Softball

Tournament Note

Metal cleats are not allowed at Sweetwater. No outside food or drinks are allowed at Sweetwater. No pets are allowed at Sweetwater.

18u World Series

World Series - San Diego

Jul 13 - 17, 2021
CA
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

Pool A
Team W L T
RD
RS
RA
West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Lincoln, CA) 4 0 0 28 39 6
Washington Warriors (Bothell, WA) 2 2 0 0 26 28
Nightmare (Oregon City, OR) 2 2 0 -3 22 24
Minors Gold (Beaumont, CA) 2 2 0 -4 23 24
OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Scottsdale, AZ) 0 4 0 -21 11 39
Pool B
Team W L T
RD
RS
RA
WA Angels - Kinsey (Kennewick, WA) 2 0 2 11 20 9
Frost Elite 18u Landon (OREGON CITY, OR) 2 0 2 5 15 10
Strikkers 18-U Garcia (Newark, CA) 2 1 1 9 18 8
USA Athletics Barrios (BUENA PARK, CA) 1 2 1 -2 20 21
Royals 04 Romero (TUCSON, AZ) 0 4 0 -23 6 31
Pool C
Team W L T
RD
RS
RA
Team Velocity (Tucson, AZ) 4 0 0 18 29 3
So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Commerce City, CO) 3 1 0 12 17 5
E1 Prospects Dena 18U (Corona, CA) 2 2 0 0 15 15
Rebels-Smith (Rocklin, CA) 1 3 0 -4 14 17
Sno Co Express 04 (Stanwood, WA) 0 4 0 -26 2 37
Pool D
Team W L T
RD
RS
RA
Extreme Softball (Castro Valley, CA) 3 1 0 16 35 15
Power Surge - Fox 18u (San Diego, CA) 3 1 0 12 30 14
New Mexico Sundancers (Rio Rancho, NM) 3 1 0 11 30 18
SoCal Synergy - Fleischer/Torres (El Cajon, CA) 1 3 0 -16 13 33
PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Olympia, WA) 0 4 0 -23 6 34
Pool E
Team W L T
RD
RS
RA
Excel Preps Academy (Chula Vista, CA) 3 0 1 13 30 16
NW Sidewinders Tyree (Puyallup, WA) 2 0 2 8 26 11
Montana Avalanche/Ries (Missoula, MT) 2 2 0 6 27 17
TC Colorado 18A (Fort Collins, CO) 1 2 1 -2 17 19
Sonoma Stack 18U Fanucchi (Sonoma, CA) 0 4 0 -25 11 48
Pool F
Team W L T
RD
RS
RA
Athletics Jendro - Wayne (La Habra Heights, CA) 3 1 0 10 30 21
LV Blast 18U (Las Vegas, NV) 3 1 0 13 33 20
Batbusters Spingola (San Jose, CA) 2 2 0 -2 24 25
Elite Diamonds- Pluschke (Duvall, WA) 1 3 0 -12 16 28
So Cal Mavericks (San Diego, CA) 1 3 0 -9 15 24
Pool G
Team W L T
RD
RS
RA
Arizona Storm Westover (San Tan Valley, AZ) 4 0 0 26 42 9
Firecrackers Pasco (san pedro, CA) 3 1 0 0 24 27
Acers Gold Anderton (Kent, WA) 2 2 0 4 22 17
E1 Prospects San Diego 18u (San Diego, CA) 1 3 0 -11 19 25
Batbusters Silva 18U (Elk Grove, CA) 0 4 0 -19 11 40
Pool H
Team W L T
RD
RS
RA
Semper Fi Bulldogs - Lucero (Murrieta, CA) 3 1 0 8 23 11
Firecrackers - Leles (Folsom, CA) 3 1 0 3 19 17
NW Bullets-Campbell (Junction City, OR) 2 1 1 11 21 10
The Factory 18U Torgeson (SAN DIEGO, CA) 1 2 1 -3 10 13
Salt Lake Vision (West Jordan, UT) 0 4 0 -19 7 29
Pool I
Team W L T
RD
RS
RA
Grind Time Softball (Mesa, AZ) 3 1 0 1 17 16
Oregon Thunder 18Gold Flores (Beaverton, OR) 3 1 0 12 30 14
Athletics Mercado Carroll 18u (RIVERSIDE, CA) 2 1 1 11 21 7
Power Surge Strandberg (Santee, CA) 1 2 1 -1 17 18
USA-Malone (Grass Valley, CA) 0 4 0 -23 7 37
Pool J
Team W L T
RD
RS
RA
Athletics Jendro Premier (Wildomar, CA) 4 0 0 22 38 8
Sac Hitterz-Abar (Sacramento, CA) 3 0 1 6 20 14
Marucci Athletics (Gilbert, AZ) 2 2 0 11 22 10
Oregon Blaze Gold (Beaverton, OR) 2 2 0 2 16 14
SoCal Breakers Beddow/Wright (San Marcos, CA) 0 3 1 -20 9 31
Swat (National City, CA) 0 4 0 -21 7 35

Schedule

Filter by:

Tuesday, July 13, 2021
Game Time Location Team Score Team
P9 8:00 AM Sportsplex-Santee - Culligan Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E)
0 14 NW Sidewinders Tyree (Pool E)
P20 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 5 SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
1 8 Marucci Athletics (Pool J)
P51 8:00 AM Sportsplex-Santee - Waste Management Excel Preps Academy (Pool E)
8 3 TC Colorado 18A (Pool E)
P55 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 2 Acers Gold Anderton (Pool G)
3 5 Firecrackers Pasco (Pool G)
P56 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 3 E1 Prospects San Diego 18u (Pool G)
1 12 Arizona Storm Westover (Pool G)
P59 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 4 USA-Malone (Pool I)
3 14 Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
P66 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 3 USA Athletics Barrios (Pool B)
2 8 WA Angels - Kinsey (Pool B)
P86 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 2 OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
3 16 Washington Warriors (Pool A)
P88 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 4 Strikkers 18-U Garcia (Pool B)
0 1 Frost Elite 18u Landon (Pool B)
P91 8:00 AM Sportsplex-Santee - Solartech PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
3 7 SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D)
P7 9:45 AM Sportsplex-Santee - Solartech Extreme Softball (Pool D)
8 0 PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
P19 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 5 Athletics Jendro Premier (Pool J)
6 4 Marucci Athletics (Pool J)
P24 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 4 USA Athletics Barrios (Pool B)
4 7 Strikkers 18-U Garcia (Pool B)
P25 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 3 Royals 04 Romero (Pool B)
3 8 WA Angels - Kinsey (Pool B)
P43 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 2 Washington Warriors (Pool A)
0 11 West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A)
P72 9:45 AM Sportsplex-Santee - Waste Management TC Colorado 18A (Pool E)
4 5 Montana Avalanche/Ries (Pool E)
P76 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 3 Firecrackers Pasco (Pool G)
4 0 E1 Prospects San Diego 18u (Pool G)
P77 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 2 Acers Gold Anderton (Pool G)
8 3 Batbusters Silva 18U (Pool G)
P80 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 4 Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
5 3 Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
P94 9:45 AM Sportsplex-Santee - Culligan Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E)
5 13 Excel Preps Academy (Pool E)
P1 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 2 OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
4 8 Nightmare (Pool A)
P13 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 2 Arizona Storm Westover (Pool G)
6 0 Batbusters Silva 18U (Pool G)
P21 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 5 SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
1 10 Athletics Jendro Premier (Pool J)
P26 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 4 So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C)
7 0 Sno Co Express 04 (Pool C)
P31 11:30 AM Sportsplex-Santee - Waste Management NW Sidewinders Tyree (Pool E)
3 2 Montana Avalanche/Ries (Pool E)
P49 11:30 AM Sportsplex-Santee - Solartech New Mexico Sundancers (Pool D)
11 3 SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D)
P67 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 3 Frost Elite 18u Landon (Pool B)
7 3 Royals 04 Romero (Pool B)
P79 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 3 NW Bullets-Campbell (Pool H)
7 0 Salt Lake Vision (Pool H)
P96 11:30 AM Sportsplex-Santee - Culligan Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
5 12 LV Blast 18U (Pool F)
P102 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 4 Grind Time Softball (Pool I)
7 3 USA-Malone (Pool I)
P32 1:15 PM Sportsplex-Santee - Culligan So Cal Mavericks (Pool F)
2 5 Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
P33 1:15 PM Sportsplex-Santee - Waste Management Batbusters Spingola (Pool F)
4 10 Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
P39 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 4 Power Surge Strandberg (Pool I)
2 2 Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
P41 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 5 Sac Hitterz-Abar (Pool J)
4 1 Oregon Blaze Gold (Pool J)
P48 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 4 Rebels-Smith (Pool C)
9 1 Sno Co Express 04 (Pool C)
P50 1:15 PM Sportsplex-Santee - Solartech Power Surge - Fox 18u (Pool D)
10 5 Extreme Softball (Pool D)
P58 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 2 The Factory 18U Torgeson (Pool H)
1 6 Firecrackers - Leles (Pool H)
P64 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 2 West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A)
12 5 Minors Gold (Pool A)
P69 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 3 Team Velocity (Pool C)
8 2 E1 Prospects Dena 18U (Pool C)
P99 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 3 Salt Lake Vision (Pool H)
1 11 Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
P6 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 4 Team Velocity (Pool C)
4 1 Rebels-Smith (Pool C)
P8 3:00 PM Sportsplex-Santee - Solartech New Mexico Sundancers (Pool D)
8 2 Power Surge - Fox 18u (Pool D)
P16 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 2 NW Bullets-Campbell (Pool H)
2 2 The Factory 18U Torgeson (Pool H)
P17 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 4 Grind Time Softball (Pool I)
6 5 Power Surge Strandberg (Pool I)
P23 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 2 Nightmare (Pool A)
0 10 Minors Gold (Pool A)
P36 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 3 Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
9 1 Firecrackers - Leles (Pool H)
P42 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 5 Swat (Pool J)
4 6 Sac Hitterz-Abar (Pool J)
P74 3:00 PM Sportsplex-Santee - Culligan So Cal Mavericks (Pool F)
10 2 Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
P75 3:00 PM Sportsplex-Santee - Waste Management LV Blast 18U (Pool F)
9 4 Batbusters Spingola (Pool F)
P89 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 3 E1 Prospects Dena 18U (Pool C)
1 4 So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C)
P40 4:45 PM Sweetwater Complex - Field 5 Oregon Blaze Gold (Pool J)
7 2 Swat (Pool J)
Wednesday, July 14, 2021
Game Time Location Team Score Team
P5 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 4 Sno Co Express 04 (Pool C)
1 6 E1 Prospects Dena 18U (Pool C)
P11 8:00 AM Sportsplex-Santee - Solartech Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
4 6 Batbusters Spingola (Pool F)
P37 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 3 Salt Lake Vision (Pool H)
3 6 The Factory 18U Torgeson (Pool H)
P44 8:00 AM Sportsplex-Santee - Culligan Minors Gold (Pool A)
7 4 OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
P53 8:00 AM Sportsplex-Santee - Waste Management LV Blast 18U (Pool F)
7 1 So Cal Mavericks (Pool F)
P57 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 4 NW Bullets-Campbell (Pool H)
8 1 Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
P61 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 3 Athletics Jendro Premier (Pool J)
14 1 Swat (Pool J)
P68 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 5 So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C)
6 2 Rebels-Smith (Pool C)
P70 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 2 SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D)
1 7 Power Surge - Fox 18u (Pool D)
P81 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 2 USA-Malone (Pool I)
1 6 Power Surge Strandberg (Pool I)
P2 9:45 AM Sportsplex-Santee - Culligan Washington Warriors (Pool A)
8 1 Minors Gold (Pool A)
P15 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 3 Firecrackers - Leles (Pool H)
5 3 Salt Lake Vision (Pool H)
P27 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 5 E1 Prospects Dena 18U (Pool C)
6 2 Rebels-Smith (Pool C)
P29 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 2 PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
0 11 Power Surge - Fox 18u (Pool D)
P54 9:45 AM Sportsplex-Santee - Solartech Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
8 2 Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
P62 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 3 Marucci Athletics (Pool J)
8 0 Swat (Pool J)
P78 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 4 Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
2 1 The Factory 18U Torgeson (Pool H)
P90 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 4 Sno Co Express 04 (Pool C)
0 15 Team Velocity (Pool C)
P95 9:45 AM Sportsplex-Santee - Waste Management Batbusters Spingola (Pool F)
10 2 So Cal Mavericks (Pool F)
P101 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 2 Power Surge Strandberg (Pool I)
4 9 Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
P4 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 5 Frost Elite 18u Landon (Pool B)
1 1 WA Angels - Kinsey (Pool B)
P12 11:30 AM Sportsplex-Santee - Solartech LV Blast 18U (Pool F)
5 10 Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
P18 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 2 USA-Malone (Pool I)
0 10 Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
P22 11:30 AM Sportsplex-Santee - Culligan West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A)
8 0 OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
P28 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 2 SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D)
2 12 Extreme Softball (Pool D)
P47 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 4 Team Velocity (Pool C)
2 0 So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C)
P63 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 3 Oregon Blaze Gold (Pool J)
2 8 Athletics Jendro Premier (Pool J)
P93 11:30 AM Sportsplex-Santee - Waste Management NW Sidewinders Tyree (Pool E)
5 5 TC Colorado 18A (Pool E)
P98 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 4 Arizona Storm Westover (Pool G)
8 2 Acers Gold Anderton (Pool G)
P100 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 3 Firecrackers - Leles (Pool H)
7 4 NW Bullets-Campbell (Pool H)
P10 1:15 PM Sportsplex-Santee - Solartech Excel Preps Academy (Pool E)
5 4 Montana Avalanche/Ries (Pool E)
P14 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 4 Acers Gold Anderton (Pool G)
9 1 E1 Prospects San Diego 18u (Pool G)
P30 1:15 PM Sportsplex-Santee - Waste Management TC Colorado 18A (Pool E)
5 1 Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E)
P38 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 2 Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
2 4 Grind Time Softball (Pool I)
P46 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 5 WA Angels - Kinsey (Pool B)
3 3 Strikkers 18-U Garcia (Pool B)
P65 1:15 PM Sportsplex-Santee - Culligan Washington Warriors (Pool A)
2 13 Nightmare (Pool A)
P71 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 2 New Mexico Sundancers (Pool D)
8 3 PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
P84 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 3 Sac Hitterz-Abar (Pool J)
3 2 Marucci Athletics (Pool J)
P87 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 4 Royals 04 Romero (Pool B)
0 8 USA Athletics Barrios (Pool B)
P97 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 3 Batbusters Silva 18U (Pool G)
8 9 Firecrackers Pasco (Pool G)
P3 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 5 Strikkers 18-U Garcia (Pool B)
8 0 Royals 04 Romero (Pool B)
P34 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 3 Firecrackers Pasco (Pool G)
6 16 Arizona Storm Westover (Pool G)
P35 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 4 Batbusters Silva 18U (Pool G)
0 17 E1 Prospects San Diego 18u (Pool G)
P45 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 4 Frost Elite 18u Landon (Pool B)
6 6 USA Athletics Barrios (Pool B)
P52 3:00 PM Sportsplex-Santee - Waste Management Montana Avalanche/Ries (Pool E)
16 5 Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E)
P60 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 2 Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
6 0 Grind Time Softball (Pool I)
P73 3:00 PM Sportsplex-Santee - Solartech Excel Preps Academy (Pool E)
4 4 NW Sidewinders Tyree (Pool E)
P83 3:00 PM Sweetwater Complex - Field 3 Oregon Blaze Gold (Pool J)
6 0 SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
P85 3:00 PM Sportsplex-Santee - Culligan Nightmare (Pool A)
1 8 West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A)
P92 3:00 PM Hickman Sports Complex - Field 2 Extreme Softball (Pool D)
10 3 New Mexico Sundancers (Pool D)
P82 4:45 PM Sweetwater Complex - Field 3 SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
7 7 Sac Hitterz-Abar (Pool J)
Thursday, July 15, 2021
Game Time Location Team Score Team
B1 8:00 AM Sportsplex-Santee - Solartech [2] Power Surge - Fox 18u (Pool D)
8 19 [2] Firecrackers - Leles (Pool H)
B2 8:00 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Arizona Storm Westover (Pool G)
2 4 [2] Sac Hitterz-Abar (Pool J)
B3 8:00 AM Sportsplex-Santee - Culligan [1] West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A)
2 3 [2] Frost Elite 18u Landon (Pool B)
B36 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 2 [4] SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D)
3 8 [4] The Factory 18U Torgeson (Pool H)
B37 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Acers Gold Anderton (Pool G)
3 9 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
B38 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 4 [3] Nightmare (Pool A)
6 7 [4] USA Athletics Barrios (Pool B)
B39 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 5 [3] E1 Prospects Dena 18U (Pool C)
1 2 [4] Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
B75 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 2 [5] So Cal Mavericks (Pool F)
0 8 [6] Swat (Pool J)
B76 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 3 [5] Batbusters Silva 18U (Pool G)
2 12 [5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
B77 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] Salt Lake Vision (Pool H)
6 0 [5] USA-Malone (Pool I)
B4 9:45 AM Sportsplex-Santee - Culligan [1] Team Velocity (Pool C)
2 1 [2] LV Blast 18U (Pool F)
B5 9:45 AM Sportsplex-Santee - Solartech [2] Firecrackers - Leles (Pool H)
4 3 [1] Excel Preps Academy (Pool E)
B6 9:45 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Grind Time Softball (Pool I)
4 1 [2] Sac Hitterz-Abar (Pool J)
B40 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 2 [4] The Factory 18U Torgeson (Pool H)
6 7 [3] Montana Avalanche/Ries (Pool E)
B41 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
9 3 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
B56 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 4 [3] Strikkers 18-U Garcia (Pool B)
10 14 [4] Minors Gold (Pool A)
B57 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 5 [3] New Mexico Sundancers (Pool D)
2 1 [4] TC Colorado 18A (Pool E)
B79 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 2 [6] Swat (Pool J)
2 4 [5] Royals 04 Romero (Pool B)
B80 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 3 [5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
11 2 [5] Sno Co Express 04 (Pool C)
B81 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E)
1 11 [5] Salt Lake Vision (Pool H)
B15 11:30 AM Sportsplex-Santee - Solartech [2] So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C)
1 8 [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
B16 11:30 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
3 1 [2] Firecrackers Pasco (Pool G)
B17 11:30 AM Sportsplex-Santee - Culligan [1] WA Angels - Kinsey (Pool B)
0 7 [2] Washington Warriors (Pool A)
B54 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 2 [4] Rebels-Smith (Pool C)
5 3 [4] Power Surge Strandberg (Pool I)
B55 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 3 [3] NW Bullets-Campbell (Pool H)
10 0 [4] E1 Prospects San Diego 18u (Pool G)
B78 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 2 [5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
3 1 [5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
B18 1:15 PM Sportsplex-Santee - Culligan [1] Extreme Softball (Pool D)
3 5 [2] NW Sidewinders Tyree (Pool E)
B19 1:15 PM Sportsplex-Santee - Solartech [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
5 8 [1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
B20 1:15 PM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Athletics Jendro Premier (Pool J)
9 0 [1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
B58 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 2 [4] Rebels-Smith (Pool C)
1 5 [3] Batbusters Spingola (Pool F)
B59 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Marucci Athletics (Pool J)
3 6 [3] NW Bullets-Campbell (Pool H)
Friday, July 16, 2021
Game Time Location Team Score Team
B7 8:00 AM Sportsplex-Santee - Solartech [1] Arizona Storm Westover (Pool G)
7 4 [1] Excel Preps Academy (Pool E)
B8 8:00 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [2] Power Surge - Fox 18u (Pool D)
1 4 [2] Sac Hitterz-Abar (Pool J)
B21 8:00 AM Sportsplex-Santee - Culligan [2] Firecrackers Pasco (Pool G)
1 7 [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
B22 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 2 [2] So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C)
2 8 [1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
B42 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Acers Gold Anderton (Pool G)
6 3 [4] The Factory 18U Torgeson (Pool H)
B43 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 4 [4] SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D)
3 18 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
B60 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 5 [4] E1 Prospects San Diego 18u (Pool G)
6 7 [4] Rebels-Smith (Pool C)
B61 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 1 [4] Power Surge Strandberg (Pool I)
0 6 [3] Marucci Athletics (Pool J)
B82 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 2 [5] Batbusters Silva 18U (Pool G)
5 6 [5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
B83 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 3 [5] USA-Malone (Pool I)
1 11 [6] Swat (Pool J)
B84 8:00 AM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] So Cal Mavericks (Pool F)
4 2 [5] Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E)
B9 9:45 AM Sportsplex-Santee - Solartech [1] Arizona Storm Westover (Pool G)
9 0 [1] West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A)
B10 9:45 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [2] LV Blast 18U (Pool F)
0 7 [2] Sac Hitterz-Abar (Pool J)
B23 9:45 AM Sportsplex-Santee - Culligan [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
12 3 [1] WA Angels - Kinsey (Pool B)
B24 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 2 [1] Extreme Softball (Pool D)
5 3 [1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H)
B44 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Acers Gold Anderton (Pool G)
10 1 [3] Nightmare (Pool A)
B45 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 4 [3] E1 Prospects Dena 18U (Pool C)
1 7 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
B62 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 5 [4] Rebels-Smith (Pool C)
6 2 [3] Strikkers 18-U Garcia (Pool B)
B63 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 1 [4] TC Colorado 18A (Pool E)
2 10 [3] Marucci Athletics (Pool J)
B85 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 2 [5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
6 5 [6] Swat (Pool J)
B86 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] Sno Co Express 04 (Pool C)
2 17 [5] So Cal Mavericks (Pool F)
B88 9:45 AM Hickman Sports Complex - Field 3 [5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
2 3 [5] Salt Lake Vision (Pool H)
B11 11:30 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [2] Frost Elite 18u Landon (Pool B)
0 8 [2] Firecrackers - Leles (Pool H)
B12 11:30 AM Sportsplex-Santee - Solartech [1] Team Velocity (Pool C)
7 3 [1] Grind Time Softball (Pool I)
B25 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 2 [2] Washington Warriors (Pool A)
1 7 [1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
B26 11:30 AM Sportsplex-Santee - Culligan [2] NW Sidewinders Tyree (Pool E)
0 10 [1] Athletics Jendro Premier (Pool J)
B46 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 4 [4] USA Athletics Barrios (Pool B)
6 8 [3] Montana Avalanche/Ries (Pool E)
B47 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 3 [4] Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
5 4 [3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
B64 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 1 [4] Minors Gold (Pool A)
2 13 [3] Batbusters Spingola (Pool F)
B65 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 5 [3] New Mexico Sundancers (Pool D)
2 9 [3] NW Bullets-Campbell (Pool H)
B87 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
5 4 [5] Royals 04 Romero (Pool B)
B90 11:30 AM Hickman Sports Complex - Field 2 [5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
7 5 [5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D)
B13 1:15 PM Sportsplex-Santee - Solartech [1] Grind Time Softball (Pool I)
1 0 [1] Arizona Storm Westover (Pool G)
B14 1:15 PM Sportsplex-Santee - Waste Management [2] Sac Hitterz-Abar (Pool J)
6 0 [2] Frost Elite 18u Landon (Pool B)
B27 1:15 PM Sportsplex-Santee - Culligan [2] NW Sidewinders Tyree (Pool E)
1 8 [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
B28 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 2 [1] Extreme Softball (Pool D)
8 4 [2] Washington Warriors (Pool A)
B48 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
8 3 [3] Acers Gold Anderton (Pool G)
B49 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 4 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
8 0 [4] USA Athletics Barrios (Pool B)
B66 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 5 [3] New Mexico Sundancers (Pool D)
8 1 [4] Rebels-Smith (Pool C)
B67 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 1 [3] Marucci Athletics (Pool J)
13 8 [4] Minors Gold (Pool A)
B89 1:15 PM Hickman Sports Complex - Field 4 [5] So Cal Mavericks (Pool F)
9 3 [5] Royals 04 Romero (Pool B)
Saturday, July 17, 2021
Game Time Location Team Score Team
B29 8:00 AM Sportsplex-Santee - Solartech [2] Firecrackers - Leles (Pool H)
1 4 [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
B30 8:00 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
8 1 [1] Grind Time Softball (Pool I)
B68 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 4 [3] Montana Avalanche/Ries (Pool E)
3 10 [3] New Mexico Sundancers (Pool D)
B69 8:00 AM Sweetwater Complex - Field 3 [3] Batbusters Spingola (Pool F)
7 8 [3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
B91 8:00 AM Sportsplex-Santee - Culligan [5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
7 1 [5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J)
B31 9:45 AM Sportsplex-Santee - Solartech [1] Athletics Jendro Premier (Pool J)
8 0 [2] Sac Hitterz-Abar (Pool J)
B32 9:45 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Team Velocity (Pool C)
3 2 [1] Extreme Softball (Pool D)
B70 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 4 [3] NW Bullets-Campbell (Pool H)
1 3 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
B71 9:45 AM Sweetwater Complex - Field 3 [4] Elite Diamonds- Pluschke (Pool F)
0 6 [3] Marucci Athletics (Pool J)
B92 9:45 AM Sportsplex-Santee - Culligan [5] Salt Lake Vision (Pool H)
8 2 [5] So Cal Mavericks (Pool F)
B33 11:30 AM Sportsplex-Santee - Solartech [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
9 1 [1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F)
B34 11:30 AM Sportsplex-Santee - Waste Management [1] Athletics Jendro Premier (Pool J)
3 1 [1] Team Velocity (Pool C)
B72 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 4 [3] New Mexico Sundancers (Pool D)
5 2 [3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I)
B73 11:30 AM Sweetwater Complex - Field 3 [4] Oregon Blaze Gold (Pool J)
1 11 [3] Marucci Athletics (Pool J)
B93 11:30 AM Sportsplex-Santee - Culligan [5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A)
1 7 [5] Salt Lake Vision (Pool H)
B35 1:15 PM Sportsplex-Santee - Solartech [2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I)
1 7 [1] Athletics Jendro Premier (Pool J)
B74 1:15 PM Sweetwater Complex - Field 4 [3] New Mexico Sundancers (Pool D)
5 3 [3] Marucci Athletics (Pool J)

Bracket

18u World Series Gold Bracket A
18u World Series Gold Bracket B
18u World Series Silver Bracket A
18u World Series Silver Bracket B
18u World Series Silver Championship Bracket
18u World Series Bronze Bracket
18u World Series Bronze Championship Bracket
18u World Series Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
Unknown
Move to Gold Championship Bracket
[1] Athletics Jendro Premier (Pool J)
18u World Series Gold Champion!
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
Unknown
Move to Silver Championship Bracket
[3] New Mexico Sundancers (Pool D)
18u World Series Silver Champion!
Unknown
Move to Bronze Championship Bracket
Unknown
Move to Bronze Championship Bracket
Unknown
Move to Bronze Championship Bracket
Unknown
Move to Bronze Championship Bracket
[5] Salt Lake Vision (Pool H)
18u World Series Bronze Champion!
[2] Frost Elite 18u Landon (Pool B) - 0
B11 - Fri 7/16 11:30AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Firecrackers - Leles (Pool H) - 8
[1] Team Velocity (Pool C) - 2
B4 - Thu 7/15 9:45AM Sportsplex-Santee - Culligan
[2] LV Blast 18U (Pool F) - 1
[1] Grind Time Softball (Pool I) - 1
B13 - Fri 7/16 1:15PM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Arizona Storm Westover (Pool G) - 0
[2] Firecrackers - Leles (Pool H) - 4
B5 - Thu 7/15 9:45AM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Excel Preps Academy (Pool E) - 3
[1] Team Velocity (Pool C) - 7
B12 - Fri 7/16 11:30AM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Grind Time Softball (Pool I) - 3
[1] West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A) - 2
B3 - Thu 7/15 8:00AM Sportsplex-Santee - Culligan
[2] Frost Elite 18u Landon (Pool B) - 3
[1] Grind Time Softball (Pool I) - 4
B6 - Thu 7/15 9:45AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Sac Hitterz-Abar (Pool J) - 1
[2] Power Surge - Fox 18u (Pool D) - 8
B1 - Thu 7/15 8:00AM Sportsplex-Santee - Solartech
[2] Firecrackers - Leles (Pool H) - 19
[2] Power Surge - Fox 18u (Pool D) - 1
B8 - Fri 7/16 8:00AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Sac Hitterz-Abar (Pool J) - 4
[1] Arizona Storm Westover (Pool G) - 2
B2 - Thu 7/15 8:00AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Sac Hitterz-Abar (Pool J) - 4
[1] Arizona Storm Westover (Pool G) - 9
B9 - Fri 7/16 9:45AM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] West Coast Wolverines La Gabed/Peterburs (Pool A) - 0
[2] LV Blast 18U (Pool F) - 0
B10 - Fri 7/16 9:45AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Sac Hitterz-Abar (Pool J) - 7
[2] Sac Hitterz-Abar (Pool J) - 6
B14 - Fri 7/16 1:15PM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Frost Elite 18u Landon (Pool B) - 0
[1] Arizona Storm Westover (Pool G) - 7
B7 - Fri 7/16 8:00AM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Excel Preps Academy (Pool E) - 4
[1] Extreme Softball (Pool D) - 3
B18 - Thu 7/15 1:15PM Sportsplex-Santee - Culligan
[2] NW Sidewinders Tyree (Pool E) - 5
[2] Washington Warriors (Pool A) - 1
B25 - Fri 7/16 11:30AM Sweetwater Complex - Field 2
[1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F) - 7
[1] WA Angels - Kinsey (Pool B) - 0
B17 - Thu 7/15 11:30AM Sportsplex-Santee - Culligan
[2] Washington Warriors (Pool A) - 7
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 5
B19 - Thu 7/15 1:15PM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F) - 8
[1] Athletics Jendro Premier (Pool J) - 9
B20 - Thu 7/15 1:15PM Sportsplex-Santee - Waste Management
[1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H) - 0
[2] NW Sidewinders Tyree (Pool E) - 1
B27 - Fri 7/16 1:15PM Sportsplex-Santee - Culligan
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 8
[2] NW Sidewinders Tyree (Pool E) - 0
B26 - Fri 7/16 11:30AM Sportsplex-Santee - Culligan
[1] Athletics Jendro Premier (Pool J) - 10
[2] So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C) - 1
B15 - Thu 7/15 11:30AM Sportsplex-Santee - Solartech
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 8
[2] So Cal Athletics Marinakis-Jaquish 18u REG (Pool C) - 2
B22 - Fri 7/16 8:00AM Sweetwater Complex - Field 2
[1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H) - 8
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 12
B23 - Fri 7/16 9:45AM Sportsplex-Santee - Culligan
[1] WA Angels - Kinsey (Pool B) - 3
[1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H) - 3
B16 - Thu 7/15 11:30AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[2] Firecrackers Pasco (Pool G) - 1
[1] Extreme Softball (Pool D) - 5
B24 - Fri 7/16 9:45AM Sweetwater Complex - Field 2
[1] Semper Fi Bulldogs - Lucero (Pool H) - 3
[2] Firecrackers Pasco (Pool G) - 1
B21 - Fri 7/16 8:00AM Sportsplex-Santee - Culligan
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 7
[1] Extreme Softball (Pool D) - 8
B28 - Fri 7/16 1:15PM Sweetwater Complex - Field 2
[2] Washington Warriors (Pool A) - 4
[1] Athletics Jendro Premier (Pool J) - 8
B31 - Sat 7/17 9:45AM Sportsplex-Santee - Solartech
[2] Sac Hitterz-Abar (Pool J) - 0
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 9
B33 - Sat 7/17 11:30AM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F) - 1
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 1
B35 - Sat 7/17 1:15PM Sportsplex-Santee - Solartech
[1] Athletics Jendro Premier (Pool J) - 7
[1] Athletics Jendro - Wayne (Pool F) - 8
B30 - Sat 7/17 8:00AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[1] Grind Time Softball (Pool I) - 1
[1] Team Velocity (Pool C) - 3
B32 - Sat 7/17 9:45AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[1] Extreme Softball (Pool D) - 2
[1] Athletics Jendro Premier (Pool J) - 3
B34 - Sat 7/17 11:30AM Sportsplex-Santee - Waste Management
[1] Team Velocity (Pool C) - 1
[2] Firecrackers - Leles (Pool H) - 1
B29 - Sat 7/17 8:00AM Sportsplex-Santee - Solartech
[2] Oregon Thunder 18Gold Flores (Pool I) - 4
[4] USA Athletics Barrios (Pool B) - 6
B46 - Fri 7/16 11:30AM Sweetwater Complex - Field 4
[3] Montana Avalanche/Ries (Pool E) - 8
[3] E1 Prospects Dena 18U (Pool C) - 1
B39 - Thu 7/15 8:00AM Sweetwater Complex - Field 5
[4] Elite Diamonds- Pluschke (Pool F) - 2
[3] Nightmare (Pool A) - 6
B38 - Thu 7/15 8:00AM Sweetwater Complex - Field 4
[4] USA Athletics Barrios (Pool B) - 7
[3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I) - 9
B41 - Thu 7/15 9:45AM Sweetwater Complex - Field 3
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 3
[4] Elite Diamonds- Pluschke (Pool F) - 5
B47 - Fri 7/16 11:30AM Sweetwater Complex - Field 3
[3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I) - 4
[4] The Factory 18U Torgeson (Pool H) - 6
B40 - Thu 7/15 9:45AM Sweetwater Complex - Field 2
[3] Montana Avalanche/Ries (Pool E) - 7
[3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I) - 8
B48 - Fri 7/16 1:15PM Sweetwater Complex - Field 3
[3] Acers Gold Anderton (Pool G) - 3
[4] SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D) - 3
B36 - Thu 7/15 8:00AM Sweetwater Complex - Field 2
[4] The Factory 18U Torgeson (Pool H) - 8
[3] Acers Gold Anderton (Pool G) - 3
B37 - Thu 7/15 8:00AM Sweetwater Complex - Field 3
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 9
[4] SoCal Synergy - Fleischer/Torres (Pool D) - 3
B43 - Fri 7/16 8:00AM Sweetwater Complex - Field 4
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 18
[3] E1 Prospects Dena 18U (Pool C) - 1
B45 - Fri 7/16 9:45AM Sweetwater Complex - Field 4
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 7
[3] Acers Gold Anderton (Pool G) - 10
B44 - Fri 7/16 9:45AM Sweetwater Complex - Field 3
[3] Nightmare (Pool A) - 1
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 8
B49 - Fri 7/16 1:15PM Sweetwater Complex - Field 4
[4] USA Athletics Barrios (Pool B) - 0
[3] Acers Gold Anderton (Pool G) - 6
B42 - Fri 7/16 8:00AM Sweetwater Complex - Field 3
[4] The Factory 18U Torgeson (Pool H) - 3
[4] Minors Gold (Pool A) - 2
B64 - Fri 7/16 11:30AM Hickman Sports Complex - Field 1
[3] Batbusters Spingola (Pool F) - 13
[4] Rebels-Smith (Pool C) - 1
B58 - Thu 7/15 1:15PM Sweetwater Complex - Field 2
[3] Batbusters Spingola (Pool F) - 5
[3] New Mexico Sundancers (Pool D) - 2
B57 - Thu 7/15 9:45AM Sweetwater Complex - Field 5
[4] TC Colorado 18A (Pool E) - 1
[3] Strikkers 18-U Garcia (Pool B) - 10
B56 - Thu 7/15 9:45AM Sweetwater Complex - Field 4
[4] Minors Gold (Pool A) - 14
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 3
B59 - Thu 7/15 1:15PM Sweetwater Complex - Field 3
[3] NW Bullets-Campbell (Pool H) - 6
[4] Power Surge Strandberg (Pool I) - 0
B61 - Fri 7/16 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 1
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 6
[4] Rebels-Smith (Pool C) - 5
B54 - Thu 7/15 11:30AM Sweetwater Complex - Field 2
[4] Power Surge Strandberg (Pool I) - 3
[3] New Mexico Sundancers (Pool D) - 2
B65 - Fri 7/16 11:30AM Sweetwater Complex - Field 5
[3] NW Bullets-Campbell (Pool H) - 9
[3] NW Bullets-Campbell (Pool H) - 10
B55 - Thu 7/15 11:30AM Sweetwater Complex - Field 3
[4] E1 Prospects San Diego 18u (Pool G) - 0
[3] New Mexico Sundancers (Pool D) - 8
B66 - Fri 7/16 1:15PM Sweetwater Complex - Field 5
[4] Rebels-Smith (Pool C) - 1
[4] E1 Prospects San Diego 18u (Pool G) - 6
B60 - Fri 7/16 8:00AM Sweetwater Complex - Field 5
[4] Rebels-Smith (Pool C) - 7
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 13
B67 - Fri 7/16 1:15PM Hickman Sports Complex - Field 1
[4] Minors Gold (Pool A) - 8
[4] Rebels-Smith (Pool C) - 6
B62 - Fri 7/16 9:45AM Sweetwater Complex - Field 5
[3] Strikkers 18-U Garcia (Pool B) - 2
[4] TC Colorado 18A (Pool E) - 2
B63 - Fri 7/16 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 1
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 10
[3] New Mexico Sundancers (Pool D) - 5
B74 - Sat 7/17 1:15PM Sweetwater Complex - Field 4
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 3
[3] New Mexico Sundancers (Pool D) - 5
B72 - Sat 7/17 11:30AM Sweetwater Complex - Field 4
[3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I) - 2
[3] NW Bullets-Campbell (Pool H) - 1
B70 - Sat 7/17 9:45AM Sweetwater Complex - Field 4
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 3
[3] Batbusters Spingola (Pool F) - 7
B69 - Sat 7/17 8:00AM Sweetwater Complex - Field 3
[3] Athletics Mercado Carroll 18u (Pool I) - 8
[4] Elite Diamonds- Pluschke (Pool F) - 0
B71 - Sat 7/17 9:45AM Sweetwater Complex - Field 3
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 6
[4] Oregon Blaze Gold (Pool J) - 1
B73 - Sat 7/17 11:30AM Sweetwater Complex - Field 3
[3] Marucci Athletics (Pool J) - 11
[3] Montana Avalanche/Ries (Pool E) - 3
B68 - Sat 7/17 8:00AM Sweetwater Complex - Field 4
[3] New Mexico Sundancers (Pool D) - 10
[5] Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E) - 1
B81 - Thu 7/15 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 4
[5] Salt Lake Vision (Pool H) - 11
[6] Swat (Pool J) - 2
B79 - Thu 7/15 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 2
[5] Royals 04 Romero (Pool B) - 4
[5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J) - 2
B88 - Fri 7/16 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 3
[5] Salt Lake Vision (Pool H) - 3
[5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A) - 5
B87 - Fri 7/16 11:30AM Hickman Sports Complex - Field 4
[5] Royals 04 Romero (Pool B) - 4
[5] So Cal Mavericks (Pool F) - 0
B75 - Thu 7/15 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 2
[6] Swat (Pool J) - 8
[5] Batbusters Silva 18U (Pool G) - 5
B82 - Fri 7/16 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 2
[5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D) - 6
[5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J) - 7
B90 - Fri 7/16 11:30AM Hickman Sports Complex - Field 2
[5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D) - 5
[5] Sno Co Express 04 (Pool C) - 2
B86 - Fri 7/16 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 4
[5] So Cal Mavericks (Pool F) - 17
[5] Salt Lake Vision (Pool H) - 6
B77 - Thu 7/15 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 4
[5] USA-Malone (Pool I) - 0
[5] So Cal Mavericks (Pool F) - 9
B89 - Fri 7/16 1:15PM Hickman Sports Complex - Field 4
[5] Royals 04 Romero (Pool B) - 3
[5] So Cal Mavericks (Pool F) - 4
B84 - Fri 7/16 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 4
[5] Sonoma Stack 18U Fanucchi (Pool E) - 2
[5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A) - 3
B78 - Thu 7/15 11:30AM Hickman Sports Complex - Field 2
[5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D) - 1
[5] PNW Force 18A - Taylor-Sparks (Pool D) - 6
B85 - Fri 7/16 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 2
[6] Swat (Pool J) - 5
[5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J) - 11
B80 - Thu 7/15 9:45AM Hickman Sports Complex - Field 3
[5] Sno Co Express 04 (Pool C) - 2
[5] USA-Malone (Pool I) - 1
B83 - Fri 7/16 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 3
[6] Swat (Pool J) - 11
[5] Batbusters Silva 18U (Pool G) - 2
B76 - Thu 7/15 8:00AM Hickman Sports Complex - Field 3
[5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J) - 12
[5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A) - 1
B93 - Sat 7/17 11:30AM Sportsplex-Santee - Culligan
[5] Salt Lake Vision (Pool H) - 7
[5] OV Suncats 18U-Sgambati/Judge (Pool A) - 7
B91 - Sat 7/17 8:00AM Sportsplex-Santee - Culligan
[5] SoCal Breakers Beddow/Wright (Pool J) - 1
[5] Salt Lake Vision (Pool H) - 8
B92 - Sat 7/17 9:45AM Sportsplex-Santee - Culligan
[5] So Cal Mavericks (Pool F) - 2