Softball

10U

I LOVE FASTPITCH - LEESBURG SOLD OUT

Aug 20 - 21, 2022
Leesburg, FL
Register

Pool Standings

10U
Team W L
Gainesville Ruthless 10U (Ocala, FL) 2 0
Miami Stingrays 10U - Central Florida (Clermont, FL) 2 0
Lake County Tigers 10U (Lake County, FL) 2 0
Guardians Gold (Spring Hill, FL) 2 0
East Pasco Legends (Wesley Chapel, FL) 1 1
Unity 10U (Apopka, FL) 1 1
AFA 10U Regional (Unknown, FL) 1 1
West Pasco Pride (Unknown, FL) 0 2
Orlando Lady Titans 10u - Tony (Orlando, FL) 0 2
Southern Bulldogs (Arcadia, FL) 0 2
Clermont Kraken (Clermont, FL) 0 2

Schedule

Filter by:

Saturday, August 20, 2022
Game Time Location Team Score Team
P9 8:00 AM Sleepy Hollow - Field 2 West Pasco Pride
3 5 Lake County Tigers 10U
P10 8:00 AM Sleepy Hollow - Field 1 Unity 10U
10 6 Orlando Lady Titans 10u - Tony
P1 9:30 AM Sleepy Hollow - Field 1 AFA 10U Regional
14 12 Southern Bulldogs
P5 9:30 AM Sleepy Hollow - Field 2 Lake County Tigers 10U
11 7 Orlando Lady Titans 10u - Tony
P3 11:00 AM Sleepy Hollow - Field 2 Miami Stingrays 10U - Central Florida
11 5 West Pasco Pride
P4 11:00 AM Sleepy Hollow - Field 1 Guardians Gold
8 6 Unity 10U
P6 12:30 PM Sleepy Hollow - Field 1 Gainesville Ruthless 10U
13 4 AFA 10U Regional
P7 12:30 PM Sleepy Hollow - Field 2 Southern Bulldogs
5 17 Miami Stingrays 10U - Central Florida
P8 2:00 PM Sleepy Hollow - Field 2 East Pasco Legends
4 5 Guardians Gold
P11 2:00 PM Sleepy Hollow - Field 1 Clermont Kraken
1 15 Gainesville Ruthless 10U
P2 3:30 PM Sleepy Hollow - Field 1 Clermont Kraken
6 12 East Pasco Legends
Sunday, August 21, 2022
Game Time Location Team Score Team
B1 8:00 AM Sleepy Hollow - Field 5 [8] West Pasco Pride
0 9 [9] Orlando Lady Titans 10u - Tony
B2 8:00 AM Sleepy Hollow - Field 6 [7] AFA 10U Regional
7 6 [10] Southern Bulldogs
B3 8:00 AM Sleepy Hollow - Field 7 [6] Unity 10U
3 1 [11] Clermont Kraken
B4 9:30 AM Sleepy Hollow - Field 5 [4] Guardians Gold
7 10 [5] East Pasco Legends
B5 9:30 AM Sleepy Hollow - Field 6 [9] Orlando Lady Titans 10u - Tony
1 12 [1] Gainesville Ruthless 10U
B6 9:30 AM Sleepy Hollow - Field 7 [7] AFA 10U Regional
0 18 [2] Miami Stingrays 10U - Central Florida
B7 11:00 AM Sleepy Hollow - Field 5 [3] Lake County Tigers 10U
2 8 [6] Unity 10U
B8 11:00 AM Sleepy Hollow - Field 6 [5] East Pasco Legends
2 4 [1] Gainesville Ruthless 10U
B11 11:00 AM Sleepy Hollow - Field 7 [8] West Pasco Pride
5 3 [9] Orlando Lady Titans 10u - Tony
B9 12:30 PM Sleepy Hollow - Field 5 [2] Miami Stingrays 10U - Central Florida
1 4 [6] Unity 10U
B12 12:30 PM Sleepy Hollow - Field 6 [10] Southern Bulldogs
21 8 [7] AFA 10U Regional
B13 12:30 PM Sleepy Hollow - Field 7 [11] Clermont Kraken
2 3 [3] Lake County Tigers 10U
B10 2:00 PM Sleepy Hollow - Field 5 [1] Gainesville Ruthless 10U
5 9 [6] Unity 10U
B14 2:00 PM Sleepy Hollow - Field 6 [8] West Pasco Pride
11 4 [10] Southern Bulldogs
B15 2:00 PM Sleepy Hollow - Field 7 [4] Guardians Gold
12 4 [3] Lake County Tigers 10U
B16 3:30 PM Sleepy Hollow - Field 7 [8] West Pasco Pride
0 19 [4] Guardians Gold

Bracket

Gold Bracket
Silver Bracket
[6] Unity 10U
Champion
[4] Guardians Gold
[3] Lake County Tigers 10U - 2
B7 - Sun 8/21 11:00AM Sleepy Hollow - Field 5
[6] Unity 10U - 8
[1] Gainesville Ruthless 10U - 5
B10 - Sun 8/21 2:00PM Sleepy Hollow - Field 5
[6] Unity 10U - 9
[2] Miami Stingrays 10U - Central Florida - 1
B9 - Sun 8/21 12:30PM Sleepy Hollow - Field 5
[6] Unity 10U - 4
[8] West Pasco Pride - 0
B1 - Sun 8/21 8:00AM Sleepy Hollow - Field 5
[9] Orlando Lady Titans 10u - Tony - 9
[4] Guardians Gold - 7
B4 - Sun 8/21 9:30AM Sleepy Hollow - Field 5
[5] East Pasco Legends - 10
[5] East Pasco Legends - 2
B8 - Sun 8/21 11:00AM Sleepy Hollow - Field 6
[1] Gainesville Ruthless 10U - 4
[9] Orlando Lady Titans 10u - Tony - 1
B5 - Sun 8/21 9:30AM Sleepy Hollow - Field 6
[1] Gainesville Ruthless 10U - 12
[7] AFA 10U Regional - 7
B2 - Sun 8/21 8:00AM Sleepy Hollow - Field 6
[10] Southern Bulldogs - 6
[10] Southern Bulldogs - 21
B12 - Sun 8/21 12:30PM Sleepy Hollow - Field 6
[7] AFA 10U Regional - 8
[8] West Pasco Pride - 11
B14 - Sun 8/21 2:00PM Sleepy Hollow - Field 6
[10] Southern Bulldogs - 4
[8] West Pasco Pride - 0
B16 - Sun 8/21 3:30PM Sleepy Hollow - Field 7
[4] Guardians Gold - 19
[8] West Pasco Pride - 5
B11 - Sun 8/21 11:00AM Sleepy Hollow - Field 7
[9] Orlando Lady Titans 10u - Tony - 3
[6] Unity 10U - 3
B3 - Sun 8/21 8:00AM Sleepy Hollow - Field 7
[11] Clermont Kraken - 1
[4] Guardians Gold - 12
B15 - Sun 8/21 2:00PM Sleepy Hollow - Field 7
[3] Lake County Tigers 10U - 4
[11] Clermont Kraken - 2
B13 - Sun 8/21 12:30PM Sleepy Hollow - Field 7
[3] Lake County Tigers 10U - 3
[7] AFA 10U Regional - 0
B6 - Sun 8/21 9:30AM Sleepy Hollow - Field 7
[2] Miami Stingrays 10U - Central Florida - 18