P8
|
Fri 02/10/23
5:30 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 2
|
Nebraska Impact Alloway
|
44
|
24
|
Blair 7th Purple
|
|
|
P16
|
Fri 02/10/23
5:30 PM
|
Logan Middle School
|
Bellevue T-Birds Purple (Woodard)
|
23
|
51
|
GBA Klug
|
|
|
P47
|
Fri 02/10/23
5:30 PM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
GBOD Family Black
|
56
|
36
|
6th Omaha Pressure 1
|
|
|
P7
|
Fri 02/10/23
6:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 4
|
Bellevue T-Birds Gold (Martin)
|
46
|
44
|
BBA Badgers - Wiseman
|
|
|
P33
|
Fri 02/10/23
6:00 PM
|
Going Vertical - Court 2
|
TSA Brother's United (B. McGary)
|
61
|
34
|
Bennington Swish
|
|
|
P49
|
Fri 02/10/23
6:30 PM
|
Bellevue West High School - South Gym 1
|
Elkhorn Attack All-Stars (Shepherd)
|
40
|
45
|
Jr. Cougars Orange (Sidzyik)
|
|
|
P61
|
Fri 02/10/23
7:00 PM
|
Going Vertical - Court 1
|
PBC - Patriots 7th White
|
37
|
38
|
Ralston Jr Rams (Hanson)
|
|
|
P21
|
Fri 02/10/23
7:30 PM
|
Lied Center - C3
|
Evoultion
|
64
|
61
|
Jr. Cougars Blue (Tolliver-Humpal)
|
|
|
P22
|
Fri 02/10/23
7:30 PM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
GBOD Family Orange
|
47
|
57
|
Ralston Jr Rams (Blecha)
|
|
|
P62
|
Fri 02/10/23
7:30 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 2
|
Magic Boys Omaha ( White )
|
21
|
36
|
Omaha Pressure 2
|
|
|
P64
|
Fri 02/10/23
7:30 PM
|
Logan Middle School
|
Bellevue Beast Purple (B. Fiala)
|
25
|
24
|
Bellevue T-Birds Purple (Woodard)
|
|
|
P31
|
Fri 02/10/23
8:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 4
|
BBA Badgers - Wiseman
|
43
|
25
|
Nebraska Impact Alloway
|
|
|
P44
|
Fri 02/10/23
8:00 PM
|
Mission Middle School - Court 1
|
EYCE (Hankins)
|
30
|
44
|
6th Team Factory (Murphy)
|
|
|
P2
|
Fri 02/10/23
8:30 PM
|
Bellevue West High School - South Gym 1
|
Magic Boys Omaha ( Blue )
|
53
|
29
|
Elkhorn Attack All-Stars (Shepherd)
|
|
|
P32
|
Fri 02/10/23
9:00 PM
|
Going Vertical - Court 1
|
Bellevue T-Birds Gold (Martin)
|
61
|
38
|
Blair 7th Purple
|
|
|
P37
|
Fri 02/10/23
9:30 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 1
|
Ralston Jr Rams (Hanson)
|
38
|
42
|
Omaha Pressure 2
|
|
|
P38
|
Fri 02/10/23
9:30 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 2
|
Magic Boys Omaha ( White )
|
38
|
33
|
PBC - Patriots 7th White
|
|
|
P40
|
Fri 02/10/23
9:30 PM
|
Lied Center - C1
|
Bellevue Beast Purple (B. Fiala)
|
18
|
45
|
GBA Klug
|
|
|
P45
|
Fri 02/10/23
9:30 PM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
Jr. Cougars Blue (Tolliver-Humpal)
|
33
|
45
|
GBOD Family Orange
|
|
|
P46
|
Fri 02/10/23
9:30 PM
|
Bellevue West High School - South Gym 1
|
Evoultion
|
37
|
44
|
Ralston Jr Rams (Blecha)
|
|
|
P9
|
Sat 02/11/23
8:00 AM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
Unity Stars (Marion)
|
24
|
50
|
TSA Brother's United (B. McGary)
|
|
|
P18
|
Sat 02/11/23
8:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 4
|
Knights Supreme - 7th
|
53
|
38
|
Nebraska United UA 6th
|
|
|
P73
|
Sat 02/11/23
8:00 AM
|
Going Vertical - Court 2
|
Balloon Elite Fire
|
57
|
49
|
6th Omaha Pressure 1
|
|
|
P39
|
Sat 02/11/23
9:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 7
|
Thunder Supreme - 7th White
|
36
|
37
|
Bellevue T-Birds Purple (Woodard)
|
|
|
P55
|
Sat 02/11/23
9:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 2
|
Blair 7th Purple
|
15
|
39
|
BBA Badgers - Wiseman
|
|
|
P56
|
Sat 02/11/23
9:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 8
|
Bellevue T-Birds Gold (Martin)
|
49
|
22
|
Nebraska Impact Alloway
|
|
|
P6
|
Sat 02/11/23
10:00 AM
|
Papillion Landing - Court 3
|
LC Titans (Souther)
|
38
|
46
|
Express United (Todd)
|
|
|
P52
|
Sat 02/11/23
10:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 8
|
BBA Badgers - Wiseman/Heinemann
|
49
|
40
|
West O Warriors
|
|
|
P14
|
Sat 02/11/23
11:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 4
|
Bellevue T-Birds Emery
|
39
|
30
|
PBC - Patriots 7th White
|
|
|
P34
|
Sat 02/11/23
11:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 2
|
Bellevue T-Birds Gold (Martin)
|
20
|
51
|
East Supreme - 7th Blue
|
|
|
P41
|
Sat 02/11/23
11:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 7
|
CMA ALL Stars
|
55
|
57
|
Knights Supreme - 7th
|
|
|
P42
|
Sat 02/11/23
11:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 5
|
Unicorn Elite White
|
41
|
53
|
Nebraska United UA 6th
|
|
|
P12
|
Sat 02/11/23
12:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 2
|
Lincoln Supreme - 7th
|
47
|
30
|
Unicorn Elite Black
|
|
|
P28
|
Sat 02/11/23
12:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 3
|
BBA Badgers - Wiseman/Heinemann
|
42
|
55
|
Nebraska United Select
|
|
|
P29
|
Sat 02/11/23
12:00 PM
|
Going Vertical - Court 2
|
SOH
|
40
|
30
|
LC Titans (Souther)
|
|
|
P30
|
Sat 02/11/23
12:00 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 2
|
East Supreme - 7th White
|
44
|
35
|
Express United (Todd)
|
|
|
P74
|
Sat 02/11/23
1:00 PM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
Bellevue T-Birds Purple (Woodard)
|
30
|
45
|
6th Omaha Pressure 1
|
|
|
P4
|
Sat 02/11/23
2:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 4
|
West O Warriors
|
25
|
46
|
Nebraska United Select
|
|
|
P59
|
Sat 02/11/23
2:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 8
|
Unicorn Elite Black
|
47
|
51
|
Norris 7th Grade Red
|
|
|
P60
|
Sat 02/11/23
2:00 PM
|
Lied Center - C2
|
Express United (Mitchell)
|
39
|
41
|
Lincoln Supreme - 7th
|
|
|
P69
|
Sat 02/11/23
2:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 2
|
Ralston Jr Rams (Blecha)
|
63
|
38
|
Jr. Cougars Blue (Tolliver-Humpal)
|
|
|
P1
|
Sat 02/11/23
3:00 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 1
|
Westside Jr. Warriors Black 7th
|
46
|
57
|
Jr. Cougars Orange (Sidzyik)
|
|
|
P5
|
Sat 02/11/23
3:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 1
|
East Supreme - 7th White
|
33
|
51
|
SOH
|
|
|
P17
|
Sat 02/11/23
4:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Unicorn Elite White
|
56
|
55
|
CMA ALL Stars
|
|
|
P11
|
Sat 02/11/23
5:00 PM
|
Lied Center - C2
|
Express United (Mitchell)
|
54
|
39
|
Norris 7th Grade Red
|
|
|
P48
|
Sat 02/11/23
5:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 6
|
Love The Game
|
35
|
43
|
ABA 7th Zuspan
|
|
|
P50
|
Sat 02/11/23
5:00 PM
|
Bellevue East High School - Down Stairs
|
Westside Jr. Warriors Black 7th
|
50
|
43
|
Magic Boys Omaha ( Blue )
|
|
|
P13
|
Sat 02/11/23
6:00 PM
|
Bellevue East High School - Down Stairs
|
Magic Boys Omaha ( White )
|
28
|
36
|
Ralston Jr Rams (Hanson)
|
|
|
P68
|
Sat 02/11/23
6:00 PM
|
Lied Center - C1
|
EYCE (Hankins)
|
36
|
47
|
Malone Panthers Blue
|
|
|
P25
|
Sat 02/11/23
7:00 PM
|
Bellevue East High School - Down Stairs
|
Jr. Cougars Orange (Sidzyik)
|
40
|
53
|
Magic Boys Omaha ( Blue )
|
|
|
P19
|
Sat 02/11/23
8:00 PM
|
Lied Center - C1
|
EYCE (Hankins)
|
19
|
63
|
Omaha Jaguars
|
|
|
P10
|
Sun 02/12/23
8:00 AM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
Bennington Swish
|
49
|
56
|
East Supreme - 7th Blue
|
|
|
P26
|
Sun 02/12/23
8:00 AM
|
Mission Middle School - Court 1
|
Westside Jr. Warriors Black 7th
|
62
|
22
|
Elkhorn Attack All-Stars (Shepherd)
|
|
|
P43
|
Sun 02/12/23
8:00 AM
|
Lied Center - C2
|
Omaha Jaguars
|
51
|
37
|
Malone Panthers Blue
|
|
|
P53
|
Sun 02/12/23
8:00 AM
|
Lied Center - C1
|
Express United (Todd)
|
24
|
51
|
SOH
|
|
|
P54
|
Sun 02/12/23
8:00 AM
|
Lied Center - C4
|
East Supreme - 7th White
|
55
|
43
|
LC Titans (Souther)
|
|
|
P63
|
Sun 02/12/23
9:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 2
|
GBA Klug
|
43
|
24
|
Thunder Supreme - 7th White
|
|
|
P65
|
Sun 02/12/23
9:00 AM
|
Speedway Sports Complex - Court 5
|
Nebraska United UA 6th
|
46
|
44
|
CMA ALL Stars
|
|
|
P20
|
Sun 02/12/23
10:00 AM
|
Lied Center - C1
|
Malone Panthers Blue
|
48
|
49
|
6th Team Factory (Murphy)
|
|
|
P58
|
Sun 02/12/23
10:00 AM
|
Lied Center - C3
|
EYCE (Hankins)
|
44
|
51
|
Bennington Swish
|
|
|
B2
|
Sun 02/12/23
11:00 AM
|
Logan Middle School
|
[2] BBA Badgers - Wiseman/Heinemann
|
27
|
26
|
[3] West O Warriors
|
|
|
P23
|
Sun 02/12/23
11:00 AM
|
Bellevue West High School - South Gym 1
|
Love The Game
|
50
|
48
|
GBOD Family Black
|
|
|
P57
|
Sun 02/12/23
11:00 AM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
East Supreme - 7th Blue
|
40
|
71
|
TSA Brother's United (B. McGary)
|
|
|
P24
|
Sun 02/12/23
12:00 PM
|
Bellevue West High School - North Gym 2
|
Balloon Elite Fire
|
29
|
46
|
ABA 7th Zuspan
|
|
|
P66
|
Sun 02/12/23
12:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 8
|
Unicorn Elite White
|
51
|
58
|
Knights Supreme - 7th
|
|
|
P67
|
Sun 02/12/23
12:00 PM
|
Bellevue East High School - Up Stairs 1
|
6th Team Factory (Murphy)
|
50
|
52
|
Omaha Jaguars
|
|
|
P35
|
Sun 02/12/23
1:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 5
|
Norris 7th Grade Red
|
29
|
48
|
Lincoln Supreme - 7th
|
|
|
P36
|
Sun 02/12/23
1:00 PM
|
Bellevue West High School - South Gym 1
|
Express United (Mitchell)
|
39
|
54
|
Unicorn Elite Black
|
|
|
P70
|
Sun 02/12/23
1:00 PM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
Evoultion
|
38
|
47
|
GBOD Family Orange
|
|
|
B3
|
Sun 02/12/23
2:00 PM
|
Papillion Landing - Court 3
|
[1] Nebraska United Select
|
49
|
48
|
[2] BBA Badgers - Wiseman/Heinemann
|
|
|
P15
|
Sun 02/12/23
2:00 PM
|
Speedway Sports Complex - Court 4
|
Bellevue Beast Purple (B. Fiala)
|
28
|
25
|
Thunder Supreme - 7th White
|
|
|
P71
|
Sun 02/12/23
2:00 PM
|
Lewis & Clark Middle School Bellevue
|
ABA 7th Zuspan
|
63
|
47
|
GBOD Family Black
|
|
|
P72
|
Sun 02/12/23
2:00 PM
|
Lied Center - C1
|
Love The Game
|
51
|
44
|
Balloon Elite Fire
|
|
|
B1
|
Sun 02/12/23
3:00 PM
|
Logan Middle School
|
[1] Lincoln Supreme - 7th
|
36
|
41
|
[1] TSA Brother's United (B. McGary)
|
|
|