Hockey

Bantam

Spirit of Duluth

Dec 3 - 5, 2021
MN • WI

Pool Standings

Bantam - BLUE
Team W L T
GD
GS
GA
HH GD
Rogers - BTM 3 0 0 10 21 11 0
Edina - BTM 2 1 0 8 16 7 0
Stillwater - BTM 0 2 1 -6 13 19 0
Duluth East - BTM 0 2 1 -12 7 20 0
Bantam - GREEN
Team W L T
GD
GS
GA
HH GD
Chaska Chanhassen - BTM 3 0 0 4 17 13 0
West Fargo - BTM 1 1 1 4 13 9 0
Hermantown - BTM 1 2 0 -4 11 15 0
Wayzata - BTM 0 2 1 -4 13 17 0
Bantam - RED
Team W L T
GD
GS
GA
HH GD
Osseo Maple Grove - BTM 3 0 0 10 14 4 0
Minnetonka - BTM 2 1 0 6 16 9 0
Lakeville South - BTM 1 2 0 -3 8 11 0
Elk River - BTM 0 3 0 -13 3 17 0
Bantam - WHITE
Team W L T
GD
GS
GA
HH GD
Moorhead - BTM 3 0 0 12 24 6 0
White Bear Lake - BTM 2 1 0 3 8 5 0
Prior Lake - BTM 1 2 0 -5 4 15 0
Centennial - BTM 0 3 0 -10 4 14 0

Schedule

Filter by:

Friday, December 03, 2021
Game Time Location Team Score Team
P13 7:45 AM Seitz- Essentia Heritage Stillwater - BTM
6 8 Rogers - BTM
P9 8:00 AM Proctor St Lukes Sports Complex Hermantown - BTM
3 5 Chaska Chanhassen - BTM
P10 8:00 AM Superior Arena Wayzata - BTM
3 3 West Fargo - BTM
P14 8:00 AM Sill - Essentia Heritage Edina - BTM
7 0 Duluth East - BTM
P4 9:45 AM Seitz- Essentia Heritage Lakeville South - BTM
0 5 Osseo Maple Grove - BTM
P3 10:00 AM Sill - Essentia Heritage Minnetonka - BTM
8 1 Elk River - BTM
P15 10:00 AM Superior Arena White Bear Lake - BTM
3 0 Prior Lake - BTM
P16 10:00 AM Proctor St Lukes Sports Complex Centennial - BTM
3 8 Moorhead - BTM
P2 2:00 PM DECC Arena Chaska Chanhassen - BTM
4 3 West Fargo - BTM
P6 2:00 PM Fryberger Arena Rogers - BTM
8 2 Duluth East - BTM
P1 2:45 PM Hermantown Arena Wayzata - BTM
3 6 Hermantown - BTM
P5 4:00 PM Fryberger Arena Edina - BTM
6 2 Stillwater - BTM
P19 7:00 PM DECC Arena Osseo Maple Grove - BTM
4 0 Elk River - BTM
P20 7:00 PM Seitz- Essentia Heritage Minnetonka - BTM
4 3 Lakeville South - BTM
P7 9:00 PM Seitz- Essentia Heritage Centennial - BTM
1 2 White Bear Lake - BTM
P8 9:00 PM DECC Arena Prior Lake - BTM
0 12 Moorhead - BTM
Saturday, December 04, 2021
Game Time Location Team Score Team
P11 10:00 AM Fryberger Arena Elk River - BTM
2 5 Lakeville South - BTM
P21 10:00 AM Superior Arena Duluth East - BTM
5 5 Stillwater - BTM
P22 10:00 AM DECC Arena Edina - BTM
3 5 Rogers - BTM
P17 12:00 PM Fryberger Arena West Fargo - BTM
7 2 Hermantown - BTM
P18 12:00 PM Sill - Essentia Heritage Wayzata - BTM
7 8 Chaska Chanhassen - BTM
P12 12:30 PM Wessman Minnetonka - BTM
4 5 Osseo Maple Grove - BTM
P24 2:00 PM Fryberger Arena Centennial - BTM
0 4 Prior Lake - BTM
P23 2:15 PM Seitz- Essentia Heritage Moorhead - BTM
4 3 White Bear Lake - BTM
B8 8:00 PM Sill - Essentia Heritage [3] Stillwater - BTM
8 3 [3] Lakeville South - BTM
B9 8:00 PM Superior Arena [3] Hermantown - BTM
4 2 [3] Prior Lake - BTM
B10 8:15 PM Seitz- Essentia Heritage [4] Duluth East - BTM
2 5 [4] Elk River - BTM
B11 8:45 PM DECC Arena [4] Wayzata - BTM
10 5 [4] Centennial - BTM
Sunday, December 05, 2021
Game Time Location Team Score Team
B1 7:00 AM Sill - Essentia Heritage [1] Rogers - BTM
6 7 [1] Osseo Maple Grove - BTM
B5 7:00 AM Amsoil Arena [2] White Bear Lake - BTM
1 8 [2] West Fargo - BTM
B6 7:00 AM Mars Lakeview Arena [2] Minnetonka - BTM
5 3 [2] Edina - BTM
B2 7:15 AM Seitz- Essentia Heritage [1] Chaska Chanhassen - BTM
2 6 [1] Moorhead - BTM
B3 1:00 PM Amsoil Arena [1] Rogers - BTM
6 4 [1] Chaska Chanhassen - BTM
B4 1:00 PM Sill - Essentia Heritage [1] Osseo Maple Grove - BTM
0 1 [1] Moorhead - BTM
B7 1:15 PM Seitz- Essentia Heritage [2] West Fargo - BTM
6 3 [2] Minnetonka - BTM

Bracket

[1] Rogers - BTM
3rd Place
[1] Moorhead - BTM
Champion
[2] West Fargo - BTM
Consolation Champion
[3] Stillwater - BTM
Friendly Game
[3] Hermantown - BTM
Friendly Game
[4] Elk River - BTM
Friendly Game
[4] Wayzata - BTM
Friendly Game
[1] Chaska Chanhassen - BTM - 2
B2 - Sun 12/5 7:15AM Seitz- Essentia Heritage
[1] Moorhead - BTM - 6
[1] Rogers - BTM - 6
B3 - Sun 12/5 1:00PM Amsoil Arena
[1] Chaska Chanhassen - BTM - 4
[1] Osseo Maple Grove - BTM - 0
B4 - Sun 12/5 1:00PM Sill - Essentia Heritage
[1] Moorhead - BTM - 1
[1] Rogers - BTM - 6
B1 - Sun 12/5 7:00AM Sill - Essentia Heritage
[1] Osseo Maple Grove - BTM - 7
[2] White Bear Lake - BTM - 1
B5 - Sun 12/5 7:00AM Amsoil Arena
[2] West Fargo - BTM - 8
[2] Minnetonka - BTM - 5
B6 - Sun 12/5 7:00AM Mars Lakeview Arena
[2] Edina - BTM - 3
[2] West Fargo - BTM - 6
B7 - Sun 12/5 1:15PM Seitz- Essentia Heritage
[2] Minnetonka - BTM - 3
[3] Stillwater - BTM - 8
B8 - Sat 12/4 8:00PM Sill - Essentia Heritage
[3] Lakeville South - BTM - 3
[3] Hermantown - BTM - 4
B9 - Sat 12/4 8:00PM Superior Arena
[3] Prior Lake - BTM - 2
[4] Duluth East - BTM - 2
B10 - Sat 12/4 8:15PM Seitz- Essentia Heritage
[4] Elk River - BTM - 5
[4] Wayzata - BTM - 10
B11 - Sat 12/4 8:45PM DECC Arena
[4] Centennial - BTM - 5