P4
|
Fri 01/07/22
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
Silver Hawks Supreme - Green 2
|
20
|
25
|
4th Thunder Supreme - Green 1
|
|
|
P44
|
Fri 01/07/22
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Norris 5th Grade Black
|
25
|
14
|
Champions - Gold 5th
|
|
|
P52
|
Fri 01/07/22
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
Thunder Supreme - Green
|
24
|
26
|
East Supreme - White
|
|
|
P42
|
Fri 01/07/22
5:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
ABA 5th Leif
|
24
|
18
|
Thunder Supreme - White 2
|
|
|
P24
|
Fri 01/07/22
5:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
East Supreme - Blue
|
36
|
19
|
Norris 5th Grade Red
|
|
|
P34
|
Fri 01/07/22
6:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - Black
|
34
|
35
|
AG White
|
|
|
P57
|
Fri 01/07/22
6:00 PM
|
Pius X High School - Court 1
|
Malcolm
|
30
|
29
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
|
|
P15
|
Fri 01/07/22
6:30 PM
|
Lincoln Christian - Court 1
|
East Supreme - Silver 1
|
42
|
22
|
Lincoln Grizzlies 5th
|
|
|
P6
|
Fri 01/07/22
6:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Rockets Supreme
|
30
|
49
|
Team Factory - Black
|
|
|
P43
|
Fri 01/07/22
7:00 PM
|
Pius X High School - Court 1
|
East Supreme - Gray
|
20
|
14
|
Silver Hawks Supreme - Black
|
|
|
P17
|
Fri 01/07/22
7:30 PM
|
Lincoln Christian - Court 2
|
Jr Titans 5th White
|
31
|
21
|
East Supreme - Silver 2
|
|
|
P40
|
Fri 01/07/22
8:00 PM
|
Pius X High School - Court 2
|
Thunder Supreme - White 1
|
18
|
16
|
Silver Hawks Supreme - White
|
|
|
P29
|
Sat 01/08/22
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 3
|
Gladiators
|
18
|
54
|
East Supreme - White
|
|
|
P36
|
Sat 01/08/22
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 2
|
Norris 5th Grade White
|
11
|
27
|
Malcolm
|
|
|
P47
|
Sat 01/08/22
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 6
|
4th Team Factory - Gold
|
24
|
38
|
Crete Cardinals Red
|
|
|
P56
|
Sat 01/08/22
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
East Supreme - Black
|
26
|
30
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
P69
|
Sat 01/08/22
8:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
ABA 5th Leif
|
15
|
16
|
North Bend Orange
|
|
|
P53
|
Sat 01/08/22
9:00 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
AG Blue
|
20
|
28
|
St. Albert Falcons
|
|
|
P54
|
Sat 01/08/22
9:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
MBA Wildcats Select Green
|
24
|
30
|
Elkhorn Attack All-Stars (Theis)
|
|
|
P30
|
Sat 01/08/22
9:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Thunder Supreme - Green
|
11
|
41
|
North Bend Black
|
|
|
P25
|
Sat 01/08/22
10:00 AM
|
Speedway Village - Court 6
|
Crete Cardinals Red
|
32
|
35
|
Grand Island 5th - Sheffield
|
|
|
P55
|
Sat 01/08/22
10:00 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
AG White
|
25
|
23
|
Grand Island 5th - Rasmussen
|
|
|
P68
|
Sat 01/08/22
10:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
Dark Shark Taco Attack
|
8
|
21
|
ABA 5th Leif
|
|
|
P67
|
Sat 01/08/22
10:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
North Bend Orange
|
29
|
12
|
Thunder Supreme - White 2
|
|
|
P49
|
Sat 01/08/22
11:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Team Factory - Black
|
39
|
27
|
4th Silver Hawks Supreme - Green 1
|
|
|
P3
|
Sat 01/08/22
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Grand Island 5th - Sheffield
|
34
|
16
|
4th Team Factory - Gold
|
|
|
P48
|
Sat 01/08/22
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
4th Thunder Supreme - Green 1
|
34
|
44
|
Bennington 5th - Ehlers
|
|
|
P66
|
Sat 01/08/22
12:00 PM
|
Pius X High School - Court 2
|
Norris 5th Grade Black
|
33
|
28
|
Silver Hawks Supreme - Black
|
|
|
P64
|
Sat 01/08/22
12:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Thunder Supreme - White 2
|
6
|
20
|
Freeman Falcons 5th grade
|
|
|
P33
|
Sat 01/08/22
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Grand Island 5th - Rasmussen
|
18
|
27
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
P45
|
Sat 01/08/22
1:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
Silver Hawks Supreme - Green 1
|
32
|
35
|
Nebraska Flight
|
|
|
P2
|
Sat 01/08/22
1:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Norris 5th Grade Red
|
25
|
54
|
Avera Select 5B Purple
|
|
|
P26
|
Sat 01/08/22
2:00 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
Bennington 5th - Ehlers
|
38
|
32
|
Silver Hawks Supreme - Green 2
|
|
|
P59
|
Sat 01/08/22
2:00 PM
|
Pius X High School - Court 1
|
OSA 5th Black Teetor
|
13
|
15
|
Lincoln Grizzlies 5th
|
|
|
P60
|
Sat 01/08/22
2:00 PM
|
Lincoln Lutheran - Court 1
|
East Supreme - Silver 1
|
38
|
9
|
Kearney Heat
|
|
|
P65
|
Sat 01/08/22
3:00 PM
|
Pius X High School - Court 1
|
Champions - Gold 5th
|
14
|
19
|
East Supreme - Gray
|
|
|
P23
|
Sat 01/08/22
3:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
Nebraska Flight
|
37
|
48
|
Team Factory - Gold Murphy
|
|
|
P70
|
Sat 01/08/22
3:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Freeman Falcons 5th grade
|
28
|
18
|
Dark Shark Taco Attack
|
|
|
P58
|
Sat 01/08/22
4:00 PM
|
Lincoln Lutheran - Court 1
|
Norris 5th Grade White
|
13
|
28
|
Kearney Rampage (White)
|
|
|
P46
|
Sat 01/08/22
4:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
Avera Select 5B Purple
|
55
|
45
|
East Supreme - Blue
|
|
|
P18
|
Sat 01/08/22
5:00 PM
|
Pius X High School - Court 1
|
Silver Hawks Supreme - White
|
31
|
27
|
OSA 5th Black Drazic
|
|
|
P39
|
Sat 01/08/22
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
Lincoln Grizzlies (replacement team)
|
45
|
15
|
Jr Titans 5th White
|
|
|
P50
|
Sat 01/08/22
5:00 PM
|
Lincoln Lutheran - Court 1
|
Kearney Rampage (Orange)
|
33
|
31
|
Rockets Supreme
|
|
|
P1
|
Sat 01/08/22
5:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
Team Factory - Gold Murphy
|
49
|
41
|
Silver Hawks Supreme - Green 1
|
|
|
P61
|
Sat 01/08/22
7:00 PM
|
Speedway Village - Court 2
|
East Supreme - Silver 2
|
21
|
48
|
Lincoln Grizzlies (replacement team)
|
|
|
P62
|
Sat 01/08/22
8:00 PM
|
Pius X High School - Court 1
|
OSA 5th Black Drazic
|
16
|
17
|
Thunder Supreme - White 1
|
|
|
P27
|
Sun 01/09/22
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
4th Silver Hawks Supreme - Green 1
|
36
|
46
|
Rockets Supreme
|
|
|
P28
|
Sun 01/09/22
9:00 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
Kearney Rampage (Orange)
|
37
|
26
|
Team Factory - Black
|
|
|
P38
|
Sun 01/09/22
9:00 AM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 4
|
East Supreme - Silver 1
|
24
|
28
|
OSA 5th Black Teetor
|
|
|
B3
|
Sun 01/09/22
9:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
[1] Team Factory - Gold Murphy
|
37
|
34
|
[1] Avera Select 5B Purple
|
|
|
B1
|
Sun 01/09/22
9:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
[3] Silver Hawks Supreme - Green 1
|
31
|
16
|
[3] Norris 5th Grade Red
|
|
|
B2
|
Sun 01/09/22
9:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
[2] Nebraska Flight
|
28
|
37
|
[2] East Supreme - Blue
|
|
|
B4
|
Sun 01/09/22
10:00 AM
|
Speedway Village - Court 7
|
[3] 4th Team Factory - Gold
|
32
|
19
|
[3] Silver Hawks Supreme - Green 2
|
|
|
P5
|
Sun 01/09/22
11:00 AM
|
Speedway Village - Court 5
|
Kearney Rampage (Orange)
|
36
|
37
|
4th Silver Hawks Supreme - Green 1
|
|
|
P16
|
Sun 01/09/22
11:00 AM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 4
|
Kearney Heat
|
12
|
41
|
OSA 5th Black Teetor
|
|
|
B5
|
Sun 01/09/22
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
[2] Crete Cardinals Red
|
24
|
18
|
[2] 4th Thunder Supreme - Green 1
|
|
|
B6
|
Sun 01/09/22
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
[1] Grand Island 5th - Sheffield
|
39
|
28
|
[1] Bennington 5th - Ehlers
|
|
|
P8
|
Sun 01/09/22
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
East Supreme - White
|
35
|
29
|
North Bend Black
|
|
|
P31
|
Sun 01/09/22
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
St. Albert Falcons
|
31
|
32
|
Elkhorn Attack All-Stars (Theis)
|
|
|
P32
|
Sun 01/09/22
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
MBA Wildcats Select Green
|
38
|
34
|
AG Blue
|
|
|
P35
|
Sun 01/09/22
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
30
|
15
|
Kearney Rampage (White)
|
|
|
P41
|
Sun 01/09/22
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
North Bend Orange
|
27
|
32
|
Freeman Falcons 5th grade
|
|
|
P11
|
Sun 01/09/22
2:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - Black
|
30
|
22
|
Grand Island 5th - Rasmussen
|
|
|
P20
|
Sun 01/09/22
2:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
Dark Shark Taco Attack
|
15
|
16
|
Thunder Supreme - White 2
|
|
|
P37
|
Sun 01/09/22
2:00 PM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 3
|
Lincoln Grizzlies 5th
|
27
|
13
|
Kearney Heat
|
|
|
P51
|
Sun 01/09/22
2:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
North Bend Black
|
34
|
17
|
Gladiators
|
|
|
B8
|
Sun 01/09/22
3:00 PM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 5
|
[2] Jr Titans 5th White
|
40
|
14
|
[2] Silver Hawks Supreme - White
|
|
|
B9
|
Sun 01/09/22
3:00 PM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 1
|
[1] Lincoln Grizzlies (replacement team)
|
31
|
21
|
[1] Thunder Supreme - White 1
|
|
|
P12
|
Sun 01/09/22
3:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
AG White
|
|
|
P14
|
Sun 01/09/22
3:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Kearney Rampage (White)
|
17
|
28
|
Malcolm
|
|
|
P7
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Thunder Supreme - Green
|
24
|
17
|
Gladiators
|
|
|
B7
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 5
|
[3] East Supreme - Silver 2
|
34
|
24
|
[3] OSA 5th Black Drazic
|
|
|
P9
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
MBA Wildcats Select Green
|
|
|
St. Albert Falcons
|
|
|
P10
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
Elkhorn Attack All-Stars (Theis)
|
|
|
AG Blue
|
|
|
P13
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Norris 5th Grade White
|
20
|
35
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
|
|
P19
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
Freeman Falcons 5th grade
|
|
|
ABA 5th Leif
|
|
|
P63
|
Sun 01/09/22
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
Dark Shark Taco Attack
|
|
|
North Bend Orange
|
|
|
P21
|
Sun 01/09/22
6:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 1
|
Norris 5th Grade Black
|
6
|
40
|
East Supreme - Gray
|
|
|
P22
|
Sun 01/09/22
6:00 PM
|
Lincoln Sports Foundation - Court 3
|
Silver Hawks Supreme - Black
|
12
|
15
|
Champions - Gold 5th
|
|
|