Baseball

10U

Region 4 Mid Season Tournament

Apr 18 - 24, 2022
AL
SportsEngine Tourney

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Bracket

[1] West Point (Black)
Gold Major Champion
[10] Morris 1- Love
Gold Champion
[6] Eva Eagles 10u baseball
Gold Minor Champion
[20] Priceville Bulldogs (Wilder)
Silver Minor Champion
[25] Caddo Eagles
Bronze Major Champion
[13] West Point (Coach Clowdus)
Silver Major Champion
[22] Corner 2 10U - Cruse
Silver Champion
[30] GoodHope 2 10 Crawford
Bronze Minor Champion
[13] West Point (Coach Clowdus) - 8
B33 - Fri 4/22 6:00PM Vinemont Sports Complex - Field 1
[16] Danville Mangino 10U - 1
[14] Morris 2 10U - Parker - 4
B40 - Fri 4/22 7:30PM Vinemont Sports Complex - Field 1
[15] Hartselle Blazers - 13
[30] GoodHope 2 10 Crawford - 10
B55 - Fri 4/22 9:00PM Vinemont Sports Complex - Field 1
[31] GoodHope 1 Scott 10u - 3
[6] Eva Eagles 10u baseball - 6
B45 - Fri 4/22 8:30PM North Park Priceville - Field 2
[7] Joppa Jackets - Davis - 5
[5] Falkville 10u-Teague - 6
B38 - Fri 4/22 7:15PM North Park Priceville - Field 2
[8] Corner 1 10U - Johnson - 5
[1] West Point (Black) - 8
B37 - Fri 4/22 7:15PM Hanceville CW Day Park - Field 2
[4] West Morgan Rebels ( Borden) - 7
[2] Caddo Braves - 16
B44 - Fri 4/22 8:30PM Hanceville CW Day Park - Field 2
[3] Falkville 10u-Donhoo - 1
[1] West Point (Black) - 11
B53 - Sun 4/24 4:30PM Traditions Bank Park Hayden - Field 1
[2] Caddo Braves - 2
[9] Hayden 910 Fines - 8
B39 - Fri 4/22 7:15PM Traditions Bank Park Hayden - Field 1
[12] West Point (Coach Jarrett) - 5
[21] Priceville Bulldogs (Chambers) - 3
B50 - Sun 4/24 3:00PM Traditions Bank Park Hayden - Field 1
[22] Corner 2 10U - Cruse - 11
[10] Morris 1- Love - 12
B46 - Fri 4/22 8:30PM Traditions Bank Park Hayden - Field 1
[11] Hayden 910 Brakefield - 9
[25] Caddo Eagles - 6
B47 - Sun 4/24 1:30PM Traditions Bank Park Hayden - Field 1
[27] Morris 3 - 1
[9] Hayden 910 Fines - 4
B52 - Sun 4/24 3:00PM Traditions Bank Park Hayden - Field 4
[10] Morris 1- Love - 8
[13] West Point (Coach Clowdus) - 6
B49 - Sun 4/24 1:30PM Traditions Bank Park Hayden - Field 4
[15] Hartselle Blazers - 5
[5] Falkville 10u-Teague - 5
B51 - Sun 4/24 3:00PM Traditions Bank Park Hayden - Field 3
[6] Eva Eagles 10u baseball - 8
[20] Priceville Bulldogs (Wilder) - 7
B48 - Sun 4/24 1:30PM Traditions Bank Park Hayden - Field 3
[18] Priceville Bulldogs (Osborn) - 2
[29] Hartselle Knights - 0
B56 - Sun 4/24 4:30PM Traditions Bank Park Hayden - Field 3
[30] GoodHope 2 10 Crawford - 7
[21] Priceville Bulldogs (Chambers) - 9
B42 - Fri 4/22 7:30PM West Park Hartselle - Field 3
[24] Hayden 910 Johnson - 2
[22] Corner 2 10U - Cruse - 12
B35 - Fri 4/22 8:30PM West Park Hartselle - Field 3
[23] Hayden 910 Bishop - 0
[17] Union Hill - 2
B34 - Fri 4/22 7:15PM West Park Hartselle - Field 2
[20] Priceville Bulldogs (Wilder) - 4
[18] Priceville Bulldogs (Osborn) - 10
B41 - Fri 4/22 8:30PM West Park Hartselle - Field 2
[19] Danville Osborne 10U - 4
[25] Caddo Eagles - 12
B36 - Fri 4/22 6:00PM West Point Complex - Field 1
[28] Hartselle White Sox - 4
[26] Hartselle Bombers - 0
B43 - Fri 4/22 7:15PM West Point Complex - Field 1
[27] Morris 3 - 3