P16
|
Fri 12/03/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Northeast Rockets
|
34
|
37
|
5th East Supreme - Blue
|
|
|
P26
|
Fri 12/03/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - Blue
|
41
|
33
|
Silver Hawks Supreme - Green
|
|
|
P36
|
Fri 12/03/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
East Supreme - Silver
|
18
|
40
|
Thunder Supreme - White
|
|
|
P15
|
Fri 12/03/21
5:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Wahoo
|
35
|
26
|
ABA 6th Boys-Zuspan
|
|
|
P21
|
Fri 12/03/21
6:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
East Supreme - Black
|
27
|
37
|
ABA 6th Boys- Papik
|
|
|
P8
|
Fri 12/03/21
7:00 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
Norris 6th Grade White
|
39
|
31
|
ABA 6th-Korsmo
|
|
|
P35
|
Fri 12/03/21
7:00 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Malone Panthers
|
11
|
29
|
Lincoln Timberwolves
|
|
|
P29
|
Fri 12/03/21
8:00 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Knights Supreme
|
31
|
41
|
5th Silver Hawks Supreme - Green 1
|
|
|
P18
|
Fri 12/03/21
9:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
26
|
35
|
East Supreme - White
|
|
|
P23
|
Sat 12/04/21
8:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Lincoln Timberwolves
|
36
|
35
|
Thunder Supreme - White
|
|
|
P19
|
Sat 12/04/21
9:00 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
Thunder Supreme - Gold
|
32
|
34
|
Norris 6th Grade White
|
|
|
P20
|
Sat 12/04/21
9:00 AM
|
Speedway Village - Court 7
|
Jaguars Bronze
|
43
|
20
|
ABA 6th-Korsmo
|
|
|
P1
|
Sat 12/04/21
10:00 AM
|
Speedway Village - Court 5
|
Unicorn Elite 2
|
32
|
30
|
Norris 6th Grade Red
|
|
|
P24
|
Sat 12/04/21
10:00 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - Silver
|
12
|
23
|
Malone Panthers
|
|
|
P27
|
Sat 12/04/21
10:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Grand Island 6th - Carder
|
36
|
42
|
Wahoo
|
|
|
P28
|
Sat 12/04/21
11:00 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
Norfolk Jr. Panthers Maroon
|
24
|
39
|
Northeast Rockets
|
|
|
P32
|
Sat 12/04/21
11:00 AM
|
Speedway Village - Court 7
|
Jaguars Bronze
|
37
|
44
|
Norris 6th Grade White
|
|
|
P13
|
Sat 12/04/21
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
United
|
27
|
31
|
Unicorn Elite 2
|
|
|
P3
|
Sat 12/04/21
12:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
ABA 6th Boys-Zuspan
|
27
|
38
|
Grand Island 6th - Carder
|
|
|
P33
|
Sat 12/04/21
1:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Norfolk Jr. Panthers White
|
15
|
23
|
East Supreme - Black
|
|
|
P25
|
Sat 12/04/21
2:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Norris 6th Grade Red
|
41
|
33
|
United
|
|
|
P6
|
Sat 12/04/21
2:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
East Supreme - White
|
29
|
34
|
Norris 6th Grade Blue
|
|
|
P4
|
Sat 12/04/21
3:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
5th East Supreme - Blue
|
32
|
16
|
Norfolk Jr. Panthers Maroon
|
|
|
P22
|
Sat 12/04/21
4:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Silver Hawks Supreme - Black
|
42
|
27
|
Norfolk Jr. Panthers White
|
|
|
P17
|
Sat 12/04/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
5th Silver Hawks Supreme - Green 1
|
39
|
22
|
Silver Hawks Supreme - White
|
|
|
P14
|
Sat 12/04/21
6:00 PM
|
Speedway Village - Court 2
|
Silver Hawks Supreme - Green
|
33
|
41
|
Omaha North Elite
|
|
|
P34
|
Sat 12/04/21
6:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Silver Hawks Supreme - Black
|
27
|
63
|
ABA 6th Boys- Papik
|
|
|
P5
|
Sat 12/04/21
7:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Silver Hawks Supreme - White
|
30
|
48
|
Knights Supreme
|
|
|
P2
|
Sat 12/04/21
7:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Omaha North Elite
|
32
|
31
|
East Supreme - Blue
|
|
|
P9
|
Sun 12/05/21
8:00 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
Silver Hawks Supreme - Black
|
26
|
34
|
East Supreme - Black
|
|
|
P11
|
Sun 12/05/21
8:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
East Supreme - Silver
|
12
|
31
|
Lincoln Timberwolves
|
|
|
P12
|
Sun 12/05/21
8:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
Thunder Supreme - White
|
39
|
32
|
Malone Panthers
|
|
|
B1
|
Sun 12/05/21
1:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
[3] United
|
32
|
44
|
[3] Silver Hawks Supreme - Green
|
|
|
P30
|
Sun 12/05/21
1:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Norris 6th Grade Blue
|
30
|
23
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
|
|
B2
|
Sun 12/05/21
2:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
[2] Norris 6th Grade Red
|
27
|
30
|
[2] East Supreme - Blue
|
|
|
B3
|
Sun 12/05/21
2:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 1
|
[1] Unicorn Elite 2
|
18
|
31
|
[1] Omaha North Elite
|
|
|
B4
|
Sun 12/05/21
2:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
[3] ABA 6th Boys-Zuspan
|
39
|
25
|
[3] Norfolk Jr. Panthers Maroon
|
|
|
P10
|
Sun 12/05/21
2:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
ABA 6th Boys- Papik
|
41
|
9
|
Norfolk Jr. Panthers White
|
|
|
B5
|
Sun 12/05/21
3:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
[2] Grand Island 6th - Carder
|
46
|
30
|
[2] Northeast Rockets
|
|
|
B6
|
Sun 12/05/21
3:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 1
|
[1] Wahoo
|
34
|
37
|
[1] 5th East Supreme - Blue
|
|
|
P31
|
Sun 12/05/21
4:00 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
ABA 6th-Korsmo
|
16
|
43
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
B8
|
Sun 12/05/21
4:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
[2] Knights Supreme
|
28
|
40
|
[2] East Supreme - White
|
|
|
B9
|
Sun 12/05/21
4:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
[1] 5th Silver Hawks Supreme - Green 1
|
26
|
31
|
[1] Norris 6th Grade Blue
|
|
|
B7
|
Sun 12/05/21
4:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
[3] Silver Hawks Supreme - White
|
27
|
41
|
[3] Silver Hawks Supreme - Silver
|
|
|
P7
|
Sun 12/05/21
6:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
Jaguars Bronze
|
26
|
31
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|