Softball

Tournament Note

Metal cleats are not allowed at Sweetwater. No outside food or drinks are allowed at Sweetwater. No pets are allowed at Sweetwater.

16u World Series

World Series - San Diego

Jul 13 - 17, 2021
CA
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

Pool A
Team W L T
RD
RS
RA
AZ Steel 05/06 - Figueroa (MARANA, AZ) 4 0 0 22 33 11
NW Bullets - Duman (Tualitin, OR) 3 1 0 7 27 16
Cal A's McClure (Santa Ana, CA) 2 2 0 2 26 21
Rebels (Rocklin, CA) 1 3 0 -8 22 33
Hawthorne Firecrackers (Hawthorne, CA) 0 4 0 -23 7 34
Pool B
Team W L T
RD
RS
RA
NW Vandals - Vasas (Keizer, OR) 3 0 1 20 23 1
O.C. Batbusters - Salmeron (Corona, CA) 3 0 1 16 22 5
Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Ontario, CA) 2 2 0 -2 12 14
Bombers EV (Queen Creek, AZ) 1 3 0 -17 9 29
Valley Stompers (Brentwood, CA) 0 4 0 -17 2 19
Pool C
Team W L T
RD
RS
RA
Firecrackers Keene (Bakersfield, CA) 3 1 0 11 31 17
OC Batbusters-Roelling (Rancho Cucamonga, CA) 3 1 0 9 28 19
RAMPAGE Silver (Camas, WA) 2 2 0 -2 23 25
DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Phoenix, AZ) 1 3 0 -7 21 31
PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Temecula, CA) 1 3 0 -11 19 30
Pool D
Team W L T
RD
RS
RA
So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Northridge, CA) 3 0 1 14 33 14
Batbusters Gomes Ching (San Ramon, CA) 3 1 0 16 37 9
EV Lions (Mesa, AZ) 2 2 0 5 26 16
Wa Acers Coit 16u (Gig Harbor, WA) 1 2 1 -7 18 28
STORM-White (San Diego, CA) 0 4 0 -28 3 50
Pool E
Team W L T
RD
RS
RA
WA Angels-Jager 16U (Kennewick, WA) 4 0 0 24 47 10
OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Downey, CA) 3 1 0 5 21 12
Desert Thunder (Indio, CA) 2 2 0 3 29 29
Sonoma Stack 16U Cummesky (Sonoma, CA) 1 3 0 -19 15 44
Integrity Fastpitch (Peoria, AZ) 0 4 0 -13 10 27
Pool F
Team W L T
RD
RS
RA
Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Gilbert, AZ) 4 0 0 16 39 15
Sorcerer Gonzales (Atwater, CA) 3 1 0 20 46 17
Power Surge North 16U (RIVERSIDE, CA) 2 2 0 5 29 29
WA Blaze Tenacity (Everett, WA) 0 3 1 -20 16 40
Firecrackers NCSD Alliance (Fallbrook, CA) 0 3 1 -21 21 50
Pool G
Team W L T
RD
RS
RA
EC Bullets Aguirre (San diego, CA) 4 0 0 14 30 16
CO Batbusters Cardona (Parker, CO) 2 1 1 13 28 9
WA Ladyhawks 16A -Abraham (Renton, WA) 2 1 1 10 26 15
TWISTERS (taft, CA) 1 3 0 -10 21 30
PowerSurge Mack 08 (El Cajon, CA) 0 4 0 -27 8 43
Pool H
Team W L T
RD
RS
RA
EC Bullets CA - Delamater (Temecula, CA) 4 0 0 23 30 3
Bombers (Sylmar, CA) 3 1 0 -1 10 11
Ca Velocity (Templeton, CA) 2 2 0 0 16 16
Firecrackers-Nicholson (Huntington Beach, CA) 1 3 0 0 11 10
So Cal Bownet - Braz (Buena Park, CA) 0 4 0 -22 7 34
Pool I
Team W L T
RD
RS
RA
Firecrackers Leles Neal (Sacramento, CA) 4 0 0 20 35 7
South Bay Patriots-Temblador (Hawthorne, CA) 2 2 0 8 31 11
BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Stevenson Ranch, CA) 2 2 0 -1 15 18
EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (San Diego, CA) 2 2 0 -5 13 18
Colorado Styxx (Dentino) (Littleton, CO) 0 4 0 -22 6 46
Pool J
Team W L T
RD
RS
RA
USA Phenom Tamai/Valentino (Oak Park, CA) 4 0 0 12 23 11
SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Murrieta, CA) 3 1 0 10 28 6
Batbusters Martinez 16U (San Jose, CA) 2 2 0 -1 23 22
RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (DENVER, CO) 1 3 0 -5 11 16
FC Brashear Futures (Ontario, CA) 0 4 0 -16 11 41
Pool K
Team W L T
RD
RS
RA
Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Clovis, CA) 2 1 1 6 25 17
TC Colorado 16U (Ft Collins, CO) 2 1 1 1 21 20
OC Strikeforce (Buena Park, CA) 2 2 0 4 21 17
So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Los Angeles, CA) 2 2 0 5 31 26
FC Brashear Haskell (San Diego, CA) 1 3 0 -16 18 36
Pool L
Team W L T
RD
RS
RA
Firecrackers Brashear - Gollihar (Murrieta, CA) 3 1 0 9 16 6
Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Hollister, CA) 2 1 1 -2 16 18
Cal Thunder Aceves (Burbank, CA) 2 2 0 1 18 17
The Factory 16U Gold - Cole/Smith (San Diego, CA) 1 2 1 -9 17 27
So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Highlands Ranch, CO) 1 3 0 1 20 19
Pool M
Team W L T
RD
RS
RA
San Diego Renegades Paden (Alpine, CA) 3 0 1 21 41 8
Ca Yardsharks Watson/Leavell (Orangevale, CA) 3 0 1 16 29 10
Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Wildomar, CA) 2 2 0 -4 19 26
Slammers Untouchables (Aurora, CO) 1 3 0 -7 17 24
Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Lake Forest, CA) 0 4 0 -26 4 42
Pool N
Team W L T
RD
RS
RA
Firecrackers Medina/Olguin (Spring Valley, CA) 3 1 0 14 28 10
CC Dirtdogs - Hawley (Los Osos, CA) 3 1 0 14 27 12
Cal RaidersVP (Lake Elsinore, CA) 3 1 0 11 30 15
NM Sundancers (Rio Rancho, NM) 1 3 0 -13 15 32
So Cal Clutch - Tellez (Arleta, CA) 0 4 0 -26 8 39
Pool O
Team W L T
RD
RS
RA
Batbusters Cougoule (Los Gatos, CA) 4 0 0 18 31 7
Lil Rebels Gordie/TC (Las Vegas, NV) 3 1 0 15 29 9
San Diego Renegades Visser (San Diego, CA) 2 2 0 3 26 15
Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Winchester, CA) 1 3 0 -8 15 26
Semper Fi Bulldogs - Campos (Lake Forest, CA) 0 4 0 -28 2 46
Pool P
Team W L T
RD
RS
RA
E1 Prospects Robinson (Victorville, CA) 3 1 0 13 27 12
Top 9 Sports - 16U (Ripon, CA) 3 1 0 6 23 17
Nevada Hotshots (Minden, NV) 3 1 0 5 20 15
Frost Elite-Engels (Vista, CA) 1 3 0 -5 18 23
ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Downey, CA) 0 4 0 -19 15 36

Schedule

Filter by:

Tuesday, July 13, 2021
Game Time Location Team Score Team
P1 8:00 AM Kit Carson - Field 3 NW Bullets - Duman (Pool A)
6 2 Cal A's McClure (Pool A)
P5 8:00 AM Kit Carson - Field 4 OC Batbusters-Roelling (Pool C)
7 6 DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
P23 8:00 AM Lakeside Complex - Field 2 Cal Thunder Aceves (Pool L)
3 4 Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Pool L)
P24 8:00 AM Lakeside Complex - Field 1 So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Pool L)
9 3 The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
P42 8:00 AM Kit Carson - Powell Desert Thunder (Pool E)
2 16 WA Angels-Jager 16U (Pool E)
P46 8:00 AM Kit Carson - Trussel PowerSurge Mack 08 (Pool G)
0 12 CO Batbusters Cardona (Pool G)
P73 8:00 AM Kit Carson - Root Integrity Fastpitch (Pool E)
3 4 OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Pool E)
P93 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 1 Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
4 1 San Diego Renegades Visser (Pool O)
P97 8:00 AM Kit Carson - Field 2 AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
6 1 Hawthorne Firecrackers (Pool A)
P101 8:00 AM Kit Carson - Field 5 RAMPAGE Silver (Pool C)
8 5 PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
P123 8:00 AM Lakeside Complex - Field 3 NM Sundancers (Pool N)
0 5 Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
P142 8:00 AM Kit Carson - Finney EC Bullets Aguirre (Pool G)
9 6 WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
P145 8:00 AM Sportsplex-Poway - Sungenia South Bay Patriots-Temblador (Pool I)
19 0 Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
P146 8:00 AM Sportsplex-Poway - Coors BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
2 11 Firecrackers Leles Neal (Pool I)
P150 8:00 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe FC Brashear Haskell (Pool K)
1 6 TC Colorado 16U (Pool K)
P13 9:45 AM Kit Carson - Finney EC Bullets Aguirre (Pool G)
6 0 PowerSurge Mack 08 (Pool G)
P22 9:45 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe TC Colorado 16U (Pool K)
4 10 So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
P34 9:45 AM Kit Carson - Field 3 Cal A's McClure (Pool A)
6 0 Hawthorne Firecrackers (Pool A)
P65 9:45 AM Kit Carson - Field 2 Rebels (Pool A)
2 7 AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
P70 9:45 AM Kit Carson - Field 5 PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
4 8 OC Batbusters-Roelling (Pool C)
P87 9:45 AM Lakeside Complex - Field 1 So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Pool L)
2 3 Firecrackers Brashear - Gollihar (Pool L)
P88 9:45 AM Lakeside Complex - Field 2 The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
7 3 Cal Thunder Aceves (Pool L)
P91 9:45 AM Lakeside Complex - Field 3 Cal RaidersVP (Pool N)
13 2 NM Sundancers (Pool N)
P102 9:45 AM Kit Carson - Field 4 Firecrackers Keene (Pool C)
13 3 DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
P109 9:45 AM Kit Carson - Trussel TWISTERS (Pool G)
1 9 CO Batbusters Cardona (Pool G)
P113 9:45 AM Sportsplex-Poway - Sungenia Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
2 6 EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (Pool I)
P114 9:45 AM Sportsplex-Poway - Coors Firecrackers Leles Neal (Pool I)
5 4 South Bay Patriots-Temblador (Pool I)
P126 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 1 Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
11 1 Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Pool O)
P137 9:45 AM Kit Carson - Powell Desert Thunder (Pool E)
3 6 OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Pool E)
P138 9:45 AM Kit Carson - Root Sonoma Stack 16U Cummesky (Pool E)
4 3 Integrity Fastpitch (Pool E)
P8 11:30 AM Kit Carson - Field 5 EV Lions (Pool D)
9 1 Wa Acers Coit 16u (Pool D)
P43 11:30 AM Kit Carson - Powell WA Blaze Tenacity (Pool F)
0 8 Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
P53 11:30 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Pool K)
12 3 FC Brashear Haskell (Pool K)
P57 11:30 AM Lakeside Complex - Field 2 Slammers Untouchables (Pool M)
2 4 Ca Yardsharks Watson/Leavell (Pool M)
P61 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 1 San Diego Renegades Visser (Pool O)
15 0 Semper Fi Bulldogs - Campos (Pool O)
P67 11:30 AM Kit Carson - Field 3 Bombers EV (Pool B)
1 9 NW Vandals - Vasas (Pool B)
P69 11:30 AM Kit Carson - Field 4 Firecrackers Keene (Pool C)
10 6 RAMPAGE Silver (Pool C)
P74 11:30 AM Kit Carson - Root WA Angels-Jager 16U (Pool E)
17 4 Sonoma Stack 16U Cummesky (Pool E)
P77 11:30 AM Kit Carson - Trussel WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
6 0 TWISTERS (Pool G)
P79 11:30 AM Kit Carson - Finney Ca Velocity (Pool H)
3 1 Firecrackers-Nicholson (Pool H)
P82 11:30 AM Sportsplex-Poway - Sungenia EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (Pool I)
0 5 BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
P92 11:30 AM Lakeside Complex - Field 3 Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
5 10 CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
P116 11:30 AM Sportsplex-Poway - Coors RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
4 3 FC Brashear Futures (Pool J)
P130 11:30 AM Kit Carson - Field 2 NW Bullets - Duman (Pool A)
4 3 Rebels (Pool A)
P151 11:30 AM Lakeside Complex - Field 1 Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Pool L)
0 4 Firecrackers Brashear - Gollihar (Pool L)
P3 1:15 PM Kit Carson - Field 2 Valley Stompers (Pool B)
1 5 O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
P4 1:15 PM Kit Carson - Field 3 Bombers EV (Pool B)
0 8 Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
P11 1:15 PM Kit Carson - Powell Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
17 3 Firecrackers NCSD Alliance (Pool F)
P12 1:15 PM Kit Carson - Root Power Surge North 16U (Pool F)
3 15 Sorcerer Gonzales (Pool F)
P15 1:15 PM Kit Carson - Trussel So Cal Bownet - Braz (Pool H)
2 4 Bombers (Pool H)
P39 1:15 PM Kit Carson - Field 4 Batbusters Gomes Ching (Pool D)
17 0 STORM-White (Pool D)
P54 1:15 PM Sportsplex-Poway - Bill Howe OC Strikeforce (Pool K)
6 5 So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
P62 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 1 Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Pool O)
0 5 Batbusters Cougoule (Pool O)
P83 1:15 PM Sportsplex-Poway - Coors RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
2 3 SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
P84 1:15 PM Sportsplex-Poway - Sungenia USA Phenom Tamai/Valentino (Pool J)
10 4 Batbusters Martinez 16U (Pool J)
P104 1:15 PM Kit Carson - Field 5 EV Lions (Pool D)
4 9 So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Pool D)
P111 1:15 PM Kit Carson - Finney Firecrackers-Nicholson (Pool H)
2 6 EC Bullets CA - Delamater (Pool H)
P121 1:15 PM Lakeside Complex - Field 2 Slammers Untouchables (Pool M)
0 10 San Diego Renegades Paden (Pool M)
P122 1:15 PM Lakeside Complex - Field 1 Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Pool M)
2 7 Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Pool M)
P124 1:15 PM Lakeside Complex - Field 3 Cal RaidersVP (Pool N)
10 0 So Cal Clutch - Tellez (Pool N)
P19 3:00 PM Sportsplex-Poway - Sungenia Batbusters Martinez 16U (Pool J)
12 3 FC Brashear Futures (Pool J)
P27 3:00 PM Lakeside Complex - Field 3 CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
8 0 So Cal Clutch - Tellez (Pool N)
P44 3:00 PM Kit Carson - Powell Firecrackers NCSD Alliance (Pool F)
4 12 Sorcerer Gonzales (Pool F)
P48 3:00 PM Kit Carson - Finney Bombers (Pool H)
1 7 EC Bullets CA - Delamater (Pool H)
P58 3:00 PM Lakeside Complex - Field 2 Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Pool M)
1 10 San Diego Renegades Paden (Pool M)
P68 3:00 PM Kit Carson - Field 3 Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
4 1 Valley Stompers (Pool B)
P72 3:00 PM Kit Carson - Field 4 Wa Acers Coit 16u (Pool D)
8 1 STORM-White (Pool D)
P75 3:00 PM Kit Carson - Root Power Surge North 16U (Pool F)
8 2 WA Blaze Tenacity (Pool F)
P94 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 1 Batbusters Cougoule (Pool O)
13 0 Semper Fi Bulldogs - Campos (Pool O)
P115 3:00 PM Sportsplex-Poway - Coors SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
1 4 USA Phenom Tamai/Valentino (Pool J)
P131 3:00 PM Kit Carson - Field 2 O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
0 0 NW Vandals - Vasas (Pool B)
P135 3:00 PM Kit Carson - Field 5 So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Pool D)
5 3 Batbusters Gomes Ching (Pool D)
P144 3:00 PM Kit Carson - Trussel So Cal Bownet - Braz (Pool H)
5 11 Ca Velocity (Pool H)
P149 3:00 PM Sportsplex-Poway - Bill Howe OC Strikeforce (Pool K)
7 1 Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Pool K)
P154 3:00 PM Lakeside Complex - Field 1 Ca Yardsharks Watson/Leavell (Pool M)
10 1 Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Pool M)
P159 4:45 PM Kit Carson - Powell E1 Prospects Robinson (Pool P)
2 3 Top 9 Sports - 16U (Pool P)
P160 4:45 PM Kit Carson - Root ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)
3 7 Nevada Hotshots (Pool P)
P31 6:30 PM Kit Carson - Powell ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)
3 12 E1 Prospects Robinson (Pool P)
P32 6:30 PM Kit Carson - Root Nevada Hotshots (Pool P)
5 1 Frost Elite-Engels (Pool P)
P127 8:15 PM Kit Carson - Root Top 9 Sports - 16U (Pool P)
7 4 Frost Elite-Engels (Pool P)
Wednesday, July 14, 2021
Game Time Location Team Score Team
P16 8:00 AM Kit Carson - Finney Ca Velocity (Pool H)
0 6 EC Bullets CA - Delamater (Pool H)
P21 8:00 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe FC Brashear Haskell (Pool K)
5 4 OC Strikeforce (Pool K)
P40 8:00 AM Kit Carson - Field 5 So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Pool D)
6 6 Wa Acers Coit 16u (Pool D)
P47 8:00 AM Kit Carson - Trussel Firecrackers-Nicholson (Pool H)
8 0 So Cal Bownet - Braz (Pool H)
P60 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 1 So Cal Clutch - Tellez (Pool N)
0 8 Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
P89 8:00 AM Sportsplex-Poway - Sungenia Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Pool M)
0 10 Slammers Untouchables (Pool M)
P90 8:00 AM Sportsplex-Poway - Coors San Diego Renegades Paden (Pool M)
6 6 Ca Yardsharks Watson/Leavell (Pool M)
P99 8:00 AM Kit Carson - Field 3 NW Vandals - Vasas (Pool B)
8 0 Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
P100 8:00 AM Kit Carson - Field 2 Bombers EV (Pool B)
4 12 O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
P125 8:00 AM Lakeside Complex - Field 3 San Diego Renegades Visser (Pool O)
2 6 Batbusters Cougoule (Pool O)
P136 8:00 AM Kit Carson - Field 4 STORM-White (Pool D)
1 12 EV Lions (Pool D)
P139 8:00 AM Kit Carson - Powell Firecrackers NCSD Alliance (Pool F)
10 10 WA Blaze Tenacity (Pool F)
P140 8:00 AM Kit Carson - Root Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
8 7 Power Surge North 16U (Pool F)
P147 8:00 AM Lakeside Complex - Field 2 FC Brashear Futures (Pool J)
0 19 SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
P148 8:00 AM Lakeside Complex - Field 1 Batbusters Martinez 16U (Pool J)
7 4 RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
P7 9:45 AM Kit Carson - Field 5 STORM-White (Pool D)
1 13 So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Pool D)
P20 9:45 AM Lakeside Complex - Field 1 RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
1 3 USA Phenom Tamai/Valentino (Pool J)
P26 9:45 AM Sportsplex-Poway - Coors Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Pool M)
1 15 San Diego Renegades Paden (Pool M)
P30 9:45 AM Lakeside Complex - Field 3 Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
5 7 Batbusters Cougoule (Pool O)
P36 9:45 AM Kit Carson - Field 3 O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
5 0 Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
P51 9:45 AM Lakeside Complex - Field 2 SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
5 0 Batbusters Martinez 16U (Pool J)
P71 9:45 AM Kit Carson - Field 4 EV Lions (Pool D)
1 5 Batbusters Gomes Ching (Pool D)
P76 9:45 AM Kit Carson - Root Sorcerer Gonzales (Pool F)
5 6 Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
P80 9:45 AM Kit Carson - Finney EC Bullets CA - Delamater (Pool H)
11 0 So Cal Bownet - Braz (Pool H)
P108 9:45 AM Kit Carson - Powell Power Surge North 16U (Pool F)
11 4 Firecrackers NCSD Alliance (Pool F)
P118 9:45 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe TC Colorado 16U (Pool K)
6 4 OC Strikeforce (Pool K)
P132 9:45 AM Kit Carson - Field 2 Valley Stompers (Pool B)
0 4 Bombers EV (Pool B)
P143 9:45 AM Kit Carson - Trussel Bombers (Pool H)
1 0 Firecrackers-Nicholson (Pool H)
P153 9:45 AM Sportsplex-Poway - Sungenia Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Pool M)
10 5 Slammers Untouchables (Pool M)
P155 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 1 So Cal Clutch - Tellez (Pool N)
8 13 NM Sundancers (Pool N)
P10 11:30 AM Kit Carson - Powell Integrity Fastpitch (Pool E)
4 8 WA Angels-Jager 16U (Pool E)
P25 11:30 AM Sportsplex-Poway - Sungenia Ca Yardsharks Watson/Leavell (Pool M)
9 1 Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Pool M)
P28 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 1 Cal RaidersVP (Pool N)
0 10 Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
P33 11:30 AM Kit Carson - Field 3 AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
11 6 NW Bullets - Duman (Pool A)
P35 11:30 AM Kit Carson - Field 2 NW Vandals - Vasas (Pool B)
6 0 Valley Stompers (Pool B)
P49 11:30 AM Lakeside Complex - Field 2 Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
4 8 BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
P52 11:30 AM Lakeside Complex - Field 1 FC Brashear Futures (Pool J)
5 6 USA Phenom Tamai/Valentino (Pool J)
P86 11:30 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
14 9 FC Brashear Haskell (Pool K)
P95 11:30 AM Kit Carson - Finney Nevada Hotshots (Pool P)
7 4 Top 9 Sports - 16U (Pool P)
P103 11:30 AM Kit Carson - Field 4 Batbusters Gomes Ching (Pool D)
12 3 Wa Acers Coit 16u (Pool D)
P107 11:30 AM Kit Carson - Root WA Blaze Tenacity (Pool F)
4 14 Sorcerer Gonzales (Pool F)
P112 11:30 AM Kit Carson - Trussel Ca Velocity (Pool H)
2 4 Bombers (Pool H)
P120 11:30 AM Sportsplex-Poway - Coors So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Pool L)
4 5 Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Pool L)
P133 11:30 AM Kit Carson - Field 5 DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
0 6 RAMPAGE Silver (Pool C)
P157 11:30 AM Lakeside Complex - Field 3 Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Pool O)
5 8 San Diego Renegades Visser (Pool O)
P2 1:15 PM Kit Carson - Field 2 Rebels (Pool A)
11 6 Hawthorne Firecrackers (Pool A)
P38 1:15 PM Kit Carson - Field 5 DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
12 5 PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
P41 1:15 PM Kit Carson - Root OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Pool E)
11 0 Sonoma Stack 16U Cummesky (Pool E)
P50 1:15 PM Lakeside Complex - Field 1 South Bay Patriots-Temblador (Pool I)
5 6 EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (Pool I)
P59 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 1 NM Sundancers (Pool N)
0 6 CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
P81 1:15 PM Lakeside Complex - Field 2 Firecrackers Leles Neal (Pool I)
13 0 Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
P85 1:15 PM Sportsplex-Poway - Bill Howe TC Colorado 16U (Pool K)
5 5 Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Pool K)
P96 1:15 PM Kit Carson - Trussel Frost Elite-Engels (Pool P)
8 5 ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)
P106 1:15 PM Kit Carson - Powell Integrity Fastpitch (Pool E)
0 11 Desert Thunder (Pool E)
P119 1:15 PM Sportsplex-Poway - Sungenia Firecrackers Brashear - Gollihar (Pool L)
8 0 The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
P128 1:15 PM Kit Carson - Finney Nevada Hotshots (Pool P)
1 7 E1 Prospects Robinson (Pool P)
P129 1:15 PM Kit Carson - Field 3 Cal A's McClure (Pool A)
2 9 AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
P134 1:15 PM Kit Carson - Field 4 OC Batbusters-Roelling (Pool C)
3 6 Firecrackers Keene (Pool C)
P152 1:15 PM Sportsplex-Poway - Coors Cal Thunder Aceves (Pool L)
8 5 So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Pool L)
P158 1:15 PM Lakeside Complex - Field 3 Semper Fi Bulldogs - Campos (Pool O)
0 9 Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
P6 3:00 PM Kit Carson - Field 5 Firecrackers Keene (Pool C)
2 5 PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
P9 3:00 PM Kit Carson - Powell Sonoma Stack 16U Cummesky (Pool E)
7 13 Desert Thunder (Pool E)
P17 3:00 PM Lakeside Complex - Field 1 BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
0 3 South Bay Patriots-Temblador (Pool I)
P18 3:00 PM Lakeside Complex - Field 2 Firecrackers Leles Neal (Pool I)
6 1 EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (Pool I)
P29 3:00 PM Lakeside Complex - Field 3 Semper Fi Bulldogs - Campos (Pool O)
2 9 Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Pool O)
P37 3:00 PM Kit Carson - Field 4 RAMPAGE Silver (Pool C)
3 10 OC Batbusters-Roelling (Pool C)
P55 3:00 PM Sportsplex-Poway - Coors Firecrackers Brashear - Gollihar (Pool L)
1 4 Cal Thunder Aceves (Pool L)
P56 3:00 PM Sportsplex-Poway - Sungenia Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Pool L)
7 7 The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
P63 3:00 PM Kit Carson - Trussel Top 9 Sports - 16U (Pool P)
9 4 ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)
P64 3:00 PM Kit Carson - Finney E1 Prospects Robinson (Pool P)
6 5 Frost Elite-Engels (Pool P)
P66 3:00 PM Kit Carson - Field 2 Hawthorne Firecrackers (Pool A)
0 11 NW Bullets - Duman (Pool A)
P98 3:00 PM Kit Carson - Field 3 Rebels (Pool A)
6 16 Cal A's McClure (Pool A)
P105 3:00 PM Kit Carson - Root OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Pool E)
0 6 WA Angels-Jager 16U (Pool E)
P117 3:00 PM Sportsplex-Poway - Bill Howe Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Pool K)
7 2 So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
P156 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 1 CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
3 7 Cal RaidersVP (Pool N)
P78 4:45 PM Kit Carson - Powell CO Batbusters Cardona (Pool G)
4 5 EC Bullets Aguirre (Pool G)
P141 4:45 PM Kit Carson - Root PowerSurge Mack 08 (Pool G)
5 14 TWISTERS (Pool G)
P45 6:30 PM Kit Carson - Powell TWISTERS (Pool G)
6 10 EC Bullets Aguirre (Pool G)
P110 6:30 PM Kit Carson - Root WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
11 3 PowerSurge Mack 08 (Pool G)
P14 8:15 PM Kit Carson - Root WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
3 3 CO Batbusters Cardona (Pool G)
Thursday, July 15, 2021
Game Time Location Team Score Team
B1 8:00 AM Kit Carson - Root [1] AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
4 7 [2] Top 9 Sports - 16U (Pool P)
B3 8:00 AM Kit Carson - Powell [1] WA Angels-Jager 16U (Pool E)
9 8 [2] Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Pool L)
B15 8:00 AM Kit Carson - Trussel [1] NW Vandals - Vasas (Pool B)
0 2 [2] Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
B17 8:00 AM Kit Carson - Finney [1] Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
10 7 [2] TC Colorado 16U (Pool K)
B43 8:00 AM Sportsplex-Poway - Sungenia [1] So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Pool D)
2 1 [2] Ca Yardsharks Watson/Leavell (Pool M)
B45 8:00 AM Sportsplex-Poway - Coors [1] EC Bullets CA - Delamater (Pool H)
8 4 [2] South Bay Patriots-Temblador (Pool I)
B64 8:00 AM Kit Carson - Field 2 [3] Cal A's McClure (Pool A)
6 0 [4] Frost Elite-Engels (Pool P)
B66 8:00 AM Kit Carson - Field 3 [3] Desert Thunder (Pool E)
4 1 [4] The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
B78 8:00 AM Kit Carson - Field 4 [3] Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
9 3 [4] Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Pool O)
B80 8:00 AM Kit Carson - Field 5 [3] Power Surge North 16U (Pool F)
6 5 [4] So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
B106 8:00 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe [3] EV Lions (Pool D)
6 1 [4] Slammers Untouchables (Pool M)
B108 8:00 AM Lakeside Complex - Field 3 [3] Ca Velocity (Pool H)
2 5 [4] EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (Pool I)
B127 8:00 AM Lakeside Complex - Field 1 [5] Hawthorne Firecrackers (Pool A)
2 4 [5] ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)
B129 8:00 AM Lakeside Complex - Field 2 [5] PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
0 9 [5] FC Brashear Futures (Pool J)
B141 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 1 [5] Integrity Fastpitch (Pool E)
0 5 [5] So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Pool L)
B2 9:45 AM Kit Carson - Root [1] Firecrackers Leles Neal (Pool I)
4 2 [2] Bombers (Pool H)
B4 9:45 AM Kit Carson - Powell [1] San Diego Renegades Paden (Pool M)
2 8 [2] Batbusters Gomes Ching (Pool D)
B16 9:45 AM Kit Carson - Trussel [1] USA Phenom Tamai/Valentino (Pool J)
7 9 [2] CO Batbusters Cardona (Pool G)
B18 9:45 AM Kit Carson - Finney [1] Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
6 2 [2] OC Batbusters-Roelling (Pool C)
B44 9:45 AM Sportsplex-Poway - Sungenia [1] Firecrackers Brashear - Gollihar (Pool L)
8 7 [2] OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Pool E)
B46 9:45 AM Sportsplex-Poway - Coors [1] E1 Prospects Robinson (Pool P)
3 5 [2] NW Bullets - Duman (Pool A)
B65 9:45 AM Kit Carson - Field 2 [3] BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
4 2 [4] Firecrackers-Nicholson (Pool H)
B67 9:45 AM Kit Carson - Field 3 [3] Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Pool M)
0 9 [4] Wa Acers Coit 16u (Pool D)
B79 9:45 AM Kit Carson - Field 4 [3] Batbusters Martinez 16U (Pool J)
6 0 [4] TWISTERS (Pool G)
B81 9:45 AM Kit Carson - Field 5 [3] Cal RaidersVP (Pool N)
2 8 [4] DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
B107 9:45 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe [3] Cal Thunder Aceves (Pool L)
6 5 [4] Sonoma Stack 16U Cummesky (Pool E)
B109 9:45 AM Lakeside Complex - Field 3 [3] Nevada Hotshots (Pool P)
8 5 [4] Rebels (Pool A)
B128 9:45 AM Lakeside Complex - Field 1 [5] Valley Stompers (Pool B)
6 3 [5] Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
B130 9:45 AM Lakeside Complex - Field 2 [5] STORM-White (Pool D)
7 5 [5] FC Brashear Haskell (Pool K)
B142 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 1 [5] Firecrackers NCSD Alliance (Pool F)
11 10 [5] Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Pool M)
B7 11:30 AM Kit Carson - Root [2] Top 9 Sports - 16U (Pool P)
6 3 [1] Firecrackers Leles Neal (Pool I)
B8 11:30 AM Kit Carson - Powell [1] WA Angels-Jager 16U (Pool E)
10 1 [2] Batbusters Gomes Ching (Pool D)
B21 11:30 AM Kit Carson - Trussel [2] Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
7 6 [2] CO Batbusters Cardona (Pool G)
B22 11:30 AM Kit Carson - Finney [1] Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
2 4 [1] Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
B49 11:30 AM Sportsplex-Poway - Sungenia [1] So Cal Choppers Rohr Fausett 16U (Pool D)
5 0 [1] Firecrackers Brashear - Gollihar (Pool L)
B50 11:30 AM Sportsplex-Poway - Coors [1] EC Bullets CA - Delamater (Pool H)
6 4 [2] NW Bullets - Duman (Pool A)
B70 11:30 AM Kit Carson - Field 2 [3] Cal A's McClure (Pool A)
7 8 [3] BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
B71 11:30 AM Kit Carson - Field 3 [3] Desert Thunder (Pool E)
8 2 [4] Wa Acers Coit 16u (Pool D)
B84 11:30 AM Kit Carson - Field 4 [3] Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
6 5 [3] Batbusters Martinez 16U (Pool J)
B85 11:30 AM Kit Carson - Field 5 [3] Power Surge North 16U (Pool F)
8 3 [4] DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
B112 11:30 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe [3] EV Lions (Pool D)
11 2 [3] Cal Thunder Aceves (Pool L)
B113 11:30 AM Lakeside Complex - Field 3 [4] EC Bullets CA 16U Ruder/Carden (Pool I)
1 4 [3] Nevada Hotshots (Pool P)
B133 11:30 AM Lakeside Complex - Field 1 [5] ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)
6 12 [5] Valley Stompers (Pool B)
B134 11:30 AM Lakeside Complex - Field 2 [5] FC Brashear Futures (Pool J)
11 1 [5] STORM-White (Pool D)
B143 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 3 [5] PowerSurge Mack 08 (Pool G)
5 3 [5] So Cal Clutch - Tellez (Pool N)
B144 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] So Cal Bownet - Braz (Pool H)
9 6 [5] Semper Fi Bulldogs - Campos (Pool O)
B147 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 1 [5] So Cal Athletics Cameron/Jaquish (Pool L)
14 11 [5] Firecrackers NCSD Alliance (Pool F)
B29 1:15 PM Kit Carson - Root [1] Firecrackers Keene (Pool C)
5 2 [2] CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
B30 1:15 PM Kit Carson - Powell [1] Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Pool K)
0 3 [2] Sorcerer Gonzales (Pool F)
B31 1:15 PM Kit Carson - Trussel [1] EC Bullets Aguirre (Pool G)
3 5 [2] SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
B32 1:15 PM Kit Carson - Finney [1] Batbusters Cougoule (Pool O)
5 3 [2] O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
B92 1:15 PM Kit Carson - Field 2 [3] RAMPAGE Silver (Pool C)
8 0 [4] NM Sundancers (Pool N)
B93 1:15 PM Kit Carson - Field 3 [3] OC Strikeforce (Pool K)
8 0 [4] WA Blaze Tenacity (Pool F)
B94 1:15 PM Kit Carson - Field 4 [3] WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
0 5 [4] RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
B95 1:15 PM Kit Carson - Field 5 [3] San Diego Renegades Visser (Pool O)
11 6 [4] Bombers EV (Pool B)
B148 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 3 [5] PowerSurge Mack 08 (Pool G)
2 8 [5] So Cal Bownet - Braz (Pool H)
B35 3:00 PM Kit Carson - Root [1] Firecrackers Keene (Pool C)
3 1 [2] Sorcerer Gonzales (Pool F)
B36 3:00 PM Kit Carson - Trussel [2] SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
12 2 [1] Batbusters Cougoule (Pool O)
B98 3:00 PM Kit Carson - Field 2 [3] RAMPAGE Silver (Pool C)
9 7 [3] OC Strikeforce (Pool K)
B99 3:00 PM Kit Carson - Field 4 [4] RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
11 3 [3] San Diego Renegades Visser (Pool O)
Friday, July 16, 2021
Game Time Location Team Score Team
B5 8:00 AM Kit Carson - Root [1] AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
3 1 [2] Bombers (Pool H)
B6 8:00 AM Kit Carson - Powell [2] Cal A's 16u Heen/MonteonCarter (Pool L)
5 7 [1] San Diego Renegades Paden (Pool M)
B19 8:00 AM Kit Carson - Trussel [1] NW Vandals - Vasas (Pool B)
9 2 [1] USA Phenom Tamai/Valentino (Pool J)
B20 8:00 AM Kit Carson - Finney [2] TC Colorado 16U (Pool K)
2 8 [2] OC Batbusters-Roelling (Pool C)
B33 8:00 AM Sportsplex-Poway - Sungenia [2] CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
7 6 [1] Cen Cal Dirtdogs Oehlschlaeger (Pool K)
B34 8:00 AM Sportsplex-Poway - Coors [1] EC Bullets Aguirre (Pool G)
0 2 [2] O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
B68 8:00 AM Kit Carson - Field 2 [4] Frost Elite-Engels (Pool P)
9 3 [4] Firecrackers-Nicholson (Pool H)
B69 8:00 AM Kit Carson - Field 3 [4] The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
13 0 [3] Firecrackers Brashear/Duarte-Trudeau (Pool M)
B82 8:00 AM Kit Carson - Field 4 [4] Firecrackers Brashear/Duarte 02 (Pool O)
3 7 [4] TWISTERS (Pool G)
B83 8:00 AM Kit Carson - Field 5 [4] So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
6 5 [3] Cal RaidersVP (Pool N)
B96 8:00 AM Lakeside Complex - Field 1 [4] NM Sundancers (Pool N)
7 9 [4] WA Blaze Tenacity (Pool F)
B97 8:00 AM Lakeside Complex - Field 2 [3] WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
5 0 [4] Bombers EV (Pool B)
B131 8:00 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe [5] Hawthorne Firecrackers (Pool A)
4 5 [5] Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
B145 8:00 AM Lakeside Complex - Field 3 [5] Integrity Fastpitch (Pool E)
11 8 [5] Semper Fi Bulldogs 16U - Campos (Pool M)
B9 9:45 AM Kit Carson - Root [1] AZ Steel 05/06 - Figueroa (Pool A)
2 8 [2] Batbusters Gomes Ching (Pool D)
B10 9:45 AM Kit Carson - Powell [1] San Diego Renegades Paden (Pool M)
0 10 [1] Firecrackers Leles Neal (Pool I)
B23 9:45 AM Kit Carson - Trussel [1] NW Vandals - Vasas (Pool B)
6 0 [1] Vendetta AZ 16U-LaFlesch (Pool F)
B24 9:45 AM Kit Carson - Finney [2] OC Batbusters-Roelling (Pool C)
5 7 [2] CO Batbusters Cardona (Pool G)
B37 9:45 AM Sportsplex-Poway - Sungenia [2] CC Dirtdogs - Hawley (Pool N)
2 7 [1] Batbusters Cougoule (Pool O)
B38 9:45 AM Sportsplex-Poway - Coors [2] O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
5 2 [2] Sorcerer Gonzales (Pool F)
B72 9:45 AM Kit Carson - Field 2 [4] Frost Elite-Engels (Pool P)
4 2 [4] Wa Acers Coit 16u (Pool D)
B73 9:45 AM Kit Carson - Field 3 [4] The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
5 4 [3] Cal A's McClure (Pool A)
B86 9:45 AM Kit Carson - Field 4 [4] TWISTERS (Pool G)
9 3 [4] DNC Bandits Hughes/Magee 16U (Pool C)
B87 9:45 AM Kit Carson - Field 5 [4] So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
4 3 [3] Batbusters Martinez 16U (Pool J)
B100 9:45 AM Lakeside Complex - Field 1 [4] WA Blaze Tenacity (Pool F)
0 6 [3] San Diego Renegades Visser (Pool O)
B101 9:45 AM Lakeside Complex - Field 2 [3] WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
6 0 [3] OC Strikeforce (Pool K)
B132 9:45 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe [5] PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
9 1 [5] FC Brashear Haskell (Pool K)
B146 9:45 AM Lakeside Complex - Field 3 [5] So Cal Clutch - Tellez (Pool N)
5 8 [5] Semper Fi Bulldogs - Campos (Pool O)
B11 11:30 AM Kit Carson - Root [2] Top 9 Sports - 16U (Pool P)
1 11 [1] WA Angels-Jager 16U (Pool E)
B12 11:30 AM Kit Carson - Powell [2] Batbusters Gomes Ching (Pool D)
8 0 [1] Firecrackers Leles Neal (Pool I)
B25 11:30 AM Kit Carson - Trussel [2] Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
4 6 [1] Firecrackers Medina/Olguin (Pool N)
B26 11:30 AM Kit Carson - Finney [1] NW Vandals - Vasas (Pool B)
0 2 [2] CO Batbusters Cardona (Pool G)
B39 11:30 AM Sportsplex-Poway - Sungenia [1] Firecrackers Keene (Pool C)
0 6 [2] SO CAL Athletics Marinakis/Jaquish 16u NTT (Pool J)
B40 11:30 AM Sportsplex-Poway - Coors [1] Batbusters Cougoule (Pool O)
2 3 [2] O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
B74 11:30 AM Kit Carson - Field 2 [3] BSA Bownet Sports Academy 14u - Shults (Pool I)
6 4 [3] Desert Thunder (Pool E)
B75 11:30 AM Kit Carson - Field 3 [4] Frost Elite-Engels (Pool P)
4 5 [4] The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
B88 11:30 AM Kit Carson - Field 4 [3] Firecrackers Brashear/Hicks 16u Red (Pool B)
3 0 [3] Power Surge North 16U (Pool F)
B89 11:30 AM Kit Carson - Field 5 [4] TWISTERS (Pool G)
4 9 [4] So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
B102 11:30 AM Lakeside Complex - Field 1 [3] RAMPAGE Silver (Pool C)
1 2 [4] RUTHLESS GOLD 16U MARTINEZ (Pool J)
B103 11:30 AM Lakeside Complex - Field 2 [3] San Diego Renegades Visser (Pool O)
1 3 [3] WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
B135 11:30 AM Sportsplex-Poway - Bill Howe [5] Colorado Styxx (Dentino) (Pool I)
9 8 [5] STORM-White (Pool D)
B149 11:30 AM Lakeside Complex - Field 3 [5] Integrity Fastpitch (Pool E)
5 9 [5] PowerSurge Mack 08 (Pool G)
B13 1:15 PM Kit Carson - Root [2] Top 9 Sports - 16U (Pool P)
1 4 [2] Batbusters Gomes Ching (Pool D)
B27 1:15 PM Kit Carson - Trussel [2] Lil Rebels Gordie/TC (Pool O)
6 3 [2] CO Batbusters Cardona (Pool G)
B41 1:15 PM Sportsplex-Poway - Sungenia [1] Firecrackers Keene (Pool C)
4 1 [2] O.C. Batbusters - Salmeron (Pool B)
B47 1:15 PM Kit Carson - Powell [2] Ca Yardsharks Watson/Leavell (Pool M)
2 8 [2] OHANA TIGERS-APODACA/COLENZO (Pool E)
B48 1:15 PM Kit Carson - Finney [2] South Bay Patriots-Temblador (Pool I)
6 10 [1] E1 Prospects Robinson (Pool P)
B76 1:15 PM Kit Carson - Field 2 [3] Desert Thunder (Pool E)
0 6 [4] The Factory 16U Gold - Cole/Smith (Pool L)
B90 1:15 PM Kit Carson - Field 4 [3] Power Surge North 16U (Pool F)
6 1 [4] So Cal Choppers Aguirre/Montiel (Pool K)
B104 1:15 PM Lakeside Complex - Field 1 [3] RAMPAGE Silver (Pool C)
3 6 [3] WA Ladyhawks 16A -Abraham (Pool G)
B110 1:15 PM Kit Carson - Field 3 [4] Slammers Untouchables (Pool M)
7 9 [4] Sonoma Stack 16U Cummesky (Pool E)
B111 1:15 PM Kit Carson - Field 5 [3] Ca Velocity (Pool H)
8 6 [4] Rebels (Pool A)
B136 1:15 PM Sportsplex-Poway - Bill Howe [5] PowerSurge Walling/Perez-Ridenour 16u (Pool C)
11 2 [5] ARTESIA PUNISHERS - GONZALES (Pool P)