Lacrosse

Boys 12U

2024 GNLL Boys & Girls Spring Field League

Apr 13 - Jun 9, 2024
MN • WI
SportsEngine Tourney

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

Pool Standings

12U A
Team W L T
GS
GA
Centennial 12U A 8 0 0 50 22
Wayzata 12U A 8 1 1 81 26
MVI 12U A Gold 8 2 0 76 32
Minnetonka 12U A Blue 7 2 1 83 36
Rosemount 12U A 3 1 0 36 17
White Bear Lake 12U A 4 3 1 56 33
Orono 12U A 5 5 1 52 48
Pioneers 12U A 5 6 1 56 58
Blaine 12U A Navy 4 8 0 64 74
12U B
Team W L T
GS
GA
MVI 12U B White 9 1 0 59 26
Wayzata 12U B Blue 8 1 1 61 18
Wayzata 12U B Gold 8 2 0 62 30
MVI 12U B Black 6 3 1 47 18
Centennial 12U B 3 5 1 31 52
Blaine 12U B White 5 9 0 32 61
Elk River 12U B White 2 5 1 36 38
White Bear Lake 12U B 2 5 1 37 48
Orono 12U B 3 8 0 32 66
Rosemount 12U B Navy 1 4 0 9 32
Blaine 12U B Carolina 1 7 0 17 65
Minnetonka 12U B White 1 9 0 26 71
Forest Lake 12U B 0 8 0 9 93
12U B1
Team W L T
GS
GA
Elk River 12U B1 Red 8 0 0 94 7
Moorhead 12U B1 Black 4 0 0 23 3
Farmington 12U B1 9 1 0 84 26
Forest Lake 12U B1 8 1 1 95 19
Becker 12U B1 13 3 0 133 45
Duluth 12U B1 Maroon 7 2 0 69 30
Champlin Park 12U B1 7 2 1 81 35
Duluth 12U B1 Grey 6 2 1 54 23
Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1 5 2 0 33 18
Eastview 12U B1 Blue 7 3 0 51 30
Woodbury 12U B1 4 2 0 43 37
Buffalo 12U B1 6 3 1 55 36
New Prague 12U B1 9 5 0 60 61
Rochester 12U B1 Green 7 4 0 51 41
Eden Prairie 12U B1 2 1 1 14 14
STMA 12U B1 6 6 0 62 52
Grand Rapids 12U B1 Orange 4 4 0 34 35
Delano 12U B1 4 4 1 40 50
Rogers 12U B1 Black 3 3 0 21 24
Hudson 12U B1 3 3 0 40 41
Two Rivers 12U B1 3 4 1 29 42
Superior 12U B1 4 6 0 44 44
Maple Grove 12U B1 3 5 2 39 67
Hutchinson 12U B1 3 5 0 35 41
Rocori 12U B1 3 7 1 36 82
Mankato 12U B1 White 2 5 1 26 58
Owatonna 12U B1 4 9 0 49 91
Waconia 12U B1 1 3 1 16 24
Anoka 12U B1 3 9 2 35 92
Cambridge-Isanti 12U B1 2 6 0 31 58
Moorhead 12U B1 Orange 1 3 0 17 28
Arrowhead Titans 12U B1 Black 0 1 1 8 13
Grand Rapids 12U B1 Black 1 6 1 26 50
Sartell-Sauk Rapids 12U B1 2 11 1 35 124
Minneapolis 12U B1 1 5 0 17 39
Eastview 12U B1 White 1 7 0 13 53
Rochester 12U B1 Black 0 6 2 18 34
Monticello 12U B1 1 9 0 12 87
Cloquet Esko Carleton 12U B1 0 5 1 13 30
Arrowhead Titans 12U B1 Gold 0 0 0 0 0
Lightning 12U B1 0 0 0 0 0

Schedule

Filter by:

Saturday, April 13, 2024
Game Time Location Team Score Team
P2 10:30 AM Hill Murray High School Minnetonka 12U A Blue
7 7 Orono 12U A
P3 11:00 AM Minnetonka- Badger Park - Turf Minnetonka 12U B White
1 7 Eastview 12U B1 Blue
P0 11:30 AM Hill Murray High School Pioneers 12U A
7 6 Minnetonka 12U A Blue
P5 12:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Eastview 12U B1 Blue
8 1 Blaine 12U B White
P6 12:00 PM New Prague HS- Turf - Stadium Turf Farmington 12U B1
7 2 New Prague 12U B1
P4 12:30 PM Hill Murray High School Orono 12U A
1 7 Wayzata 12U A
P8 1:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Blaine 12U B White
4 8 Minnetonka 12U B White
P9 1:00 PM New Prague HS- Turf - Stadium Turf Wayzata 12U B Gold
3 7 Farmington 12U B1
P10 1:00 PM St. Paul - Cretin Derham Hall Two Rivers 12U B1
4 4 Buffalo 12U B1
P7 1:30 PM Hill Murray High School Wayzata 12U A
6 2 Pioneers 12U A
P11 2:00 PM Becker High School - Turf Becker 12U B1
9 2 Rocori 12U B1
P12 2:00 PM New Prague HS- Turf - Stadium Turf New Prague 12U B1
5 3 Owatonna 12U B1
P13 2:00 PM St. Paul - Cretin Derham Hall Buffalo 12U B1
7 2 Blaine 12U B Carolina
P14 3:00 PM Becker High School - Turf Rocori 12U B1
8 6 Delano 12U B1
P15 3:00 PM New Prague HS- Turf - Stadium Turf Owatonna 12U B1
3 7 Wayzata 12U B Gold
P16 3:00 PM St. Paul - Cretin Derham Hall Blaine 12U B Carolina
0 7 Two Rivers 12U B1
P17 4:00 PM Becker High School - Turf Monticello 12U B1
0 8 Becker 12U B1
P18 5:00 PM Becker High School - Turf Delano 12U B1
8 2 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
P19 6:00 PM Becker High School - Turf Sartell-Sauk Rapids 12U B1
1 9 Monticello 12U B1
Sunday, April 14, 2024
Game Time Location Team Score Team
P20 9:00 AM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 Orono 12U A
6 3 Maple Grove 12U B1
P21 10:00 AM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 Maple Grove 12U B1
8 3 Superior 12U B1
P22 10:00 AM Owatonna High School - West Practice Turf Owatonna 12U B1
6 4 Rochester 12U B1 Black
P23 11:00 AM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 Superior 12U B1
0 11 Orono 12U A
P24 11:00 AM Owatonna High School - West Practice Turf Rochester 12U B1 Black
2 3 Blaine 12U B White
P25 12:00 PM Owatonna High School - West Practice Turf Blaine 12U B White
4 3 Owatonna 12U B1
P26 12:00 PM Irondale High School - Stadium Wayzata 12U B Blue
2 2 MVI 12U B Black
P27 1:00 PM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 Grand Rapids 12U B1 Black
0 8 MVI 12U A Gold
P28 1:00 PM Owatonna High School - West Practice Turf Hutchinson 12U B1
3 6 Rochester 12U B1 Green
P29 1:00 PM Irondale High School - Stadium MVI 12U B Black
2 1 Orono 12U B
P30 2:00 PM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 STMA 12U B1
10 2 Grand Rapids 12U B1 Black
P31 2:00 PM Owatonna High School - West Practice Turf Farmington 12U B1
8 3 Hutchinson 12U B1
P32 2:00 PM Irondale High School - Stadium MVI 12U B White
2 6 Wayzata 12U B Blue
P33 3:00 PM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 MVI 12U A Gold
11 3 Grand Rapids 12U B1 Orange
P34 3:00 PM Owatonna High School - West Practice Turf Rochester 12U B1 Green
3 4 Farmington 12U B1
P35 3:00 PM Irondale High School - Stadium Orono 12U B
8 4 Cambridge-Isanti 12U B1
P36 4:00 PM Maple Grove- Fernbrook Athletic Fields - Turf 3 Grand Rapids 12U B1 Orange
4 2 STMA 12U B1
P37 4:00 PM Irondale High School - Stadium Cambridge-Isanti 12U B1
2 8 MVI 12U B White
Saturday, April 20, 2024
Game Time Location Team Score Team
P38 8:00 AM Wayzata Central MS - Turf Wayzata 12U A
8 2 Orono 12U A
P39 9:00 AM Wayzata Central MS - Turf Orono 12U A
1 5 Pioneers 12U A
P40 10:00 AM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 Centennial 12U B
0 10 MVI 12U B Black
P42 10:00 AM Wayzata Central MS - Turf Pioneers 12U A
5 7 Wayzata 12U A
P0 11:00 AM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 Duluth 12U B1 Maroon
4 5 MVI 12U B White
P43 11:00 AM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 Superior 12U B1
8 0 Centennial 12U B
P45 11:00 AM Wayzata Central MS - Turf Wayzata 12U B Blue
4 1 Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1
P46 12:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 MVI 12U B White
5 1 Blaine 12U B White
P47 12:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 MVI 12U B Black
2 7 Wayzata 12U B Gold
P48 12:00 PM Wayzata Central MS - Turf Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1
4 1 Elk River 12U B White
P49 1:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 Eastview 12U B1 Blue
8 2 Duluth 12U B1 Maroon
P50 1:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 Blaine 12U B Carolina
1 11 Superior 12U B1
P51 1:00 PM Waconia HS West Complex - Field 6 (14U) Rochester 12U B1 Black
4 4 Waconia 12U B1
P52 1:00 PM Wayzata Central MS - Turf Elk River 12U B White
0 9 Wayzata 12U B Blue
P53 2:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 Wayzata 12U B Gold
12 1 Blaine 12U B Carolina
P54 2:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 Eastview 12U B1 Blue
4 2 Blaine 12U B White
P55 2:00 PM Waconia HS West Complex - Field 6 (14U) Rochester 12U B1 Black
1 4 New Prague 12U B1
P56 3:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 Cambridge-Isanti 12U B1
1 10 Duluth 12U B1 Grey
P57 3:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 Maple Grove 12U B1
4 4 Anoka 12U B1
P58 3:00 PM Waconia HS West Complex - Field 6 (14U) Waconia 12U B1
5 7 Rochester 12U B1 Green
P59 4:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 2 Duluth 12U B1 Grey
6 3 Maple Grove 12U B1
P60 4:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 Anoka 12U B1
3 1 Eastview 12U B1 White
P61 4:00 PM Waconia HS West Complex - Field 6 (14U) New Prague 12U B1
7 3 Rochester 12U B1 Green
P62 5:00 PM Cambridge-Sandquist Fields - Field 3 Eastview 12U B1 White
4 5 Cambridge-Isanti 12U B1
Sunday, April 21, 2024
Game Time Location Team Score Team
P63 8:00 AM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Monticello 12U B1
0 5 Delano 12U B1
P64 8:00 AM Eden Prairie - Central Middle School Eden Prairie 12U B1
0 10 Minnetonka 12U A Blue
P65 9:00 AM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Champlin Park 12U B1
12 1 Monticello 12U B1
P66 9:00 AM Eden Prairie - Central Middle School Minnetonka 12U A Blue
11 4 Owatonna 12U B1
P67 10:00 AM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Duluth 12U B1 Maroon
14 1 Rocori 12U B1
P68 10:00 AM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Delano 12U B1
0 15 Elk River 12U B1 Red
P69 10:00 AM Eden Prairie - Central Middle School Minnetonka 12U B White
2 7 Eden Prairie 12U B1
P70 11:00 AM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 STMA 12U B1
4 8 Duluth 12U B1 Maroon
P71 11:00 AM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Mankato 12U B1 White
3 9 Champlin Park 12U B1
P72 11:00 AM Eden Prairie - Central Middle School Owatonna 12U B1
12 3 Minnetonka 12U B White
P73 12:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Rocori 12U B1
2 8 Duluth 12U B1 Grey
P74 12:00 PM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Elk River 12U B1 Red
18 1 Mankato 12U B1 White
P75 1:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Duluth 12U B1 Grey
4 7 STMA 12U B1
P76 1:00 PM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Orono 12U B
1 9 Buffalo 12U B1
P77 1:00 PM Irondale High School - Stadium MVI 12U A Gold
5 6 Centennial 12U A
P78 2:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Grand Rapids 12U B1 Orange
6 1 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
P79 2:00 PM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Becker 12U B1
9 2 Orono 12U B
P80 2:00 PM Irondale High School - Stadium Centennial 12U A
3 1 Blaine 12U A Navy
P81 3:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Anoka 12U B1
8 4 Grand Rapids 12U B1 Orange
P82 3:00 PM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Buffalo 12U B1
4 2 Hutchinson 12U B1
P83 3:00 PM Irondale High School - Stadium Blaine 12U A Navy
1 5 MVI 12U A Gold
P84 4:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
2 10 Grand Rapids 12U B1 Black
P85 4:00 PM Delano High School-Turf - Turf 2 (Tiger Stadium) 12/14U Hutchinson 12U B1
0 10 Becker 12U B1
P86 5:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Grand Rapids 12U B1 Black
3 5 Anoka 12U B1
Saturday, April 27, 2024
Game Time Location Team Score Team
P87 9:00 AM STMA HS - Turf STMA 12U B1
4 1 Anoka 12U B1
P88 10:00 AM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Wayzata 12U B Gold
1 3 Duluth 12U B1 Maroon
P90 10:00 AM STMA HS - Turf Anoka 12U B1
1 8 Champlin Park 12U B1
P89 11:00 AM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Monticello 12U B1
0 12 Duluth 12U B1 Grey
P91 11:00 AM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Rocori 12U B1
3 7 Wayzata 12U B Gold
P92 11:00 AM STMA HS - Turf Sartell-Sauk Rapids 12U B1
2 10 STMA 12U B1
P93 12:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Duluth 12U B1 Grey
1 3 Moorhead 12U B1 Black
P94 12:00 PM STMA HS - Turf Champlin Park 12U B1
12 2 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
P95 1:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Duluth 12U B1 Maroon
17 1 Monticello 12U B1
P96 1:00 PM St. Paul - Cretin Derham Hall Two Rivers 12U B1
3 5 Mankato 12U B1 White
P97 2:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Moorhead 12U B1 Black
10 1 Rocori 12U B1
P98 2:00 PM St. Paul - Cretin Derham Hall Mankato 12U B1 White
6 5 Superior 12U B1
P99 3:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Moorhead 12U B1 Orange
1 10 Becker 12U B1
P100 3:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Cloquet Esko Carleton 12U B1
2 2 Delano 12U B1
P101 3:00 PM St. Paul - Cretin Derham Hall Superior 12U B1
3 4 Two Rivers 12U B1
P102 4:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Delano 12U B1
8 4 Moorhead 12U B1 Orange
P103 4:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 3 (14U) Becker 12U B1
7 2 Cloquet Esko Carleton 12U B1
Sunday, April 28, 2024
Game Time Location Team Score Team
P104 8:00 AM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Buffalo 12U B1
0 3 Moorhead 12U B1 Black
P105 9:00 AM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Moorhead 12U B1 Black
7 1 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
P107 9:00 AM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1
3 2 Eastview 12U B1 Blue
P106 10:00 AM Eden Praire HS-Turf A Waconia 12U B1
1 5 Farmington 12U B1
P108 10:00 AM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Buffalo 12U B1
6 1 Grand Rapids 12U B1 Orange
P110 10:00 AM Hill Murray High School Becker 12U B1
0 12 Pioneers 12U A
P111 10:00 AM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Eastview 12U B1 Blue
4 1 Minneapolis 12U B1
P109 11:00 AM Eden Praire HS-Turf A Rochester 12U B1 Green
1 4 Waconia 12U B1
P112 11:00 AM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Sartell-Sauk Rapids 12U B1
7 6 Moorhead 12U B1 Orange
P114 11:00 AM Hill Murray High School Blaine 12U A Navy
9 3 Becker 12U B1
P115 11:00 AM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Eastview 12U B1 White
0 10 Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1
P0 12:00 PM Eden Praire HS-Turf A Hudson 12U B1
9 4 Farmington 12U B1
P116 12:00 PM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Grand Rapids 12U B1 Orange
3 5 Hutchinson 12U B1
P118 12:00 PM Hill Murray High School Pioneers 12U A
4 5 MVI 12U A Gold
P119 12:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Wayzata 12U A
12 0 Owatonna 12U B1
P120 12:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Minneapolis 12U B1
8 0 Eastview 12U B1 White
P117 1:00 PM Eden Praire HS-Turf A Hudson 12U B1
8 4 Rochester 12U B1 Green
P121 1:00 PM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Moorhead 12U B1 Orange
6 3 Grand Rapids 12U B1 Black
P123 1:00 PM Hill Murray High School MVI 12U A Gold
8 5 Blaine 12U A Navy
P124 1:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Minnetonka 12U A Blue
6 7 Wayzata 12U A
P125 1:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Blaine 12U B Carolina
1 11 MVI 12U B White
P122 2:00 PM Eden Praire HS-Turf A Rogers 12U B1 Black
5 0 Rochester 12U B1 Black
P126 2:00 PM Buffalo HS-Stadium - Field West Turf Hutchinson 12U B1
10 0 Grand Rapids 12U B1 Black
P128 2:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Owatonna 12U B1
0 8 Minnetonka 12U A Blue
P129 2:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Forest Lake 12U B
5 8 MVI 12U B White
P127 3:00 PM Eden Praire HS-Turf A Rochester 12U B1 Black
Eden Prairie 12U B1
P132 3:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School MVI 12U B Black
15 0 Forest Lake 12U B
P134 3:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Wayzata 12U B Blue
8 0 Orono 12U B
P130 4:00 PM Eden Praire HS-Turf A New Prague 12U B1
7 3 Rogers 12U B1 Black
P135 4:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Centennial 12U B
12 6 Blaine 12U B Carolina
P136 4:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Orono 12U B
8 3 Minnetonka 12U B White
P133 5:00 PM Eden Praire HS-Turf A Eden Prairie 12U B1
5 0 New Prague 12U B1
P137 5:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Blaine 12U B White
0 6 MVI 12U B Black
P138 5:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Minnetonka 12U B White
1 5 Wayzata 12U B Blue
P139 6:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Blaine 12U B White
2 0 Centennial 12U B
Saturday, May 04, 2024
Game Time Location Team Score Team
P140 9:00 AM Minnetonka- Badger Park - Turf Minnetonka 12U A Blue
5 3 Wayzata 12U A
P141 9:00 AM Orono HS - Stadium Turf Orono 12U A
7 5 Blaine 12U A Navy
P142 10:00 AM Minnetonka- Badger Park - Turf Wayzata 12U A
3 3 Pioneers 12U A
P143 10:00 AM Orono HS - Stadium Turf Blaine 12U A Navy
8 5 New Prague 12U B1
P144 11:00 AM Minnetonka- Badger Park - Turf Pioneers 12U A
3 15 Minnetonka 12U A Blue
P145 11:00 AM Orono HS - Stadium Turf MVI 12U A Gold
6 2 Orono 12U A
P146 12:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Wayzata 12U B Blue
2 6 Woodbury 12U B1
P147 12:00 PM Orono HS - Stadium Turf New Prague 12U B1
3 9 MVI 12U A Gold
P149 1:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Woodbury 12U B1
9 1 Minnetonka 12U B White
P150 1:00 PM Orono HS - Stadium Turf MVI 12U B Black
1 3 Blaine 12U B Carolina
P151 1:00 PM Rocori - Rocori HS Stadium - Stadium Turf Rocori 12U B1
4 4 Grand Rapids 12U B1 Black
P0 2:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Anoka 12U B1
1 13 Forest Lake 12U B1
P153 2:00 PM Minnetonka- Badger Park - Turf Minnetonka 12U B White
4 7 Wayzata 12U B Blue
P154 2:00 PM Orono HS - Stadium Turf Orono 12U B
0 5 MVI 12U B Black
P155 2:00 PM Rocori - Rocori HS Stadium - Stadium Turf Grand Rapids 12U B1 Orange
5 2 Rocori 12U B1
P156 3:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Maple Grove 12U B1
7 5 Anoka 12U B1
P158 3:00 PM Orono HS - Stadium Turf MVI 12U B White
4 3 Blaine 12U B Carolina
P159 3:00 PM Rocori - Rocori HS Stadium - Stadium Turf Grand Rapids 12U B1 Black
4 5 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
P157 4:00 PM Elk River- Oak Knoll Athletic Complex - Grass Field 2 (East) Elk River 12U B1 Red
16 0 Forest Lake 12U B
P160 4:00 PM Anoka HS - Grey Ghost Field 1 Forest Lake 12U B1
18 0 Maple Grove 12U B1
P162 4:00 PM Orono HS - Stadium Turf Orono 12U B
2 4 MVI 12U B White
P163 4:00 PM Rocori - Rocori HS Stadium - Stadium Turf Sartell-Sauk Rapids 12U B1
0 8 Grand Rapids 12U B1 Orange
P161 5:00 PM Elk River- Oak Knoll Athletic Complex - Grass Field 2 (East) Forest Lake 12U B
2 14 Elk River 12U B White
P164 6:00 PM Elk River- Oak Knoll Athletic Complex - Grass Field 2 (East) Rogers 12U B1 Black
0 7 Elk River 12U B1 Red
P165 7:00 PM Elk River- Oak Knoll Athletic Complex - Grass Field 2 (East) Elk River 12U B White
3 4 Rogers 12U B1 Black
Sunday, May 05, 2024
Game Time Location Team Score Team
P171 8:00 AM White Bear Lake North Campus - West Practice Field White Bear Lake 12U A
3 6 Centennial 12U A
P166 9:00 AM Duluth-Denfeld HS - Turf Duluth 12U B1 Maroon
8 3 Cloquet Esko Carleton 12U B1
P167 9:00 AM Forest Lake HS Stadium - Stadium Blaine 12U B White
0 7 Forest Lake 12U B1
P168 9:00 AM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Rosemount 12U B Navy
4 3 Eastview 12U B1 White
P169 9:00 AM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Wayzata 12U B Gold
4 3 Delano 12U B1
P170 9:00 AM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) STMA 12U B1
7 0 Monticello 12U B1
P177 9:00 AM White Bear Lake North Campus - West Practice Field Centennial 12U A
9 2 Hudson 12U B1
P0 10:00 AM White Bear Lake North Campus - West Practice Field Hudson 12U B1
3 8 White Bear Lake 12U A
P172 10:00 AM Duluth-Denfeld HS - Turf Cloquet Esko Carleton 12U B1
2 3 Superior 12U B1
P173 10:00 AM Forest Lake HS Stadium - Stadium Forest Lake 12U B
0 5 Blaine 12U B White
P174 10:00 AM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Farmington 12U B1
10 1 Rosemount 12U B Navy
P175 10:00 AM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Wayzata 12U B Gold
5 4 Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1
P176 10:00 AM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Monticello 12U B1
1 10 Buffalo 12U B1
P178 11:00 AM Duluth-Denfeld HS - Turf Superior 12U B1
4 5 Duluth 12U B1 Grey
P179 11:00 AM Forest Lake HS Stadium - Stadium Forest Lake 12U B1
6 5 Champlin Park 12U B1
P180 11:00 AM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Eastview 12U B1 White
1 13 Farmington 12U B1
P181 11:00 AM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Delano 12U B1
7 4 Minneapolis 12U B1
P182 11:00 AM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Buffalo 12U B1
3 11 STMA 12U B1
P183 11:00 AM White Bear Lake North Campus - West Practice Field Centennial 12U B
5 4 White Bear Lake 12U B
P184 12:00 PM Forest Lake HS Stadium - Stadium Champlin Park 12U B1
16 0 Forest Lake 12U B
P185 12:00 PM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Rosemount 12U A
13 2 Two Rivers 12U B1
P186 12:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Hutchinson 12U B1
Armstrong Cooper Hopkins Park 12U B1
P187 12:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Sartell-Sauk Rapids 12U B1
4 4 Anoka 12U B1
P188 12:00 PM White Bear Lake North Campus - West Practice Field Cambridge-Isanti 12U B1
13 2 Centennial 12U B
P0 1:00 PM White Bear Lake North Campus - Price Field (Near Central MS) White Bear Lake 12U B
9 2 Cambridge-Isanti 12U B1
P189 1:00 PM Mankato - Caswell North Soccer Complex - Turf Field 1 Rochester 12U B1 Green
5 2 Mankato 12U B1 White
P190 1:00 PM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Rosemount 12U A
6 7 Blaine 12U A Navy
P191 1:00 PM St. Louis Park- SLP Middle School Lamplighter Park - Boys Grass Field (12/14U)N of School Hutchinson 12U B1
Minneapolis 12U B1
P192 1:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Becker 12U B1
13 3 Sartell-Sauk Rapids 12U B1
P193 2:00 PM Mankato - Caswell North Soccer Complex - Turf Field 1 Owatonna 12U B1
4 5 Rochester 12U B1 Green
P194 2:00 PM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Two Rivers 12U B1
1 6 Eastview 12U B1 Blue
P195 2:00 PM Monticello Bertram Chain Of Lakes Park - Grass Field 2 (12U) Anoka 12U B1
0 10 Becker 12U B1
P196 3:00 PM Mankato - Caswell North Soccer Complex - Turf Field 1 Mankato 12U B1 White
4 4 Rochester 12U B1 Black
P197 3:00 PM Rosemount-Flint Hills Recreation Complex - Grass Field 1 Blaine 12U A Navy
13 2 Eastview 12U B1 Blue
P198 4:00 PM Mankato - Caswell North Soccer Complex - Turf Field 1 Rochester 12U B1 Black
3 5 Owatonna 12U B1
Saturday, May 11, 2024
Game Time Location Team Score Team
P199 9:00 AM Superior-Superior HS - Turf Duluth 12U B1 Maroon
3 2 Superior 12U B1
P200 10:00 AM Eastview High School - Grass Field 5 Eastview 12U B1 Blue
8 2 Rosemount 12U B Navy
P201 10:00 AM Hill Murray High School Pioneers 12U A
5 3 Blaine 12U A Navy
P203 10:00 AM Hutchinson MS - Grass Field 2 Delano 12U B1
1 11 Becker 12U B1
P205 10:00 AM Superior-Superior HS - Turf Arrowhead Titans 12U B1 Black
5 10 Duluth 12U B1 Maroon
P0 11:00 AM Superior-Superior HS - Turf Superior 12U B1
5 4 Cloquet Esko Carleton 12U B1
P204 11:00 AM Rochester-Fuad Mansour Soccer Complex - Grass 1 (12/14U) Rochester 12U B1 Green
5 1 Minneapolis 12U B1
P206 11:00 AM Eastview High School - Grass Field 5 New Prague 12U B1
4 2 Eastview 12U B1 Blue
P207 11:00 AM Hill Murray High School Blaine 12U A Navy
5 7 Woodbury 12U B1
P209 11:00 AM Hutchinson MS - Grass Field 2 Becker 12U B1
7 2 Waconia 12U B1
P0 12:00 PM Superior-Superior HS - Turf Duluth 12U B1 Grey
3 3 Arrowhead Titans 12U B1 Black
P202 12:00 PM Hutchinson MS - Grass Field 1 Hutchinson 12U B1
8 4 Blaine 12U B White
P212 12:00 PM Eastview High School - Practice Turf Rosemount 12U B Navy
0 3 Eastview 12U B1 White
P215 12:00 PM Hutchinson MS - Grass Field 2 Waconia 12U B1
Delano 12U B1
P216 12:00 PM Rochester-Fuad Mansour Soccer Complex - Grass 1 (12/14U) Minneapolis 12U B1
1 12 Farmington 12U B1
P219 12:00 PM Hill Murray High School Pioneers 12U A
2 6 Rosemount 12U A
P213 1:00 PM Hill Murray High School Hudson 12U B1
12 5 Woodbury 12U B1
P214 1:00 PM Hutchinson MS - Grass Field 1 Rocori 12U B1
Hutchinson 12U B1
P218 1:00 PM Eastview High School - Practice Turf Eastview 12U B1 White
1 10 New Prague 12U B1
P221 1:00 PM Rochester-Fuad Mansour Soccer Complex - Grass 1 (12/14U) Rochester 12U B1 Green
3 0 Rochester 12U B1 Black
P222 1:00 PM Superior-Superior HS - Turf Cloquet Esko Carleton 12U B1
0 5 Duluth 12U B1 Grey
P0 2:00 PM Hill Murray High School Rosemount 12U A
11 6 Hudson 12U B1
P220 2:00 PM Hutchinson MS - Grass Field 1 Blaine 12U B White
3 5 Rocori 12U B1
P223 2:00 PM Rochester-Fuad Mansour Soccer Complex - Grass 1 (12/14U) Farmington 12U B1
14 2 Owatonna 12U B1
P225 2:00 PM Wayzata Central MS - Turf Rogers 12U B1 Black
4 5 Wayzata 12U B Gold
P226 3:00 PM Rochester-Fuad Mansour Soccer Complex - Grass 1 (12/14U) Owatonna 12U B1
Rochester 12U B1 Black
P227 3:00 PM Wayzata Central MS - Turf Orono 12U B
2 5 Rogers 12U B1 Black
P228 4:00 PM Wayzata Central MS - Turf Wayzata 12U B Gold
11 0 Orono 12U B
P229 5:00 PM Wayzata Central MS - Turf Champlin Park 12U B1
1