurora, OH) 3 1
EC Bullets Montgomery (Buford, GA) 2 1
California Cruisers Watson - 16U Premier (San Clemente, CA) 1 2
New Lenox Lightning 16u PT (Tinley Park, IL) 0 4
Pool BG
Team W L
Firecrackers Leles - GOLD (Vacaville, CA) 4 0
Georgia Impact Gold Caymol (Buford, GA) 3 1
Athletics 16u 05 Premier Madden (Bethany, OK) 1 2
Finesse Kramer (Wixom, MI) 0 2
USA Athletics Karrer 2023 (Riverside, CA) 0 3
Pool BH
Team W L
Firecrackers Medina (Norwalk, CA) 4 0
KC Peppers 16u -Wallace (Olathe, KS) 3 1
Turnin2 15u National Maloney (Macomb, MI) 2 2
East Cobb Bullets 05 Bilz (Decatur, GA) 1 3
Texas Premier 16U (Austin, TX) 0 4
Pool BI
Team W L
SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Murrieta, CA) 4 0
Epic 04 Premier Smith (Elk City, OK) 3 1
Illusions Premier Schrader (Argyle, TX) 2 2
Missouri Stealth KC 05 Gold (Olathe, KS) 1 3
Firecrackers Schneider 2023 (Alta Loma, CA) 0 4
Pool BJ
Team W L
Indiana Bombers Gold - Poeck (Zionsville, IN) 3 0
I-5 Softball 16u (Castaic, CA) 2 1
Firecrackers MGV Mata-Garcia 16U (Oceanside, CA) 2 1
Ohio Outlaws Premier Harbold 16u (Marysville, OH) 1 2
Glory Adkins 16U National* (Flower Mound, TX) 0 3
Pool BK
Team W L
AL Firecrackers 05 (Vestavia Hills, AL) 3 0
Ohana Tigers Gold Limardo 16U (Anaheim, CA) 2 1
Ohio Bombers Gold- Johnson (Westerville, OH) 1 2
Select Fastpitch 15U (Kansas City, KS) 1 2
American Freedom National 05 16U* (CORINTH, TX) 1 2
Pool C
Team W L
AASA-Pikas (Los Banos, CA) 0 0
Nationals CC 16U (Lawsonville, NC) 0 0
Nebraska Gold National Groff (Bennington, NE) 0 0
Oklahoma Epic 16U Premier Smith/Cronic (Oklahoma city, OK) 0 0
Pool D
Team W L
Firecrackers Brashear (Ontario, CA) 0 0
Birmingham Thunderbolts Premier 2023 - Rocky (Irondale, AL) 0 0
Tennessee Mojo Blue 2022 (Chicago, IL) 0 0
Glory Adkins Gold 16U (Flower Mound, TX) 0 0
Pool E
Team W L
Ohana Tigers Gold Holloway/Contreras (Torrance, CA) 0 0
Georgia Impact Premier Caymol (Buford, GA) 0 0
VA Glory Willemssen (Fairfax Station, VA) 0 0
Impact Gold National Rodriguez (Fate, TX) 0 0
Pool F
Team W L
Suncats Jimenez (Gilroy, CA) 0 0
EC Bullets-Mayfield/Biele (Toccoa, GA) 0 0
Pa Strikers 16u National (morgantown, PA) 0 0
OK Exclusive 16U National-Hughes (OKLAHOMA CITY, OK) 0 0
Pool G
Team W L
West Bay Warriors (San Mateo, CA) 0 0
Mississippi Bombers 16 Gold/Knight (Saltillo, MS) 0 0
TC Colorado 16U (Ft Collins, CO) 0 0
TX Glory 16U Naudin (Princeton, TX) 0 0
Pool H
Team W L
So Cal Athletics Wellbaum/Briggs 16U (West Hills, CA) 0 0
Miami Stingrays Gold (Miami, FL) 0 0
LK Black Hawaii (Kaneohe, HI) 0 0
Texas Bombers Gold National 16U Cuyos (Baytown, TX) 0 0
Pool I
Team W L
Lady Dukes National 2022/2023 - Rabitsch (Suwanee, GA) 0 0
FC Brashear/Smith RB (Ontario, CA) 0 0
Illinois Thunderbolts LS (Chicago, IL) 0 0
TEXAS DIRT DIVAS 05- NATIONALS (liberty, TX) 0 0
Pool J
Team W L
California Cruisers- Caouette (laguna niguel, CA) 0 0
TAMPA MUSTANGS RENE (Tampa, FL) 0 0
LTG 2022 Carda/Seva (Granite Bay, CA) 0 0
DeMarini Aces (Overland Park, KS) 0 0
Pool K
Team W L
LTG - Henderson/Lively (Elk Grove, CA) 0 0
EC Bullets Wiggins (Woodstock, GA) 0 0
AZ Hotshots 16u - Captain (Mesa, AZ) 0 0
Impact Gold Jazz 16U (Pearland, TX) 0 0
Pool L
Team W L
USA Athletics 16u Gold RMG (Long Beach, CA) 0 0
Tennessee Mojo 2022 (Hendersonville, TN) 0 0
Firecrackers Hawaii Hanawahine (honolulu, HI) 0 0
Prolific Fastpitch - Vaughn (PEARLAND, TX) 0 0
Pool M
Team W L
LLG Maguire/Corn 16U (Hudson, FL) 0 0
Rogue FC Kaye/Walding 2023 (Surprise, AZ) 0 0
Texas Glory Naudin - South (San Marcos, TX) 0 0
Oklahoma Angels Yeatts (Ardmore, OK) 0 0
Pool N
Team W L
Lady Dukes Lamar/Lynch (Cary, NC) 0 0
OC Batbusters (Mission Viejo, CA) 0 0
Indiana Magic Gold 04 - Boteler (Bloomington, IN) 0 0
Texas Blaze 16 Gold Robertson (Lexington, TX) 0 0
Pool O
Team W L
Louisville Sluggers 16u Murphy (Georgetown, KY) 0 0
Empire State Huskies National (Yorktown Hts, NY) 0 0
Athletics 16u Premier Madden (Bethany, OK) 0 0
Firecrackers Holcomb/Robinson 16U (Los Alamitos, CA) 0 0
Pool P
Team W L
Batbusters Gomes Brooks (Lockeford, CA) 0 0
Premier Fastpitch 16u Paulson (Mattoon, IL) 0 0
Atlanta Vipers-Palazzo (Woodstock, GA) 0 0
OK A's 16u Platinum - Linsenmeyer (Stillwater, OK) 0 0
Pool Q
Team W L
Corona Angels FTS 16U (murrieta, CA) 0 0
TN Mojo 04 - Carter (COLUMBIA, TN) 0 0
Athletics Mercado-Bonola National (San antonio, TX) 0 0
Pa Choas 16u national team (Ridley Park, PA) 0 0
Pool R
Team W L
Sorcerer Faulstich (Fairfield, CA) 0 0
Fury Platinum Brown (ooltewah, TN) 0 0
Lady Lightning Gold Elite Wools (Leesburg, VA) 0 0
Impact Gold National-Watson (Tuttle, OK) 0 0
Pool S
Team W L
EC Bullets CA 16U Gold (San Diego, CA) 0 0
GA Power Tunon 2022/2023 (Woodstock, GA) 0 0
Turnin2 Pezz (Howell, MI) 0 0
Top Gun 16 National (Lee's Summit, MO) 0 0
Pool T
Team W L
Oro Valley Suncats-Judge (Tucson, AZ) 0 0
Atlanta Vipers Hutto (North Augusta, SC) 0 0
Finesse 16u Dreher/Lesko (Canton, MI) 0 0
Select Fastpitch 16U (Kansas City, KS) 0 0

Schedule

Filter by:

Tuesday, June 29, 2021
Game Time Location Team Score Team
B1 8:00 AM Aurora Sports Park - A1 Breakers Labs 16u Black - Vega
4 6 Fury Platinum 16U Polk
P1 8:00 AM Highline Park - Field 1 Firecrackers Brashear/Hicks 16u
9 1 Illusions Gold National Lampl/Bowen
B2 8:00 AM Aurora Sports Park - A2 Iowa Premier 16U National
0 2 Texas Sudden Impact
P2 8:00 AM Highline Park - Field 2 Virginia Glory Mertz-Bronowicz
7 6 Indiana Gators 05/06 Lloyd Premier
B5 8:00 AM Aurora Sports Park - A3 Explosion - Hilliard 2023
4 13 Carolina Elite SC National Genovese/Press
B6 8:00 AM Aurora Sports Park - A4 Illinois Force 16U Moll
0 16 Texas Bombers 16u Gold
P7 8:00 AM Highline Park - Field 3 American Pastime 2023 Velasquez/ Perez
13 4 Batbusters Gomes Ching
P8 8:00 AM Highline Park - Field 4 HEARTLAND HAVOC '05
4 6 Team Long Island 16u Premier
B9 8:00 AM Aurora Sports Park - B1 AASA-Pikas
1 4 Nationals CC 16U
P9 8:00 AM Highline Park - Field 5 Colorado Styxx
6 0 So Cal Choppers Ashley 16U
B10 8:00 AM Aurora Sports Park - B2 Nebraska Gold National Groff
16 3 Oklahoma Epic 16U Premier Smith/Cronic
B13 8:00 AM Aurora Sports Park - B3 Firecrackers Brashear
8 3 Birmingham Thunderbolts Premier 2023 - Rocky
B14 8:00 AM Aurora Sports Park - B4 Tennessee Mojo Blue 2022
7 1 Glory Adkins Gold 16U
B17 8:00 AM Aurora Sports Park - C1 Ohana Tigers Gold Holloway/Contreras
2 4 Georgia Impact Premier Caymol
B18 8:00 AM Aurora Sports Park - C2 VA Glory Willemssen
20 5 Impact Gold National Rodriguez
B21 8:00 AM Aurora Sports Park - C3 Suncats Jimenez
11 3 EC Bullets-Mayfield/Biele
B22 8:00 AM Aurora Sports Park - C4 Pa Strikers 16u National
8 5 OK Exclusive 16U National-Hughes
B25 8:00 AM Olympic Park - Field 1 West Bay Warriors
4 7 Mississippi Bombers 16 Gold/Knight
B26 8:00 AM Olympic Park - Field 2 TC Colorado 16U
0 16 TX Glory 16U Naudin
B29 8:00 AM Olympic Park - Field 3 So Cal Athletics Wellbaum/Briggs 16U
3 5 Miami Stingrays Gold
B30 8:00 AM Olympic Park - Field 4 LK Black Hawaii
12 10 Texas Bombers Gold National 16U Cuyos
B33 8:00 AM Horseshoe Park - East FC Brashear/Smith RB
7 2 Lady Dukes National 2022/2023 - Rabitsch
B34 8:00 AM Horseshoe Park - West Illinois Thunderbolts LS
12 11 TEXAS DIRT DIVAS 05- NATIONALS
B3 10:00 AM Aurora Sports Park - A2 Breakers Labs 16u Black - Vega
5 4 Iowa Premier 16U National
P3 10:00 AM Highline Park - Field 1 Firecrackers Brashear/Hicks 16u
7 0 Virginia Glory Mertz-Bronowicz
B4 10:00 AM Aurora Sports Park - A1 Fury Platinum 16U Polk
9 6 Texas Sudden Impact
P4 10:00 AM Highline Park - Field 2 Arizona Storm Beach
7 5 Midwest Speed 15U National Holt
B7 10:00 AM Aurora Sports Park - A4 Explosion - Hilliard 2023
11 0 Illinois Force 16U Moll
B8 10:00 AM Aurora Sports Park - A3 Carolina Elite SC National Genovese/Press
12 0 Texas Bombers 16u Gold
P10 10:00 AM Highline Park - Field 3 American Pastime 2023 Velasquez/ Perez
3 8 HEARTLAND HAVOC '05
B11 10:00 AM Aurora Sports Park - B2 AASA-Pikas
10 7 Oklahoma Epic 16U Premier Smith/Cronic
P11 10:00 AM Highline Park - Field 4 Team Long Island 16u Premier
3 0 So Cal Choppers Ashley 16U
B12 10:00 AM Aurora Sports Park - B1 Nationals CC 16U
5 4 Nebraska Gold National Groff
P12 10:00 AM Highline Park - Field 5 Batbusters Gomes Ching
12 6 Colorado Styxx
B15 10:00 AM Aurora Sports Park - B4 Birmingham Thunderbolts Premier 2023 - Rocky
20 3 Glory Adkins Gold 16U
B16 10:00 AM Aurora Sports Park - B3 Firecrackers Brashear
8 3 Tennessee Mojo Blue 2022
B19 10:00 AM Aurora Sports Park - C2 Ohana Tigers Gold Holloway/Contreras
5 14 Impact Gold National Rodriguez
B20 10:00 AM Aurora Sports Park - C1 Georgia Impact Premier Caymol
12 5 VA Glory Willemssen
B23 10:00 AM Aurora Sports Park - C4 EC Bullets-Mayfield/Biele
12 2 OK Exclusive 16U National-Hughes
B24 10:00 AM Aurora Sports Park - C3 Suncats Jimenez
5 6 Pa Strikers 16u National
B27 10:00 AM Olympic Park - Field 2 West Bay Warriors
9 0 TC Colorado 16U
B28 10:00 AM Olympic Park - Field 1 Mississippi Bombers 16 Gold/Knight
7 8 TX Glory 16U Naudin
B31 10:00 AM Olympic Park - Field 4 So Cal Athletics Wellbaum/Briggs 16U
5 6 Texas Bombers Gold National 16U Cuyos
B32 10:00 AM Olympic Park - Field 3 Miami Stingrays Gold
3 1 LK Black Hawaii
B35 10:00 AM Horseshoe Park - West Lady Dukes National 2022/2023 - Rabitsch
9 10 TEXAS DIRT DIVAS 05- NATIONALS
B36 10:00 AM Horseshoe Park - East FC Brashear/Smith RB
5 0 Illinois Thunderbolts LS
P5 12:00 PM Highline Park - Field 1 Indiana Gators 05/06 Lloyd Premier
12 11 Midwest Speed 15U National Holt
P6 12:00 PM Highline Park - Field 2 Illusions Gold National Lampl/Bowen
1 8 Arizona Storm Beach
P18 12:00 PM Highline Park - Field 4 Firecrackers Brashear - Gollihar
6 0 TX Glory 16u (Torres)
P19 12:00 PM Highline Park - Field 5 Finesse Kish
3 10 Missouri So Cal Athletics - Heinlein
P23 12:00 PM Highline Park - Field 3 Firecrackers Brashear-Helms
1 9 Texas Bombers 16u Gold National Peters
B37 12:00 PM Aurora Sports Park - A1 California Cruisers- Caouette
2 1 TAMPA MUSTANGS RENE
B38 12:00 PM Aurora Sports Park - A2 LTG 2022 Carda/Seva
3 9 DeMarini Aces
B41 12:00 PM Aurora Sports Park - A3 LTG - Henderson/Lively
9 12 EC Bullets Wiggins
B42 12:00 PM Aurora Sports Park - A4 AZ Hotshots 16u - Captain
7 0 Impact Gold Jazz 16U
B45 12:00 PM Olympic Park - Field 1 USA Athletics 16u Gold RMG
11 3 Tennessee Mojo 2022
B46 12:00 PM Olympic Park - Field 2 Firecrackers Hawaii Hanawahine
1 15 Prolific Fastpitch - Vaughn
B49 12:00 PM Olympic Park - Field 3 Oklahoma Angels Yeatts
7 5 LLG Maguire/Corn 16U
B50 12:00 PM Olympic Park - Field 4 Rogue FC Kaye/Walding 2023
1 10 Texas Glory Naudin - South
B53 12:00 PM Horseshoe Park - East OC Batbusters
3 12 Lady Dukes Lamar/Lynch
B54 12:00 PM Horseshoe Park - West Indiana Magic Gold 04 - Boteler
9 2 Texas Blaze 16 Gold Robertson
P13 2:00 PM Highline Park - Field 1 Top Gun Academy Berryman
8 6 AZ Hotshots Day
P20 2:00 PM Highline Park - Field 4 Firecrackers Brashear - Gollihar
6 2 Ai Bandits Breer
P21 2:00 PM Highline Park - Field 5 TX Glory 16u (Torres)
4 12 Finesse Kish
P24 2:00 PM Highline Park - Field 2 Texas Bombers 16u Gold National Peters
5 3 Turnin 2 Marra
P25 2:00 PM Highline Park - Field 3 Firecrackers Brashear-Helms
21 7 NW Bullets - Duman
B39 2:00 PM Aurora Sports Park - A2 TAMPA MUSTANGS RENE
8 5 LTG 2022 Carda/Seva
B40 2:00 PM Aurora Sports Park - A1 California Cruisers- Caouette
3 7 DeMarini Aces
B47 2:00 PM Olympic Park - Field 2 Tennessee Mojo 2022
2 5 Firecrackers Hawaii Hanawahine
B48 2:00 PM Olympic Park - Field 1 USA Athletics 16u Gold RMG
3 16 Prolific Fastpitch - Vaughn
B51 2:00 PM Olympic Park - Field 4 LLG Maguire/Corn 16U
14 1 Rogue FC Kaye/Walding 2023
B52 2:00 PM Olympic Park - Field 3 Oklahoma Angels Yeatts
8 9 Texas Glory Naudin - South
B55 2:00 PM Horseshoe Park - West OC Batbusters
1 7 Texas Blaze 16 Gold Robertson
B56 2:00 PM Horseshoe Park - East Lady Dukes Lamar/Lynch
9 11 Indiana Magic Gold 04 - Boteler
B57 2:00 PM Aurora Sports Park - A3 Firecrackers Holcomb/Robinson 16U
5 6 Louisville Sluggers 16u Murphy
B58 2:00 PM Aurora Sports Park - A4 Empire State Huskies National
4 2 Athletics 16u Premier Madden
P14 4:00 PM Highline Park - Field 1 Explosion Hagberg/Schimmel 16u
12 8 AZ Hotshots Day
P15 4:00 PM Highline Park - Field 2 Bombers NTX Gold National Owens
8 15 GA Impact 2022 Schroyer
P22 4:00 PM Highline Park - Field 4 Missouri So Cal Athletics - Heinlein
4 5 Ai Bandits Breer
P26 4:00 PM Highline Park - Field 3 Nationals
1 4 NW Bullets - Duman
P28 4:00 PM Highline Park - Field 5 New Lenox Lightning 16u PT
5 10 OH Outlaws 16U Premier - Young
B43 4:00 PM Aurora Sports Park - A2 LTG - Henderson/Lively
9 8 Impact Gold Jazz 16U
B44 4:00 PM Aurora Sports Park - A1 EC Bullets Wiggins
2 5 AZ Hotshots 16u - Captain
B59 4:00 PM Aurora Sports Park - A4 Firecrackers Holcomb/Robinson 16U
5 7 Athletics 16u Premier Madden
B60 4:00 PM Aurora Sports Park - A3 Louisville Sluggers 16u Murphy
7 3 Empire State Huskies National
B61 4:00 PM Horseshoe Park - East Batbusters Gomes Brooks
7 12 Atlanta Vipers-Palazzo
B62 4:00 PM Horseshoe Park - West Premier Fastpitch 16u Paulson
1 3 OK A's 16u Platinum - Linsenmeyer
B65 4:00 PM Olympic Park - Field 1 Corona Angels FTS 16U
5 7 TN Mojo 04 - Carter
B66 4:00 PM Olympic Park - Field 2 Pa Choas 16u national team
3 7 Athletics Mercado-Bonola National
B69 4:00 PM Olympic Park - Field 3 Sorcerer Faulstich
7 8 Fury Platinum Brown
B70 4:00 PM Olympic Park - Field 4 Lady Lightning Gold Elite Wools
5 6 Impact Gold National-Watson
P16 6:00 PM Highline Park - Field 1 Explosion Hagberg/Schimmel 16u
7 10 Bombers NTX Gold National Owens
P17 6:00 PM Highline Park - Field 2 GA Impact 2022 Schroyer
8 4 Top Gun Academy Berryman
P27 6:00 PM Highline Park - Field 3 Turnin 2 Marra
14 3 Nationals
P29 6:00 PM Highline Park - Field 4 Hotshots Platinum 05
6 10 EC Bullets Montgomery
P30 6:00 PM Highline Park - Field 5 California Cruisers Watson - 16U Premier
3 7 OH Outlaws 16U Premier - Young
B63 6:00 PM Horseshoe Park - West Batbusters Gomes Brooks
3 12 Premier Fastpitch 16u Paulson
B64 6:00 PM Horseshoe Park - East Atlanta Vipers-Palazzo
6 5 OK A's 16u Platinum - Linsenmeyer
B67 6:00 PM Olympic Park - Field 2 Corona Angels FTS 16U
8 12 Pa Choas 16u national team
B68 6:00 PM Olympic Park - Field 1 TN Mojo 04 - Carter
7 3 Athletics Mercado-Bonola National
B73 6:00 PM Aurora Sports Park - C3 EC Bullets CA 16U Gold
0 11 GA Power Tunon 2022/2023
B74 6:00 PM Aurora Sports Park - C4 Turnin2 Pezz
5 11 Top Gun 16 National
B77 6:00 PM Olympic Park - Field 3 Oro Valley Suncats-Judge
11 3 Atlanta Vipers Hutto
B78 6:00 PM Olympic Park - Field 4 Finesse 16u Dreher/Lesko
12 6 Select Fastpitch 16U
P31 8:00 PM Highline Park - Field 4 EC Bullets Montgomery
9 3 New Lenox Lightning 16u PT
P32 8:00 PM Highline Park - Field 5 California Cruisers Watson - 16U Premier
0 2 Hotshots Platinum 05
B71 8:00 PM Olympic Park - Field 2 Sorcerer Faulstich
15 18 Lady Lightning Gold Elite Wools
B72 8:00 PM Olympic Park - Field 1 Fury Platinum Brown
12 7 Impact Gold National-Watson
B75 8:00 PM Aurora Sports Park - C4 EC Bullets CA 16U Gold
1 9 Turnin2 Pezz
B76 8:00 PM Aurora Sports Park - C3 GA Power Tunon 2022/2023
10 1 Top Gun 16 National
B79 8:00 PM Olympic Park - Field 4 Atlanta Vipers Hutto
5 6 Select Fastpitch 16U
B80 8:00 PM Olympic Park - Field 3 Oro Valley Suncats-Judge
10 6 Finesse 16u Dreher/Lesko
Wednesday, June 30, 2021
Game Time Location Team Score Team
P33 8:00 AM Highline Park - Field 2 Firecrackers Medina
11 2 Texas Premier 16U
P34 8:00 AM Highline Park - Field 3 East Cobb Bullets 05 Bilz
0 2 Turnin2 15u National Maloney
P38 8:00 AM Highline Park - Field 4 Georgia Impact Gold Caymol
8 5 Finesse Kramer
P39 8:00 AM Highline Park - Field 5 Firecrackers Leles - GOLD
6 1 Athletics 16u 05 Premier Madden
B121 8:00 AM Olympic Park - Field 1 Breakers Labs 16u Black - Vega
10 5 Explosion - Hilliard 2023
B122 8:00 AM Olympic Park - Field 2 AASA-Pikas
8 5 Birmingham Thunderbolts Premier 2023 - Rocky
B125 8:00 AM Olympic Park - Field 3 Impact Gold National Rodriguez
1 9 EC Bullets-Mayfield/Biele
B126 8:00 AM Olympic Park - Field 4 West Bay Warriors
1 12 Texas Bombers Gold National 16U Cuyos
B133 8:00 AM Aurora Sports Park - B3 LLG Maguire/Corn 16U
7 2 Texas Blaze 16 Gold Robertson
B134 8:00 AM Aurora Sports Park - B4 Athletics 16u Premier Madden
0 4 Premier Fastpitch 16u Paulson
P35 10:00 AM Highline Park - Field 2 Texas Premier 16U
1 16 East Cobb Bullets 05 Bilz
P36 10:00 AM Highline Park - Field 3 Firecrackers Medina
8 3 KC Peppers 16u -Wallace
P40 10:00 AM Highline Park - Field 4 Athletics 16u 05 Premier Madden
4 12 Georgia Impact Gold Caymol
P41 10:00 AM Highline Park - Field 5 Firecrackers Leles - GOLD
6 2 USA Athletics Karrer 2023
B123 10:00 AM Olympic Park - Field 1 Explosion - Hilliard 2023
4 3 Birmingham Thunderbolts Premier 2023 - Rocky
B124 10:00 AM Olympic Park - Field 2 Breakers Labs 16u Black - Vega
7 8 AASA-Pikas
B127 10:00 AM Olympic Park - Field 3 Impact Gold National Rodriguez
9 4 West Bay Warriors
B128 10:00 AM Olympic Park - Field 4 EC Bullets-Mayfield/Biele
9 15 Texas Bombers Gold National 16U Cuyos
P37 12:00 PM Highline Park - Field 3 Turnin2 15u National Maloney
2 14 KC Peppers 16u -Wallace
P42 12:00 PM Highline Park - Field 5 Finesse Kramer
7 7 USA Athletics Karrer 2023
P43 12:00 PM Highline Park - Field 2 Glory Adkins 16U National
1 14 Indiana Bombers Gold - Poeck
P48 12:00 PM Highline Park - Field 4 Missouri Stealth KC 05 Gold
2 6 SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT
B129 12:00 PM Olympic Park - Field 1 TEXAS DIRT DIVAS 05- NATIONALS
2 8 TAMPA MUSTANGS RENE
B130 12:00 PM Olympic Park - Field 2 LTG - Henderson/Lively
12 3 Firecrackers Hawaii Hanawahine
B141 12:00 PM Olympic Park - Field 3 Iowa Premier 16U National
10 0 Illinois Force 16U Moll
B142 12:00 PM Olympic Park - Field 4 Oklahoma Epic 16U Premier Smith/Cronic
5 9 Glory Adkins Gold 16U
P44 2:00 PM Highline Park - Field 2 Indiana Bombers Gold - Poeck
5 4 Ohio Outlaws Premier Harbold 16u
P45 2:00 PM Highline Park - Field 3 I-5 Softball 16u
6 1 Glory Adkins 16U National
P49 2:00 PM Highline Park - Field 4 Firecrackers Schneider 2023
3 12 SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT
P50 2:00 PM Highline Park - Field 5 Illusions Premier Schrader
3 6 Epic 04 Premier Smith
B81 2:00 PM Aurora Sports Park - A1 Fury Platinum 16U Polk
7 3 Carolina Elite SC National Genovese/Press
B82 2:00 PM Aurora Sports Park - A2 Nationals CC 16U
3 9 Firecrackers Brashear
B85 2:00 PM Aurora Sports Park - A3 Georgia Impact Premier Caymol
7 4 Pa Strikers 16u National
B86 2:00 PM Aurora Sports Park - A4 TX Glory 16U Naudin
0 14 Miami Stingrays Gold
B89 2:00 PM Aurora Sports Park - B1 FC Brashear/Smith RB
7 3 DeMarini Aces
B90 2:00 PM Aurora Sports Park - B2 AZ Hotshots 16u - Captain
3 5 Prolific Fastpitch - Vaughn
B93 2:00 PM Aurora Sports Park - B3 Texas Glory Naudin - South
6 13 Indiana Magic Gold 04 - Boteler
B94 2:00 PM Aurora Sports Park - B4 Louisville Sluggers 16u Murphy
13 5 Atlanta Vipers-Palazzo
B97 2:00 PM Aurora Sports Park - C1 TN Mojo 04 - Carter
10 8 Fury Platinum Brown
B98 2:00 PM Aurora Sports Park - C2 GA Power Tunon 2022/2023
10 2 Oro Valley Suncats-Judge
B117 2:00 PM Aurora Sports Park - C3 Athletics Mercado-Bonola National
13 8 Impact Gold National-Watson
B118 2:00 PM Aurora Sports Park - C4 Top Gun 16 National
10 12 Finesse 16u Dreher/Lesko
B131 2:00 PM Olympic Park - Field 1 TEXAS DIRT DIVAS 05- NATIONALS
8 7 Firecrackers Hawaii Hanawahine
B132 2:00 PM Olympic Park - Field 2 TAMPA MUSTANGS RENE
1 3 LTG - Henderson/Lively
B143 2:00 PM Olympic Park - Field 3 Illinois Force 16U Moll
5 17 Oklahoma Epic 16U Premier Smith/Cronic
B144 2:00 PM Olympic Park - Field 4 Iowa Premier 16U National
14 3 Glory Adkins Gold 16U
P46 4:00 PM Highline Park - Field 3 I-5 Softball 16u
7 2 Firecrackers MGV Mata-Garcia 16U
P51 4:00 PM Highline Park - Field 4 Firecrackers Schneider 2023
1 4 Illusions Premier Schrader
P52 4:00 PM Highline Park - Field 5 Epic 04 Premier Smith
10 9 Missouri Stealth KC 05 Gold
P53 4:00 PM Horseshoe Park - East Ohana Tigers Gold Limardo 16U
10 3 American Freedom National 05 16U
P54 4:00 PM Horseshoe Park - West AL Firecrackers 05
6 3 Ohio Bombers Gold- Johnson
P58 4:00 PM Olympic Park - Field 1 American Pastime 2023 Velasquez/ Perez
1 6 Team Long Island 16u Premier
P59 4:00 PM Olympic Park - Field 2 HEARTLAND HAVOC '05
15 1 Colorado Styxx
P64 4:00 PM Olympic Park - Field 3 Firecrackers Brashear/Hicks 16u
4 2 Indiana Gators 05/06 Lloyd Premier
P65 4:00 PM Olympic Park - Field 4 Virginia Glory Mertz-Bronowicz
7 8 Arizona Storm Beach
P70 4:00 PM Highline Park - Field 2 AZ Hotshots Day
7 3 Bombers NTX Gold National Owens
P75 4:00 PM Highline Park - Field 1 Ai Bandits Breer
26 6 TX Glory 16u (Torres)
B83 4:00 PM Aurora Sports Park - A1 Carolina Elite SC National Genovese/Press
4 11 Nationals CC 16U
B84 4:00 PM Aurora Sports Park - A2 Fury Platinum 16U Polk
17 3 Firecrackers Brashear
B87 4:00 PM Aurora Sports Park - A3 Pa Strikers 16u National
4 2 TX Glory 16U Naudin
B88 4:00 PM Aurora Sports Park - A4 Georgia Impact Premier Caymol
0 10 Miami Stingrays Gold
B91 4:00 PM Aurora Sports Park - B1 DeMarini Aces
5 6 AZ Hotshots 16u - Captain
B92 4:00 PM Aurora Sports Park - B2 FC Brashear/Smith RB
6 2 Prolific Fastpitch - Vaughn
B95 4:00 PM Aurora Sports Park - B3 Texas Glory Naudin - South
11 5 Atlanta Vipers-Palazzo
B96 4:00 PM Aurora Sports Park - B4 Indiana Magic Gold 04 - Boteler
8 11 Louisville Sluggers 16u Murphy
B99 4:00 PM Aurora Sports Park - C1 Fury Platinum Brown
6 5 Oro Valley Suncats-Judge
B100 4:00 PM Aurora Sports Park - C2 TN Mojo 04 - Carter
8 2 GA Power Tunon 2022/2023
B119 4:00 PM Aurora Sports Park - C3 Impact Gold National-Watson
2 11 Top Gun 16 National
B120 4:00 PM Aurora Sports Park - C4 Athletics Mercado-Bonola National
1 7 Finesse 16u Dreher/Lesko
P47 6:00 PM Highline Park - Field 3 Ohio Outlaws Premier Harbold 16u
0 9 Firecrackers MGV Mata-Garcia 16U
P55 6:00 PM Horseshoe Park - East Ohana Tigers Gold Limardo 16U
3 2 Select Fastpitch 15U
P56 6:00 PM Horseshoe Park - West American Freedom National 05 16U
3 14 AL Firecrackers 05
P60 6:00 PM Olympic Park - Field 1 Batbusters Gomes Ching
10 9 Team Long Island 16u Premier
P61 6:00 PM Olympic Park - Field 2 HEARTLAND HAVOC '05
3 5 So Cal Choppers Ashley 16U
P66 6:00 PM Olympic Park - Field 3 Illusions Gold National Lampl/Bowen
12 10 Indiana Gators 05/06 Lloyd Premier
P67 6:00 PM Olympic Park - Field 4 Virginia Glory Mertz-Bronowicz
8 4 Midwest Speed 15U National Holt
P71 6:00 PM Highline Park - Field 4 Bombers NTX Gold National Owens
1 9 Top Gun Academy Berryman
P72 6:00 PM Highline Park - Field 5 Explosion Hagberg/Schimmel 16u
4 4 GA Impact 2022 Schroyer
P76 6:00 PM Highline Park - Field 1 TX Glory 16u (Torres)
4 10 Missouri So Cal Athletics - Heinlein
P77 6:00 PM Highline Park - Field 2 Firecrackers Brashear - Gollihar
4 4 Finesse Kish
B101 6:00 PM Aurora Sports Park - B1 Texas Sudden Impact
6 11 Texas Bombers 16u Gold
B102 6:00 PM Aurora Sports Park - B2 Nebraska Gold National Groff
3 7 Tennessee Mojo Blue 2022
B105 6:00 PM Aurora Sports Park - B3 VA Glory Willemssen
7 8 Suncats Jimenez
B106 6:00 PM Aurora Sports Park - B4 Mississippi Bombers 16 Gold/Knight
9 11 LK Black Hawaii
B109 6:00 PM Aurora Sports Park - C1 Illinois Thunderbolts LS
2 9 California Cruisers- Caouette
B110 6:00 PM Aurora Sports Park - C2 EC Bullets Wiggins
9 4 USA Athletics 16u Gold RMG
B113 6:00 PM Aurora Sports Park - C3 Oklahoma Angels Yeatts
6 10 Lady Dukes Lamar/Lynch
B114 6:00 PM Aurora Sports Park - C4 Empire State Huskies National
8 4 OK A's 16u Platinum - Linsenmeyer
P57 8:00 PM Horseshoe Park - East Ohio Bombers Gold- Johnson
7 9 Select Fastpitch 15U
P62 8:00 PM Olympic Park - Field 1 Batbusters Gomes Ching
1 4 So Cal Choppers Ashley 16U
P63 8:00 PM Olympic Park - Field 2 American Pastime 2023 Velasquez/ Perez
7 3 Colorado Styxx
P68 8:00 PM Olympic Park - Field 3 Illusions Gold National Lampl/Bowen
13 12 Midwest Speed 15U National Holt
P69 8:00 PM Olympic Park - Field 4 Firecrackers Brashear/Hicks 16u
1 4 Arizona Storm Beach
P73 8:00 PM Highline Park - Field 4 Explosion Hagberg/Schimmel 16u
13 3 Top Gun Academy Berryman
P74 8:00 PM Highline Park - Field 5 GA Impact 2022 Schroyer
10 2 AZ Hotshots Day
P78 8:00 PM Highline Park - Field 1 Firecrackers Brashear - Gollihar
9 3 Missouri So Cal Athletics - Heinlein
P79 8:00 PM Highline Park - Field 2 Finesse Kish
2 8 Ai Bandits Breer
B103 8:00 PM Aurora Sports Park - B1 Texas Sudden Impact
1 10 Nebraska Gold National Groff
B104 8:00 PM Aurora Sports Park - B2 Texas Bombers 16u Gold
2 4 Tennessee Mojo Blue 2022
B107 8:00 PM Aurora Sports Park - B3 VA Glory Willemssen
3 5 Mississippi Bombers 16 Gold/Knight
B108 8:00 PM Aurora Sports Park - B4 Suncats Jimenez
6 10 LK Black Hawaii
B111 8:00 PM Aurora Sports Park - C1 Illinois Thunderbolts LS
10 6 USA Athletics 16u Gold RMG
B112 8:00 PM Aurora Sports Park - C2 California Cruisers- Caouette
9 1 EC Bullets Wiggins
B115 8:00 PM Aurora Sports Park - C3 Oklahoma Angels Yeatts
13 1 OK A's 16u Platinum - Linsenmeyer
B116 8:00 PM Aurora Sports Park - C4 Lady Dukes Lamar/Lynch
3 5 Empire State Huskies National
Thursday, July 01, 2021
Game Time Location Team Score Team
P80 8:00 AM Highline Park - Field 1 Firecrackers Brashear-Helms
9 7 Nationals
P81 8:00 AM Highline Park - Field 2 Turnin 2 Marra
15 8 NW Bullets - Duman
P85 8:00 AM Highline Park - Field 4 EC Bullets Montgomery
5 6 OH Outlaws 16U Premier - Young
P86 8:00 AM Highline Park - Field 5 California Cruisers Watson - 16U Premier
6 4 New Lenox Lightning 16u PT
P90 8:00 AM Highline Park - Field 3 USA Athletics Karrer 2023
1 4 Athletics 16u 05 Premier Madden
P95 8:00 AM Christopher Fields - Field 1 Firecrackers Medina
5 4 Turnin2 15u National Maloney
P96 8:00 AM Christopher Fields - Field 2 East Cobb Bullets 05 Bilz
3 5 KC Peppers 16u -Wallace
P100 8:00 AM Christopher Fields - Field 3 Epic 04 Premier Smith
14 15 SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT
P101 8:00 AM Christopher Fields - Field 4 Firecrackers Schneider 2023
3 12 Missouri Stealth KC 05 Gold
B135 8:00 AM Aurora Sports Park - C3 Texas Blaze 16 Gold Robertson
0 6 Athletics 16u Premier Madden
B136 8:00 AM Aurora Sports Park - C4 LLG Maguire/Corn 16U
9 4 Premier Fastpitch 16u Paulson
B145 8:00 AM Olympic Park - Field 1 Ohana Tigers Gold Holloway/Contreras
13 12 OK Exclusive 16U National-Hughes
B146 8:00 AM Olympic Park - Field 2 TC Colorado 16U
1 11 So Cal Athletics Wellbaum/Briggs 16U
B149 8:00 AM Olympic Park - Field 3 Lady Dukes National 2022/2023 - Rabitsch
9 6 LTG 2022 Carda/Seva
B150 8:00 AM Olympic Park - Field 4 Impact Gold Jazz 16U
9 6 Tennessee Mojo 2022
B161 8:00 AM Aurora Sports Park - B4 Fury Platinum 16U Polk
0 10 Miami Stingrays Gold
P82 10:00 AM Highline Park - Field 1 Texas Bombers 16u Gold National Peters
9 4 Nationals
P87 10:00 AM Highline Park - Field 4 California Cruisers Watson - 16U Premier
7 7 EC Bullets Montgomery
P88 10:00 AM Highline Park - Field 5 Hotshots Platinum 05
14 5 New Lenox Lightning 16u PT
P91 10:00 AM Highline Park - Field 2 Firecrackers Leles - GOLD
6 5 Georgia Impact Gold Caymol
P92 10:00 AM Highline Park - Field 3 Athletics 16u 05 Premier Madden
8 8 Finesse Kramer
P97 10:00 AM Christopher Fields - Field 1 Texas Premier 16U
5 18 Turnin2 15u National Maloney
P98 10:00 AM Christopher Fields - Field 2 Firecrackers Medina
6 5 East Cobb Bullets 05 Bilz
P102 10:00 AM Christopher Fields - Field 3 Illusions Premier Schrader
9 3 Missouri Stealth KC 05 Gold
P103 10:00 AM Christopher Fields - Field 4 Firecrackers Schneider 2023
12 16 Epic 04 Premier Smith
B137 10:00 AM Aurora Sports Park - C3 Pa Choas 16u national team
8 1 Lady Lightning Gold Elite Wools
B138 10:00 AM Aurora Sports Park - C4 Turnin2 Pezz
7 11 Select Fastpitch 16U
B147 10:00 AM Olympic Park - Field 1 OK Exclusive 16U National-Hughes
15 7 TC Colorado 16U
B148 10:00 AM Olympic Park - Field 2 Ohana Tigers Gold Holloway/Contreras
4 7 So Cal Athletics Wellbaum/Briggs 16U
B151 10:00 AM Olympic Park - Field 3 LTG 2022 Carda/Seva
6 2 Tennessee Mojo 2022
B152 10:00 AM Olympic Park - Field 4 Lady Dukes National 2022/2023 - Rabitsch
10 17 Impact Gold Jazz 16U
B162 10:00 AM Aurora Sports Park - B1 Louisville Sluggers 16u Murphy
11 9 TN Mojo 04 - Carter
B163 10:00 AM Aurora Sports Park - B4 FC Brashear/Smith RB
4 1 Miami Stingrays Gold